Зебоягузи

«Європейська Солідарність»

Дмитро Гордон фактично визнав, що його слова щодо Петра Порошенка і Маріуполя були неправдою, – про це у Facebook пише адвокат п’ятого Президента Ілля Новіков. Він повідомив, що Гордон очікувано не може надати суду підтвердження своїм заявам, тому намагається видати їх за «оціночні судження».

«Дві години тому було перше засідання за позовом Петра Порошенка до Дмитра Гордона. 7 травня в ефірі «Свободи слова» Шустера Гордон сказав: «Я знаю, що керівництво України зробило злочинну оборудку з керівництвом Росії і віддало наказ українській армії залишити Маріуполь… Порошенко з Путіним домовилися, я вважаю, про те, щоб Маріуполь здати. Армії був даний наказ вийти з Маріуполя…», – нагадав Новіков.

«Відразу після того, як ми подали позов, Гордон почав ходити по різних каналах і всюди розповідати, як він цьому радий, як Порошенко страшно прорахувався і як він, Гордон, тепер в суді всім доведе, який Порошенко поганий. І так тривало три місяці», – зазначає Ілля  Новіков.

Він також повідомив, що суд розглянув відзив Гордона на позов за наклеп. «У відзиві очікуване «висловлювання відповідача є оціночними судженнями» і те, що відповідати на запитання, чи є в нього докази правдивості його слів про Маріуполь і Путіна, відповідач відмовляється. До відзиву прикладені три статті з російськомовної Вікіпедії про батальйон «Азов», його командира Білецького і про самого Гордона, і диск з першою частиною прослушок Медведчука від Бігус.інфо», – повідомив Новіков. Адвокат також оприлюднив фрагмент пояснень Гордона щодо його заяви у Шустера.

«У розгляді відзиву суд Гордону відмовив, оскільки той пропустив строк на його подачу. Адвокат Гордона пояснив, що той не встиг вчасно отримати позов, оскільки дуже зайнята людина і часто їздить у відрядження… Засідання на його прохання відклали на 6 жовтня, щоб відповідач міг ознайомитися з експертизою», – зазначив адвокат Порошенка.

Новіков констатує – процес по суті на цьому вже закінчився, оскільки на єдине питання «є чи у Гордона докази його слів», Гордон відповів сам – їх немає.

«Вибачень і грошей від нього ніхто не вимагає. Просто тепер щоразу, коли він буде з апломбом віщати, що він про когось щось таке знає – майте на увазі, що це все можуть виявитися (і ймовірно виявляться) оціночні судження і блаблабла, коли дійде до перевірки», – резюмує Новіков.


Валерій Прозапас

Те, що Гордон злякався прийти до суду відповідати за свої слова, смішно насправді тільки частково. Бо це не лише вирок колективному лайномету під прикриттям “журналіста”, а діагноз суспільству, яке вперто продовжує споживати пропагандистський продукт.

В мене є підозра, що добра половина населення переконана в “здачі” Маріуполя, хоча якась кількість не знайде його на карті, – і чхати на ті суди та неявку на них реєстрової медіабля*і.

Тому буйним цвітом колоситься “зарабатування на війні” з умовним “роттердамом+”, які не мають жодного відношення до реальності, але живуть в мізках, трахнутих колективним гордоном.

Це не виправити ніякими законами та “правильним піаром” умовної “ЄС”, навіть якщо в її складі будуть виключно Рейгани, поки людям ментально ближчими є пєтросяни.

Але невеличкий зсув все ж таки є – може, про подібні кейси почнуть говорити вголос на головних каналах, і тоді біґуси-гордони втратять свій смердючій вплив.


Дмитро “Калинчук” Вовнянко

Ви бачте, як цікаво виходить? Якийсь час тому, заступник міністра Авакова (і чинний радник міністра МВС) Антон Геращенко і радник Єрмака Подоляк заявили, що за погромом на Банковій стоїть ГО «Справа громад». Тоді ще в ефір «плюсів» розмальовані двері з Банкової принесли. Пригадуєте?

Вчора надійшов час слухань, і… слухання не відбулися. Тому що суддя взяла відпустку. Доведеться знову чекати.

У травні медіа-трепло Дмитро Гордон заявив, ніби Порошенко хотів здати Маріуполь агресору. Очікувано адвокати Петра Порошенка на Гордона подали в суд. У відповідь Гордон почав себе поводити як вуличний сявка, якому пообіцяли, що йому доведеться відповісти, – почав пижитися, блазнювати, вдавати з себе велике цабе і на біс пообіцяв, що він перетворить суди з Порошенком на захоплююче шоу.

Але шоу не сталося. Бо Гордон на суд не прийшов. Сьогодні судове засідання не відбулося, бо захист Гордона попросив час, аби (увага!) ознайомитися з документами і з заявами Гордона. Чотирьох місяців їм було недостатньо. Суддя, ясна річ, клопотання захисту Гордона задовольнив.

Додаємо сюди суди з генералом Павловським, по справі якого не відбувається слідчих дій, проте суди переносять, бо то суддя у відпустку (зненацька) іде, то у них інтернету нема…

Як це все називається? Це називається так, що судова влада відверто саботує розгляд рішень, пов’язаних з опозицією. Виносити повністю неправові рішення судді не хочуть (знають – аукнеться), а приймати рішення за законом вони бояться. Тому просто ухиляються від прийняття рішень.

А ще це називається, що всі ці Гордони, Геращенки, Подоляки та інші зелені посіпаки просто бігають від судів. Бо вони бояться. Бо вони розуміють, яке рішення винесе справді неупереджений суд.

Простіше кажучи, всі вони – боягузи. Але хай не сподіваються. Ці суди не останні. І ця влада не вічна. Прийде день, і їм доведеться відповісти. За все.