«Я хочу перш за все подякувати українським воїнам. Подякувати волонтерам, які забезпечують ефективні можливості захисту. Подякувати всім українцям за те, що вони своєю єдністю дивують світ і руйнують плани путіна. Разом ми точно путіна подолаємо», – наголосив він.

За словами Порошенка, настрій українських воїнів «дуже не сподобається путіну і рашистам – їх будуть відправляти слідом за російським кораблем».

Джерело

 

Порошенко у Миколаєві обговорив з міським головою забезпечення людей питною водою – через обстріли водогін не працює

Петро Порошенко у Миколаєві обговорив із міським головою Олександром Сєнкевичем питання забезпечення людей питною водою. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Обговорили з мером Олександром Сєнкевичем шляхи забезпечення міста питною водою і необхідним, в тому числі з допомогою благодійників», – зазначив Порошенко.

«Миколаїв — це місто фортеця і приклад нескореності українського півдня», – переконаний Петро Порошенко.

Проблеми з водопостачанням у Миколаєві почалися після 12 квітня, коли внаслідок ворожих обстрілів була пошкоджена частина водогону, яка знаходиться у зоні бойових дій. Поки що полагодити трубопровід неможливо. Містяни облаштовують свердловини, воду також доправляють волонтери з інших регіонів України.

Петро Порошенко також привіз захисникам на південь України понад півтисячи бронежилетів, спорядження та засоби для облаштування побуту.

«Підрозділи 206-го батальйону ТрО зараз передислоковані та захищають кордони України на півдні. Хлопці знаходяться на дуже відповідальних ділянках фронту, близько до позицій ворога», – повідомив п’ятий Президент.

«Саме тут, на півдні, путін має величезні плани: прорубати коридор між окупованим Донбасом та окупованим Кримом і на цьому не зупинитись. Піти далі. Позбавити Україну виходу до моря. І в такий спосіб розшматувати Україну та реалізувати той проект, який він намагався реалізувати з 2014 по 2019 роки. Створити «Малоросію», «Новоросію». Ми це не дали зробити у 2014-му, точно не дамо це зробити зараз», – переконаний Порошенко.

Днями Порошенко привозив бронежилети, кевларові шоломи, автівки, медзасоби, генератори та «секретні штучки, які дозволяють точніше бити ворога», у Краматорськ на Донеччині.

Джерело