Не Україна їх цікавить

Пригадуєте, який крик здійнявся, коли СБУ перешкодило операції НАБУ, тобто за заявою громадянки затримала особу, яка вимагала в громадянки хабар і виявилася (яка несподіванка!) співробітником НАБУ? Крик стояв від Сяну до Дону. Кожна всепропадла лементувала, як влада намагається закрити «єдиних чесних борців з корупцією». Дійшло до стурбованості збоку іноземних посольств…

Аж от «Цензор» опублікував інтерв’ю з Євгеном Шевченко – колишнім бійцем батальйону «Донбас», про якого самі «донбасівці» чомусь говорять, що він насправді прес-секретар екс-комбата Семенченка, і що він не був у жодному бою. І от з’ясувалося, що пан Шевченко – агент НАБУ. Штатний чи позаштатний – з інтерв’ю не збагнеш, але факт наводиться. А ще з’ясувалося, що саме пан Шевченко, під час затримання працівниками СБУ нелегала Саакашвілі, власним авто перекрив дорогу, і тим завадив працівникам СБУ виконувати свої прямі обов’язки.

Тобто виконувати працівникам СБУ свої обов’язки перешкоджав співробітник НАБУ! Яка реакція на це громадських активістів, борців за справедливість і опозиційних нардепів? Відповідь – вона відсутня.

Я щось пропустив? НАБУ у нас уже над законом? У всьому? Чи таки існують окремі обмеження? Можна дізнатися – які саме? Можна пояснити, чому дії СБУ з затримання громадянина, який подвійно здійснював злочин – вимагав хабар, плюс провокував на хабар, як працівник силового відомства, що КПК кагбе кваліфікує, так от чому це затримання – жахливий наїзд на боротьбу з корупцією і зрив операції іншого силового відомства, а блокування транспорту СБУ транспортом агента НАБУ – дурничка, що не вимагає уваги? У чому різниця?

Як пояснити такі різні реакції чимось ще, крім подвійних стандартів?

А це ще не останнє питання про яке борцуни мовчать.

Наприклад, досі не обрано аудитора НАБУ, опозиційні депутати роблять все можливе аби обрати або зручного їм, або ніякого. Другий рік у нас НАБУ не проходить аудиту. Яка реакція борцунів? Нульова. Що ними керує? Бажання аби агенція чесно боролася з корупцією та її гарно контролювали, чи бажання мати власну силову структуру, аби давити на владу?

Хоча, всі ці питання дещо наївні. Великий борець за права знедолених в Україні і чоловік діджейки, що переймається емпатією до росіян, нардеп Сірожа Квартирний в ефірі каналу NewsOne заявив, що вигнання екс-президента Януковича було проведене з порушенням юридичних норм! Мати Божа, вигнання? Точно?

А хіба службова особа і головнокомандувач Янукович В. Ф. в складний для країни і суспільства час не самочинно покинув свій службовий пост і не сховався в країні, яка здійснила збройну анексію українських територій? Хіба не називалися такі особи в усі часи дезертирами та зрадниками? Нардеп Сірожа знає щось ще?

Видання, чия назва тісно пов’язана з нардепом Сірожею, яке тривалий час було у нас рупором європейськості, теж не далеко впало. У топ-новини воно винесло вість: «Поклонська просить порушити кримінальну справу проти Порошенка».

43-й рік… Лорд Хау-Хау вимагає у британської прокуратури порушити кримінальну справу проти Чьорчіля, а «Time» робить це топ-новиною. Уявляєте собі таке? Я – ні.

Здається, достатньо інформації аби зрозуміти, що їм потрібно. Боротьба з корупцією – чи антикорупційна структура як інструмент політичної боротьби. Законність для всіх – чи своїм усе, а ворогам закон.

Україна – чи їхнє місце в Україні.

Фото © Наталія Шаромова / Цензор.НЕТ