СБУ відкрила провадження через карту України з т.зв. ДНР і ЛНР (відео, документ)

СБУ зареєструвала кримінальне провадження за фактом події на Львівському безпековому форумі

Слідчі СБУ зареєстрували кримінальне провадження за фактом презентації на Львівському безпековому форумі карти України із позначенням на ній тимчасово окупованих територій держави як “народні республіки Донецька та Луганська”.

Провадження відкрито за ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України) Кримінального кодексу щодо можливого розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення умисних дій з метою зміни меж території або державного кордону на порушення порядку, встановленого Конституцією України.Співробітники СБУ розпочали слідчі дії, у рамках яких буде надана правова оцінка події відповідно до чинного законодавства.

Джерело

 

Служба безпеки України отримала заяву голови Львівська обласна державна адміністрація Олега Синютки з приводу інциденту, що трапився під час відкриття Львівського безпекового форуму.

Підставою для звернення стало позначення на карті тимчасово окупованих територій України як “народних республік Донецька та Луганська”. Мапа була розміщена на екранах безпосередньо під час Форуму.

Слідчі Управління СБ України перевірять факти, викладені у зверненні, та дадуть відповідну правову оцінку згідно із чинним законодавством.

У рамках перевірки, зокрема будуть опитані організатори форуму та усі особи причетні до можливого посягання на суверенітет та територіальну цілісність України.

СБУ відкрила провадження через карту України з т.зв. ДНР і ЛНР (відео, документ)

Джерело

 

Додатково

“Цей факт повинна розслідувати СБУ”, – Олег Синютка подав заяву в правоохоронні органи

 

СБУ відкрила провадження через карту України з т.зв. ДНР і ЛНР (відео, документ)

 

Синютка вийшов на сцену та висловлювив протест модераторці форуму Мирославі Гонгадзе, віце-спікерці Оксані Сироїд а також меру міста Андрію Садовому, які розпочали перший день події. Він, зокрема, заявив що цей форум є елементом «гібридної війни» і «провокацією».


Чорновіл про скандал із картою: «Самопоміч» не хоче бачити Донбас в межах України

Поділитися:
Share

Усі відео