Саакашвілі ігнорує питання врегулювання свого правового статусу в Україні

Заява ДМС щодо відмови Саакашвілі Михеілу у визнанні біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту відповідно до Закону України «Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту»

11.09.2017 о 9:00 до канцелярії Головного управління ДМС у Львівській області невстановленою групою з 4-х осіб (які не пред’явили жодних документів, які посвідчують особу) було залишено заяву про надання додаткового захисту від імені громадянина Саакашвілі М. До заяви були долучені копія паспорту громадянина України.

ГУДМС у Львівській області у межах 30 денного строку, передбаченого законодавством, було відмовлено в розгляді цієї заяви у зв’язку з тим, що заяву подано з порушенням пункту 8 частини першої статті 1 (заява не встановленого зразка) та частини першої статті 7 (заява подається особисто або через законного представника) Закону України “Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту”.Водночас, ДМС констатує, що наразі Саакашвілі М. ігнорує питання врегулювання свого правового статусу в Україні, що дає обґрунтовані підстави компетентним органам здійснювати процедурні заходи щодо його залишення території України виключно у межах діючого законодавства.

Джерело

 

Державна міграційна служба України відмовила Міхеілу Саакашвілі у статусі біженця. Відтак зараз він апатрид без жодних с…

Posted by Лариса Сарган on Dienstag, 24. Oktober 2017

 

Генеральний прокурор Луценко остаточно забрехався! Щойно в ефірі телеканалу Ньюс Оне він заявив, що Міграційна служба ві…

Posted by Mikheil Saakashvili on Dienstag, 24. Oktober 2017

 

«Поздравляю, гражданин, соврамши!»ДМС зробила офіційну заяву, що Саакашвілі не звертався до органів міграційної служби…

Posted by Лариса Сарган on Dienstag, 24. Oktober 2017

Поділитися:
Share

Share