«Європейська Солідарність» вимагає негайного створення ТСК по вагнерівцям

Iryna Gerashchenko
Ірина Геращенко

Погоджувальна рада.

«Європейська Солідарність» вимагає негайного створення ТСК по вагнерівцям, яких українська влада здала Путіну. Спочатку брехали, що ніякої спецоперації не було, тепер патякають, що говорити про це шкодить нацбезпеці. Нацбезпеці наносить руйнівний удар зрада на найвищому рівні. Кадрову політику держави тепер визначають внучки і Жучки, а політичні пенсіонери, які на початку 90-х здали ядерну зброю, Чорноморський флот і Чорноморське пароплавство, тепер здають нашу Армію, вимагаючи від військових зустрічати на наших позиціях бойовиків.

Наша команда в ТКГ і Нормандському форматі відстоювала дорожню карту, де першими блоками йшли безпековий і гуманітарний, тільки потім політичний. Зараз Україна бере на себе все нові й нові зобов’язання, вже Козак Путіна диктує ВР, які закони ми маємо прийняти.Не чути прізвища сотень заручників, яких утримує Кремль.

Також нагадала, як слуги зрадили вчителів і лікарів, які залишилися без захисту перед COVID. 65 млрд грн розбазарені на так зване «велике будівництво». Але цікаві цифри: в 18 році було відремонтовано 3800 км доріг, в 19 році – 2400. За цей рік 1800, але вартість зросла на 57%, а деякі ділянки доріг в 2-3 рази. І все це – без тендерів.

ДумайТе.

* * *

Друзі прислали SMS:

«йде трансляція погоджувальної, всі виступи, як тільки оголосили тебе від « ЄС», на 112 , ZIK, NewsOne відразу перервали трансляцію і включилися відразу після тебе».

Пишаюся, це визнання 🙂 .

Не ходжу на ці телеканали, закликаю й інших не ходити й з посмішкою спостерігаю роздвоєння особистості слуг, які не вилазять з цих студій.

Колись я пішла з Інтера через темники. Пройшло 20 років, а темники існують, а журналісти про це мовчать .

 

Поділитися:
Share

Усі відео
  • Усі категорії