Держлісагентство ініціювало службове розслідування щодо вбивства червонокнижних тварин працівником лісництва

У зв’язку з оприлюдненою 13 листопада інформацією в соціальній мережі Facebook щодо «відстрілу рисі та інших тварин, занесених до Червоної книги України» лісничим Устеріцкого лісництва державного підприємства «Рахівське лісове дослідне господарство», Державне агентство лісових ресурсів повідомляє.

Незаконний відстріл тварин є злочином, за який передбачена відповідальність, зокрема, за вбивство червонокнижних видів тварин передбачена кримінальна відповідальність.

Держлісагентство жорстко засуджує будь-які подібні дії, особливо, якщо вони могли бути вчинені працівниками лісової галузі України.З метою з’ясування всіх обставин та перевірки інформації, викладеної у соціальній мережі Facebook, Держлісагентство ініціювало службове розслідування стосовно лісничого, про якого йдеться у публікації, і на цей час відсторонило його від виконання посадових обов’язків.

У разі підтвердження інформації будуть вжиті відповідні заходи. Про результати розслідування буде повідомлено додатково.

Джерело

 

Фото закарпатських єгерів з риссю опублікував лісник, батька якого підозрюють у браконьєрстві

Двоє закарпатських лісників вполювали рідкісну рись

Ах, у Карапатах сніг! І син лісничого Державного підприємства "Рахівське лісове державне господарство" на прізвище Каба…

Posted by Galya Plachynda on Dienstag, 14. November 2017

Лісничий Державного підприємства "Рахівське лісове дослідне господарство" Кабаль В.Ю. зі своїм сином Кабаль М.В. відстрі…

Posted by Олександр Подобовець on Montag, 13. November 2017

Поділитися:
Share

Усі відео
  • Усі категорії