10 хороших новин 17.01.2023

Валентина Емінова

(або скільки знайшла)

✔ Непереможна українська армія відбила атаки копрокадаврів у районах понад 20 населених пунктів, в тому числі: Білогорівка Луганської області; Верхньокам’янське, Спірне, Краснополівка, Сіль, Соледар, Білогорівка, Бахмут, Північне, Кам’янка, Водяне, Невельське, Мар’їнка, Побєда Донецької області.

✔ Крилаті козаченьки і суворі ландшафтні дизайнери набили 11 скупчень лаптів, два пункти управління, склад боєприпасів, станцію радіоелектронної боротьби, радіолокаційну станцію і уронілі сушку.

✔ Слідом за нафтою на Росії до мінімуму кінця 2020 року обвалилися ціни на нафтопродукти. Біржова вартість дизпалива в очікуванні ембарго вже знизилася на 1,5%, до 43,5 тис. руб. за тонну. Падають і ціни на газ. Тепла зима у Європі знизила ціну до $608 за тисячу кубометрів, тоді як лютневий ф’ючерс був на рівні $615.

✔ Уряд дозволив пересилати поштою паспорти й інші особисті документи. Я, правда, була не в курсі, що раніше було не можна, але ок, дякуємо.

✔ Нідерланди підтвердили передачу Україні системи Patriot.

✔ У Білорусі дизель-потяг польського виробництва уї*ався у причеп трактора. Чипси потягли його ремонтувати до Польщі, але там заявили, що білоруський потяг може йти слідом за російським кораблем.

✔ Посольство Росії у Швеції випадково сказало правду. Насправді, вони хотіли поумничать і запостили мапу з європейськими та російськими цінами на пальне, але на цій мапі Крим і Донбас позначені як українські території. Що цікаво, карта провисіла в їхньому твітері багато годин. Мабуть, усіх замішаних на той час вже розстріляли 😂.

✔ Наша постійна рубрика «шо там у Білгороді». А у головному місті-терпілі росії знову вибухи, губернатор повідомив, що спрацювала їхня ППО, і скоро повідомить, що ця їхня ППО цього разу ує*ашила.

✔ ОП втратив Арестовича. Як то кажуть – ніколи не було і вот опять. Погіб поет, нєвольнік честі, пав оклеветаний толпой на два-три тижні максимум. Ви, до речі, в курсі, що ви всі – боти медведчука, рука кремля і шалена бджілка порошенка? Не може ж нормальна розумна людина слухати критикувати такого медійного експерта.

✔ У Москві сруть цеглою через наші безпілотники вже настільки, що відкрито посилюють системи ППО. Більшість натикали у Підмосков’ї, але будуть дивізіони і ближче до центру міста.
Раніше погрожували, що, раптом що, на всіх нападуть і будуть бомбіть, а тепер самі по швидкому намагаються прикрити хоча би столицю від української армії. Що, звісно, теж не посилить бажання періферії залишатися з центром, бо розуміють, що на них всім пох*й і ніхто не захищатиме.
Дуже мені подобається така динаміка.

Пам’ятайте, брак русофобії шкодить майбутньому. 😉

 

Ілюстративне фото з відкритих джерел.

Автори