Як безкоштовно отримати настільну гру «Українська революція 1917-1921»

Щоб безкоштовно отримати настільну дитячу гру «Українська революція 1917-1921 років» (далі – гра), розробником якої є Український інститут національної пам’яті, треба зробити шість простих кроків.

Як безкоштовно отримати настільну гру «Українська революція 1917-1921»

Інфографіка у повному розмірі за лінком.1. Написати лист на ім’я голови Інституту Володимира В’ятровича від імені державного органу, органу місцевого самоврядування, навчального закладу, громадського об’єднання (яке працює з підлітками), державних та комунальних установ, закладів, які проводять діяльність з формування у громадян патріотизму і національної свідомості, відновлення та збереження національної пам’яті Українського народу (Далі – Заявник). Лист підписується керівником.

2. У тексті листа обов’язково вказати:

– назву та кількість примірників гри, які заявник бажає отримати;

– мету розповсюдження;

– в тексті обов’язково зазначити, про «ОТРИМАННЯ НА БЕЗОПЛАТНІЙ ОСНОВІ»;

– контактну особу Заявника, з якою можна буде координувати дії щодо пересилання гри.

3. Лист надсилається поштовим відправленням за адресою: вул. Липська, 16, м. Київ, 01021; Український інститут національної пам’яті.

4. Після отримання листа та його реєстрації співробітники Інституту зв’яжуться з контактною особою для уточнення необхідної інформації та погодження строків і способу передачі гри.

5. Гру можна отримати безпосередньо за місцем знаходження Інституту у час, погоджений зі співробітниками.

6. Передача гри здійснюється тільки після надання належним чином оформленого Акту приймання-передачі. Акт готується співробітниками Інституту двох примірниках, які підлягають двосторонньому погодженню та підписанню керівниками, скріплюються печатками у разі наявності. Після підписання акту заявником один примірник  залишається в Інституті.

Деталі за телефоном: 044-281-08-91

Як безкоштовно отримати настільну гру «Українська революція 1917-1921»

Нагадуємо, що гра сприятиме засвоєнню матеріалів про події Української революції учнями 10-11 класів та підготовки до ЗНО. Тому першими її отримають школи та бібліотеки.

Увага(!) Деякі обласні державні адміністрації будуть самостійно виготовляти  гру та поширювати її по навчальних закладах. Стежте за новинами.

Джерело

Поділитися:
Share

Усі відео