Нацгвардія України випробувала новий спеціалізований броньований автомобіль «Варта-Новатор» (фото, відео)

У п’ятницю, 22 грудня, у Міжнародному міжвідомчому багатопрофільному центрі підготовки підрозділів, що дислокується у селищі Старому Київської області, пройшло випробування нового спеціалізованого броньованого автомобіля «Варта-Новатор». Перевіряв чергову новинку, сконструйовану та вироблену на підприємстві «Українська бронетехніка», особисто командувач Національної гвардії України.

Після двогодинного тест-драйву генерал-полковник Юрій Аллеров високо оцінив експлуатаційні можливості автомобіля та підкреслив, що «Варта-Новатор» буде дуже корисною для підрозділів спецпризначення Нацгвардії. Він, зокрема, зазначив: «Я особисто перевірив її прохідність у складних умовах. Ця машина достойна уваги, й аналогів їй серед техніки вітчизняного виробництва поки що не існує. Приємно, що такий бронеавтомобіль розробляють саме в Україні. Утім попереду на неї чекає ще багато випробувань, адже головне – це збережене життя бійців, які користуватимуться такою бронетехнікою».

Нагадаємо, що новий бронеавтомобіль було представлено за тиждень до випробувань. «Варта-Новатор» розробили спеціально для потреб Нацгвардії відповідно до умов технічного завдання, що було узгоджено сторонами.Бронеавтомобіль сконструйовано з урахуванням сучасних вимог до техніки підрозділів спецпризначення з використанням шасі, що пристосоване до експлуатації в найскладніших умовах бездоріжжя. На відміну від свого старшого брата «Варта», модель «Новатор» має більш компактні розміри й набагато легша. Також екземпляр оснащений додатковими опціями, що забезпечують комфорт та безпеку екіпажу.

Джерело

Фото та відео © Нацгвардія та ТОВ “Українська бронетехніка”

Поділитися:
Share

Усі відео
  • Усі категорії