5 квітня Президент України Петро Порошенко відвідає НСК «Олімпійський» (фото, відео, прес-конференція штабу)

Відвідання Президентом України НСК «Олімпійський»

У п’ятницю, 5 квітня о 9:00 Президент України Петро Порошенко відвідає НСК «Олімпійський».

Акредитація проводиться до 18:00 4 квітня.
Вхід з 8:00 за паспортами та редакційними посвідченнями.Джерело

 

 

Ми збираємося перемагати у другому турі – речник штабу Порошенка Олег Медведєв

5 квітня Президент України Петро Порошенко відвідає НСК «Олімпійський» (фото, відео, прес-конференція штабу)

Зовнішні і внутрішні вороги України ставили собі за мету не допустити Петра Порошенка до другого туру, попри це він найбрав необхідну кількість голосів і переможе у другому турі – про це під час брифінгу заявив речник штабу Порошенка Олег Медведєв.

«Загалом ми задоволені тем результатом, який наш кандидат продемонстрував у першому турі. Ми всі знаємо, що і наші зовнішні вороги, і внутрішні опоненти на виборах всередині країни ставили собі за головну мету в будь-який спосіб не допустити Петра Порошенка до другого туру. В цих своїх стратегічних розрахунках вони виходили з того, що якщо чинний Президент України виходить до другого туру, то він обов’язково в другому турі переможе», – заявив Олег Медведєв.

Речник штабу зазначив, що упродовж першого туру виборів 38 кандидатів працювали проти одного – Петра Порошенка.

«80% фейків і чорного піару було спрямовано саме проти Петра Порошенка. Була безпрецедентна присутність опозиційних кандидатів на телеканалах. Нікому не було відмовлено в ефірі чи заблоковано. І звичайно, всі замість того, щоб представляти свої позитивні програми, займалися критикою і дискредитацією Порошенка. І тим не менше не змогли зашкодити його переконливому виходу до другого туру. Виникає питання, що ми збираємося робити далі? Ми збираємося перемагати в другому турі! Ми розуміємо, що наш опонент поки що популярний, але виходимо з того, що наш кандидат сильніший і – що головне! – в усіх відношеннях краще підготовлений до того, щоб виконувати ті функції, які Конституція України покладає на Президента України. Тому ми переконані, що за ефективної кампанії, за умови ефективної мобілізації всіх державницьких сил ми здатні забезпечити чесну перемогу нашого кандидата на виборах», – наголосив Медведєв.

Джерело

 

У світі визнали перший тур 31 березня чесним, прозорим і демократичним – Олег Медведєв

5 квітня Президент України Петро Порошенко відвідає НСК «Олімпійський» (фото, відео, прес-конференція штабу)

Міжнародні спостерігачі визнали президентські вибори 31 березня чесними, прозорими і демократичним, – про це речник виборчого штабу кандидата в Президенти Петра Порошенка Олег Медведєв сказав на брифінгу.

«Всі міжнародні спостерігачі визнали вибори чесними, прозорими і демократичними»,- сказав він.

За словами Медведєва, П.Порошенко за час своєї президентської каденції забезпечив проведення в країні трьох чесних, прозорих, відповідних європейським стандартам виборчих кампаній: парламентської кампанії 2014 року, місцевих виборів 2015 року і першого туру президентських виборів 2019 року.

«Ми вважаємо, що збереження в Україні демократії, свободи слова, всіх громадянських прав і свобод, насамперед, права вільного вибору, є беззаперечною заслугою Петра Порошенка як Президента України. Ми, звичайно, не настільки наївні, щоб розраховувати на вибачення від наших політичних опонентів за бруд і численні звинувачення нібито у фальсифікації виборів та спробі підкупу виборців. Сьогодні можна поставити питання: Де ваша «сітка», про яку говорили кілька тижнів, дискредитуючи нас перед виборцями? Якби була «сітка», то чи могло б бути, щоб результат ЦВК, який порахований для чинного Президента, був би нижчим, ніж був у нього за всіма екзит-полами»,- сказав О.Медведєв.

«У нас завжди тюрми голосували за кандидата від влади. За кого проголосували в тюрмах цього разу? – за Зеленського. Було багато спекуляцій на тему, як проголосувала армія. Головне – результат кандидата Порошенка по армії виявився набагато вищим, ніж загалом по країні, і це для нас безумовний позитив. Але, попри те, що дільниці закриті, попри те, що там існує військова дисципліна, дуже велика кількість військовослужбовців голосувала за опозиційних кандидатів. І це також свідчить про чесність, прозорість і демократизм нашої виборчої кампанії, яка визнана такою усім світом. Поки за Зеленського “топлять” з Москви Жириновський і Охлобистін, Порошенко з чесним проведенням виборчої кампанії і виходом в другий тур привітали Дональд Туск і Ангела Меркель. Я думаю, такі факти промовисто говорять самі за себе»,- додав О. Медведєв.

Джерело

 

Олег Медведєв: Нас непокоїть, що штаб Зеленського приховує його від виборців

5 квітня Президент України Петро Порошенко відвідає НСК «Олімпійський» (фото, відео, прес-конференція штабу)

Про це під час брифінгу заявив речник передвиборчого штабу Петра Порошенка Олег Медведєв. «Важливо, щоб “кіт у мішку”, якого зараз намагаються продати суспільству, нарешті виліз із цього мішка, продемонстрував себе, свою позицію, щоб люди чітко побачили, кого саме вони обирають. Нещодавно я бачив мем у «Фейсбуці»: «Вова, ну скажи хоть слово»…

“Щойно мені надіслали інформацію, що нібито Зеленський та його штаб скасували заплановану на сьогодні прес-конференцію. Нас дуже турбує, що штаб опонента так ретельно приховує від суспільства свого кандидата. Це неправильно і несправедливо по відношенню до виборців, які проголосували за Зеленського. Володимир Зеленський має публічно висловити свою позицію з найбільш актуальних питань, які турбують українців», – зауважив Олег Медведєв.

«Проводити політичні дебати на стадіоні – це не наша ініціатива і не наш вибір, але стадіон, значить, стадіон. Якщо Зеленському комфортніше дебатувати на стадіоні, в цирку тощо, ми на знак поваги до його виборців готові зустрічатись на будь-яких зручних для нього майданчиках, головне, щоб країна побачила позицію обох кандидатів», – додав він.

«Згідно з законом, Порошенко готовий взяти на себе половину видатків на оренду стадіону і готовий пояснити походження цих грошей. Ми розраховуємо, що 50% сплатить Володимир Зеленський і так само пояснить, як ці кошти надійшли до його виборчого фонду.

Петро Порошенко не пішов на дебати перед першим туром на Суспільне телебачення, бо коли є 38 кандидатів і всі вони проти одного, Порошенку було дуже складно обрати, з ким саме йому належить дебатувати: чи з Зеленським, чи з Тимошенко, чи з Капліним, чи з Дерев’янком. У другому турі все зрозуміліше”, – зазначив Медведєв.

“Петру Порошенку згадують 2014 рік, коли він не прийшов на дебати, але тоді закон не зобов’язував цього робити”, – нагадав речник штабу.

“Є три основних моменти: суспільство чітко сформулювало двох лідерів президентських перегонів, вивело їх до другого туру; є великий суспільний запит на проведення дебатів між кандидатами. При цьому Порошенка вже всі знають, суспільство більше цікавить знайомство з Зеленським; є норма закону, яка зобов’язує кандидатів у Президенти 19 квітня провести дебати у другому турі», – наголосив Олег Медведєв.

Джерело

 

Порошенко чекає Зеленського 5 квітня о 9.00 у медпункті для здачі аналізів – Олег Медведєв

5 квітня Президент України Петро Порошенко відвідає НСК «Олімпійський» (фото, відео, прес-конференція штабу)

Петро Порошенко чекатиме Володимира Зеленського 5 квітня о 9 годині ранку у медичному пункті НСК “Олімпійський” для здачі необхідних аналізів, у тому числі на наявність алкоголю та наркотичних речовин. Про це на брифінгу повідомив речник передвиборчого штабу П.Порошенка Олег Медведєв.

«У рамках підготовки до дебатів Петро Порошенко завтра о 9-й ранку чекає на Володимира Зеленського в медичному пункті НСК «Олімпійський» для здачі всіх необхідних аналізів, в тому числі на предмет вживання алкоголю і наркотиків. Звичайно, це має бути незалежна експертиза сертифікованих лабораторій. Результати цих аналізів є важливими для виборців, виборці мають право знати про це», – акцентував увагу Олег Медведєв.

За словами Медведєва, місце обстеження вибране у відповідь на пропозицію Володимира Зеленського провести дебати на НСК “Олімпійський”. Як відомо, 3 квітня Зеленський оприлюднив відео, де закликав провести дебати на стадіоні, а також пройти відповідне медичне обстеження.

За словами речника штабу Порошенка, з поваги і до своїх виборців, і до виборців опонента, і до тих, хто у першому турі голосували за інших кандидатів або не визначилися, він готовий провести дебати з кандидатом Зеленським у запропонованому місці. “Суспільство хоче побачити дебати кандидатів у Президенти. Дебати це серйозний інструмент для виборців, які хочуть розуміти, що пропонує той чи інший кандидат. Що пропонує Петро Порошенко – всім зрозуміло. Що пропонує Володимир Зеленський – поки що нікому не зрозуміло. Тому Петро Порошенко готовий дати суспільству можливість почути обох кандидатів під час дебатів”, – заявив Медведєв.

Джерело

 

Під час дебатів мають обговорюватися безпека і оборона, зовнішня політика, захист прав і свобод громадян – Олег Медведєв

5 квітня Президент України Петро Порошенко відвідає НСК «Олімпійський» (фото, відео, прес-конференція штабу)

Петро Порошенко відноситься до проведення передвиборчих дебатів не як до шоу, а як до змістовної розмови про найважливіші питання, за які відповідає Президент України. На цьому речник передвиборчого штабу Петра Порошенка Олег Медведєв наголосив сьогодні на брифінгу у Відкритому офісі Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

«Важливим у виборчій кампанії є проведення дебатів. По-перше, цього вимагає закон. Як мінімум мають відбутися одні дебати 19 квітня, в останню п’ятницю перед другим туром. По-друге, ми всі чітко бачимо, що дебатів між кандидатами в Президенти хочуть всі виборці – і наші виборці, і виборці Володимира Зеленського, до яких Петро Порошенко ставиться з належною повагою, і, очевидно, ті хто ще не визначився із своїм виборов у другому турі. Є потужний суспільний запит і інтерес журналістів до теми дебатів є наочним свідченням такого запиту», – заявив Олег Медведєв.

Речник передвиборчої кампанії підкреслив, що дебати між кандидатами в Президенти – це не виступ 95-кварталу, не КВН і не програма «Розсміши коміка». «Це серйозна розмова між кандидатами. Адже виборча кампанія – це такий час, який не є елементом шоу-бізнесу. Це період, який визначає майбутнє країни на роки, а можливо і на десятиліття вперед. Тому ми дуже серйозно ставимося до цього проекту і вважаємо, що взагалі дебати мають бути не одні, а треба провести як мінімум кілька раундів таких дебатів і обговорити по блоках ті теми, які належать до Конституційних повноважень Президента України. Перш за все, це питання, які стосуються оборони і безпеки. Другий блок – це питання зовнішньої політики і дипломатії. Зараз це не менш важливо, ніж оборона і безпека, тому що Верховний головнокомандувач має забезпечити захист країни і в той же час забезпечити сприятливі міжнародні умови, тому що Україна самотужки, в силу зрозумілих причин, не може протистояти російській агресії. Третій блок питань – це обов’язки Президента бути гарантом Конституційних прав і свобод громадян держави, в тому числі економічних і соціальних», – наголосив Медведєв.

Джерело

 

Олег Медведєв: Вимоги чи ультиматуми опонентів – це ознака страху перед дебатами

5 квітня Президент України Петро Порошенко відвідає НСК «Олімпійський» (фото, відео, прес-конференція штабу)

Володимир Зеленський, який у своєму відеозверненні озвучив певні вимоги до Петра Порошенка, мав би пояснити суспільству природу своєї залежності від відомого олігарха Ігоря Коломойського – про це на брифінгу повідомив речник передвиборчого штабу П.Порошенка Олег Медведєв.

«Якщо Володимир Зеленський не отримував 41 млрд доларів від структур Коломойського, якщо Зеленський не користується його транспортом, адвокатами, охороною, якщо Володимира Зеленського сім років не розкручує канал Коломойського, тоді Порошенко готовий вибачитись перед Зеленським. Проте ці слова не потрапили у відеозвернення Президента, бо звернення повинно бути коротким та немає містити жодних політичних передумов про дебати», – заявив Олег Медведєв.

«Якби ми не хотіли проводити дебати, ми теж могли б скласти довгий список, за що мав би вибачитись Зеленський. Ми могли б сказати, нехай він вибачиться за те, що назвав Україну порноактрисою з німецьких кінофільмів, за жарти під час Майдану, за те, що назвав Томос термосом. Він же вибачився за образу релігійних почуттів мусульман перед Кадировим? То чому він не має вибачитись перед православними українцями, знущаючись над важливим здобутком – отриманням Автокефальної незалежної помісної православної церкви? Ми могли б попросити Зеленського вибачитись за його принизливі жарти, коли під час гастролей у Москві він постійно жартував над недалекими хохлами», – додав він.

«Але значно важливішими є виборці Зеленського і виборці Порошенка, які їх вивели в другий тур. Ми наразі маємо думати не про вибачення чи взаємні образи, а йдеться про те, що суспільство хоче дебатів. Незалежно від забаганок кандидатів і згідно з нормами чинного законодавства дебати мають відбутися.

Хоча з точки зору політики стадіони – не дуже хороше місце. Скажімо, на стадіонах Гітлер проводив з’їзди нацистів, у Латинській Америці на стадіонах розстрілювали противників диктаторських режимів. Одна з останніх Балканських війн теж почалась з перестрілки на стадіоні. Проте на знак поваги до виборців Володимира Зеленського ми проведемо дебати на стадіоні.

Єдине, що насправді потрібно обговорювати – це регламент: як провести дебати, які теми обрати, хронометраж, порядок проведення, обрати неупереджених ведучих, надати кандидатам рівні можливості, аби дебати не були грою на користь Порошенка чи Зеленського. Висувати якісь вимоги, ставити ультиматуми – це несерйозно, це ознака страху перед самими дебатами», – підсумував Олег Медведєв.

Джерело

 

 

 

Поділитися:
Share

Усі відео