Зеленський демонструє свою нікчемність як Верховний головнокомандувач, знущаючись із воїнів і ветеранів

Як свідчать найбільш свіжі на даний час дані звітності Держказначейства, із 1,1 млрд грн., закладених в бюджеті на потреби ветеранів, фактично було виділено за 7 місяців лише 307 млн грн – 27% запланованих на рік коштів.

Найгірше фінансувалися заходи з психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації ветеранів АТО та постраждалих учасників Революції Гідності. По цій статті за 7 із 12 місяців року було профінансовано менше 1/5 – лише 50,7 млн грн із 255,6 млн грн., закладених в бюджеті на рік.

Ще гірша ситуація з фінансуванням виплат на забезпечення житлом родин ветеранів АТО з інвалідністю 1-2 групи (профінансовано лише 30,3 млн грн із 305,1 млн грн закладених в бюджеті).

Так само нехтує уряд Зеленського і видатками на забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали суверенітет і територіальну цілісність України і брали участь у відсічі російської агресії. Із 248,4 млн закладених для них у бюджеті поточного року коштів до початку серпня було фактично виділено лише 30,6 млн.

Так само нехтує чинна влада й забезпеченням житлом нинішніх військових ЗСУ. За 7 місяців року із закладених на рік 1,22 млрд грн. фактично було профінансовано лише 232,6 млн грн.

Для військовослужбовців Нацгвардії також профінансовано заледве десяту частину від передбачених у бюджеті на рік коштів (29,9 із 247,9 млн грн).

На тлі пафосних публічних заяв демонстративна зневага до потреб захисників України і невиконання навіть взятих щодо них раніше мінімальних зобов’язань ілюструє справжнє ставлення Зеленського та його «слуг».

Джерело

Автор