Марш єдності тих, хто протистояв «рускому міру» на війні й в тилу

Гліб Бабіч

Маю честь оголосити на 13:00 24 серпня в районі метро Університет збір для шикування в наші коробки для проходження в складі Маршу Захисників України для членів і однодумців ГО “Res_Publica. Брати по Зброї”.

Але не тільки.

Як і в минулому році за нами пройде колона ГО Справа Громад, до якої приєднаються цивільні люди, які підтримують свою Армію і країну, яким небайдужа Незалежність України – те, за що ми воюємо восьмий рік з російським агресором. Тому для них ми спільно створили подію, яку назвали Марш Патріотів – 2021, і запрошуємо наших однодумців і всіх, хто хоче приєднатися до спільного Маршу Захисників України 2021 в складі наших коробок, зареєструватися тут.

Це не «окремий марш». Це те, що ми робимо вже третій рік, – прояв єдності тих, хто захищав і захищає країну зі зброєю в руках, з тими, хто усвідомлено відчуває себе частиною Української Нації. Для цього й існує Марш Захисників України. Тому ми і входимо в число його організаторів.

Ні, це не може бути «аполітичним маршем» за визначенням. Захист країни – вищий ступінь політики країни.
В першу чергу, ми нагадуємо ворогові, що ми не «втомилися», не «розслабилися», ми разом і готові в будь-який момент вчинити максимальну протидію, як ми вже робили.

Ми хочемо нагадати своїй країні, що війна триває, агресія Росії іноді змінює форму, але не змінює суті, і Незалежність, яку ми святкуємо в 30-й раз, досі під загрозою.

Але окремо хочу нагадати, що саме Марш Захисників, його міць і наша з вами участь в ньому стали одним з найбільш дієвих важелів впливу на суспільство і владу. Запобіжником, що не дає прийняти фатальні для незалежності та державності рішення. Саме єдність тих, хто протистояв «рускому міру» на війні й в тилу може протистояти «сповзанню» назад в його сферу впливу. І зробити незалежність «мішурою». Ми протидіяли цьому і будемо протидіяти.

Тому ми всі були і є позитивною силою, з якою рахуються. Тому в наших діях є сенс. І навряд чи хто з учасників Маршу зі мною не погодиться.

Тому, ми вважаємо Марш правильним проявом політики. Політики збереження і зміцнення Незалежності України. Що більш ніж доречно в цей день.

Цей Марш, як і це свято, не належить жодній політичній силі. Це загальне і належить усім. Але кожен, хто воював за Україну, хто підтримував фронт і свою країну, для кого Незалежність і Свобода – синоніми, а “Україна понад усе” не гасло, а спосіб життя, має право на місце в нашому загальному строю.

«Брати по Зброї» пройдуть в своїй коробці, як й інші підрозділи і організації, в загальній колоні Маршу Захисників. У будь-який з його коробок ми разом. Ми кличемо до своїх коробок тих, хто думає як ми, готовий до дії як ми і розуміє необхідність об’єднання не тільки на час маршів і акцій. І це абсолютно добровільне рішення кожного.

Але ми – частина спільного. Ми пишаємося тим, що пройдемо у величезній колоні Маршу разом зі всіма. Тому що це наші побратими. Тому що ми воювали разом, за одну країну і за спільну Незалежність. Тому що це і є братерство по зброї.

А слідом за нами підуть цивільні люди. Ті, хто нам допомагав і підтримував нас. Ті, за кого ми воювали. Ті, без яких все це не мало б сенсу. Це і є єдність.
Так будемо єдині.

До коробки ГО “Res_Publica. Брати по Зброї” може приєднатися будь-який член організації, а так само будь-хто з побратимів, хто підтримує наші принципи і програму, включаючи діючих військових, тобто є нашим однодумцем (наші принципи і програма – тут).

Крім символіки та прапорів «Братів по Зброї» ми закликаємо брати з собою державну символіку і прапори, а так само прапори і символіку ваших підрозділів в необмеженій кількості. Форма одягу – військова (тобто будь-яка форма, в якій ми воювали).

До цивільної колоні, початок якої позначить коробка ГО Справа Громад, може приєднатися будь-хто, хто підтримує Незалежність України і тих, хто її захищав. Ті, хто підтримує свою Націю і свою Армію. Ті, кого не можна змусити бути байдужим до власної країни.

Приєднатися до нас можна тут.
Збір – на 13:00 біля метро Університет.
Там будуть намети “Res_Publica. Брати по Зброї” і “Справа Громад”, в яких вам допоможуть знайти своє місце в спільному строю ваших однодумців.

Чекаємо на вас. Ми разом.

Усі відео