Голос із ванної
Ми ж із вами у теплій порохоботській ванні? От я звідти і пишу. Судячи з моєї вчорашньої стрічки, тут агітувати
Ми ж із вами у теплій порохоботській ванні? От я звідти і пишу. Судячи з моєї вчорашньої стрічки, тут агітувати
Сталася в мене подія – запросили мене на завтра на Форум «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом», де (як по секрету повідомив всьому ФБ нардеп Береза) дядька Петра будуть висувати кандидатом у Президенти. Як то кажуть, не переключайтесь.
Схоже, ти, зрадофіле, мусиш бути сильно вдячний порохоботам за те, що порохоботи врятували тебе від дуже крупних проблем у твоєму житті. Проблеми ті у тебе обов’язково наступили б, якби сумно відомий міхомайданчик досягнув таких жаданих тобою цілей. Не віриш мені? Добре, давай послухаємо тих, кому ти віриш.
Сьогодні ми – всі теперішні прихильники Петра Порошенка, тобто Президента України – в часи найсерйознішої війни в нашій новітній історії повинні змобілізувати та зробити все для того, аби на виборчих дільницях нас стало незрівнянно більше. Аби ми стали більшістю. Тому що ми – громадяни України, і їх в Україні більшість…
«Ви не боретеся з Путіним – ви самі тягнете Україну в путінізм!» – так звучить одне з найбільш гидотних звинувачень, що лунають на адресу порохоботів. Що нам закидають?