Повідомлено про підозру за фактами катування утримуваних в Одеському слідчому ізоляторі (фото)

Слідчі прокуратури Одеської області повідомили про підозру керівнику Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань.

Прокуратура Одещини розслідує кримінальне провадження за фактами катування утримуваних в Одеському слідчому ізоляторі 18 серпня 2017 року.

У четвер, 14 вересня, слідчі прокуратури Одеської області повідомили про підозру в організації катування утримуваних виконуючому обов’язки начальника Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції (ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 127 КК України).

Керівник управління обґрунтовано підозрюється у тому, що, будучи обуреним фактом вбивства співробітниці СІЗО, у змові з невстановленими працівниками Державної кримінально-виконавчої служби, організував катування утриманих.

Незаконні дії були спрямовані на залякування та покарання осіб, які утримуються в Одеському слідчому ізоляторі.

Унаслідок погрому за даними слідства спричинено сильний фізичний біль 15 ув’язненим.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 127, ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 436-1 КК України триває (катування; службове підроблення; використання символіки комуністичного режиму).

Вживаються заходи щодо встановлення інших осіб, причетних до вчинення вказаних злочинів.

Джерело

Поділитися:
Share
Усі відео