Президент запрошує 24 серпня всіх на парад на честь річниці нашої Незалежності (відео)

Запрошення на парад

Запрошую усіх на Хрещатик 24 серпня на парад на честь річниці нашої Незалежності. Початок о 10 годиніGepostet von Петро Порошенко am Donnerstag, 23. August 2018

 

Повним ходом йде підготовка до святкового параду військ “Марш нової армії”. У День Незалежності Хрещатиком проїде близько 250 одиниць військової техніки.

Зокрема, 17 основних бойових танків, 40 БМП, БТРів та броньованих машин, понад 50 артилерійських систем, біля трьох десятків зенітно-ракетних комплексів, зокрема високоточна ракетна зброя “Вільха”, пройдуть Хрещатиком у складі зведеної механізованої колони. Окрім того, під час параду над Києвом пролетять 29 вертольотів та літаків.

Запрошую усіх на Хрещатик 24 серпня на парад на честь річниці нашої Незалежності. Початок о 10 годині. Завтра на Хрещатику ми разом матимемо можливість оцінити міць українських бойових машин. До зустрічі!

Підготовка до параду

Повним ходом йде підготовка до святкового параду військ "Марш нової армії". У День Незалежності Хрещатиком проїде близько 250 одиниць військової техніки.17 основних бойових танків, 40 БМП, БТРів та броньованих машин, понад 50 артилерійських систем, біля трьох десятків зенітно-ракетних комплексів, зокрема високоточна ракетна зброя "Вільха", пройдуть Хрещатиком у складі зведеної механізованої колони. Окрім того, під час параду над Києвом пролетять 29 вертольотів та літаків.Завтра на Хрещатику ми разом матимемо можливість оцінити міць українських бойових машин. До зустрічі!

Gepostet von Петро Порошенко am Donnerstag, 23. August 2018

 

Джерело

Поділитися:
Share

Share