Уряд вчасно внесе до Парламенту проект Держбюджету на 2019 рік (відео)

Кабінет Міністрів України внесе до Верховної Ради України проект Державного бюджету України на 2019 рік до 15 вересня, як це і передбачено чинним законодавством. Про це в ефірі телеканалу «Прямий» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«У минулому році Уряд вперше за всю історію незалежності забезпечив конституційне подання повного бюджету до Верховної Ради до 15 вересня. Я переконаний, що і цього року Уряд 15 вересня, може навіть трохи раніше, передасть проект Державного бюджету у Верховну Раду», – сказав він.

За словами Віце-прем’єр-міністра, значна частина коштів Державного бюджету  буде спрямована на подальше посилення обороноздатності країни та підвищення грошового забезпечення військовослужбовців. «Це наш обов’язок – і ми його виконаємо», – зазначив він.Павло Розенко також зауважив, що економічна ситуація і рівень економічного заростання  дають підстави говорити про те, що у наступному році продовжиться підвищення соціальних стандартів.  «Я вже можу сказати точно, що з 1 січня 2019 року зросте і розмір мінімальної заробітної плати, і розмір пенсій», – сказав він.

 

За його словами, Державний бюджет на 2019 рік  бюджет соціально спрямованим і, водночас, реальним. «Бюджет буде правдивим, там не буде надутих цифр», – підсумував Віце-прем’єр-міністр.

Джерело

Поділитися:
Share

Share