Міркування на тему ядерного удару

Serg Marco

Як учора влучно сказав один із знайомих: “Путін це моль. Він був нею, він таким і залишився”.

Сивий кдбешник із погрозами та напівмірами. І це ми бачимо в усьому, що супроводжує цю війну.

Зараз у світа стоїть місія ви3,14здити РФ з України. Тому що прецеденти по окупації – це дуже погано у 21 сторіччі. І коли США минулого разу подібну ситуацію вирішували (окупація та анексія Кувейту), то всі пам’ятають, як потім Іраку не пощастило, та і Саддаму теж. Прецедент анексії у тому регіоні мав би наслідки серед шейхів. США виконали зобов’язання жандарма. Так, це мало наслідки, але наслідки по зупинці вже деяких аналогічних військових конфліктів США вважали за більше зло.

Після прецеденту з використання ядерної зброї як зброї нападу вищезазначені вимоги стануть неактуальними. Актуальним стане роззброєння ядерної зброї в РФ. Тому що це вже зазіхання не на країну у Європі, а на нашу блакитну кулю взагалі. Яка швидко стане ядерною пустелею, якщо застосування ядерної зброї стане мейнстримом.

Переходити цю черту – це дуже висока відповідальність за наслідки. Тому я вважаю, що моль на це не піде. Його ціль – це ознаки своїм міньйонам, що Росія сильна та може у будь-який момент застосувати ЯЗ. Щоб в нього ще вірили, щоб цар не виглядав голим.

Але те, що він це зробить, не думаю. Тому що ядерної зими звичайні росіяни жахаються не менше ніж європейці, і за перемогу у війні з Україною вони не те що на ядерний конфлікт не готові – в них паніка вже від мобілізації. А робити речі, які не мають підтримки народу, Пітуну зараз недоречно.

Треба пам’ятати, що Росія – це колективний Путін, і його підтримка і диктатура стояла також тому, що він починав маленькі, але виграшні війни, і середній росіянін вважав ці перемоги і своїм колективним здобутком.

А потім концепція змінилась.

“Тому що отримали 3,13зди. Ось і все”. © Женя Маршал

І середньостатистичний росіянін, побачивши невизначеність, змінив свої звичайні наративи. Класно підтримувати війну, в перемозі якої ти впевнений, і воювати будеш не ти. А ось коли перед тобою невизначеність, то погіршувати свою ситуацію ядерною зимою щось мало дурних виявилось. І Путін баче це. І реагує.

Тому, як-то кажуть, розповідати – це ще не значить одружитись. Так і з ядерними ударами.

Але.
По-перше, це моя суб’єктивна думка.
По-друге, готовим надо бути до всього. Так що готуймось, сталкери. “Свобода” в нас вже є, залишилось бути готовим, коли буде викид.

 

Карикатура: Danglár

Автори