Петро та Марина Порошенки привітали медиків України: Ви – наші справжні захисники і янголи-охоронці (фото, відео)

Петро Порошенко

Вітаю з Днем медика наших янголів-охоронців, які щодня стоять на сторожі здоров’я і життя. Дякую кожному українському медпрацівнику за професіоналізм, витримку і милосердя.

Більше року тому, коли пандемія змінила світ, поставивши людство перед новими викликами, українські медики вкотре проявили себе як справжні герої.

Незважаючи на труднощі та ризик, незважаючи на те, що влада залишила їх сам-на-сам з пандемією, вони мужньо працювали в умовах браку обладнання та засобів захисту, відсутності чесних виплат, обіцяних зарплат та страхування.

Команда Європейська Солідарність від самого початку пандемії розгорнула масштабну кампанію допомоги медикам. 130 тисяч захисних костюмів найвищої якості, десятки тисяч високоточних ІФА-тестів швейцарської компанії Roche, більше сотні кисневих концентраторів, майже півсотні апаратів ШВЛ, три тисячі пульсоксиметрів, захисні окуляри та інше медичне обладнання поповнили арсенал лікарень по всій Україні. Ми і надалі робитимемо все можливе, щоб наші лікарі відчували себе захищеними.

Дякую усім медикам нашої країни. Ви – справжні захисники України. Здоров’я вам та вашим сім’ям!

* * *

 

Уся велика політична родина «Європейської Солідарності» щиро вітає медиків із професійним святом!

Цей день став і нашим родинним святом завдяки Марині. Медик за освітою, зараз вона продовжує піклуватися про сферу охорони здоров’я у столиці як голова Комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики. Адже тільки разом ми зможемо здолати пандемію та вивести українську медицину на якісно новий рівень.

Приєднуюся до вітань Марини та бажаю медичним працівникам сил перемагати хвороби, мати гарне здоров’я та щасливі родини.

Слава Україні та слава українським медикам!

Усі відео