10 хороших новин 17.12.2022

Валентина Емінова

✔ Непереможна українська армія відбила атаки копрокадаврів у районах більш ніж 20 населених пунктів, зокрема: Площанка, Червонопопівка, Білогорівка Луганської області; Бахмут, Опитне, Зеленопілля, Андріївка, Мар’їнка, Побєда, Новомихайлівка Донецької області. Ракетники та артилерія набили лаптям 5 скупчень, пункт управління і 3 склади з боєприпасами

✔ Україна повернула мамі двох її синів: 11-річного Марка та 18-річного Данила. Лапті тримали їх у полоні, одного на окупованій території, а іншого на росії. Мама також довго пробула у полоні і, як тільки її визволили, почала шукати своїх хлопців. А для наших людей немає нічого не можливого 👇.

✔ Наприклад, у лютому іноземні уряди не давали нам і місяця на виживання. А тепер лапті, які везли з собою парадну форму, щоби пройти у ній Хрещатиком, гуглять, як здатися у полон. Інструкція від СтратКому про те, як це зробити, набрала рекордну кількість переглядів на порталі Dovidka.info. За три місяці після публікації її переглянули 306 тисяч разів.

✔ Наша постійна рубрика «горящая росія». У Владивостоку полихають склади кондитерської фірми, згоріло вже дві тисячі квадратів, обвалився дах.

✔ Норвегія де-факто перестала видавати візи лаптям. Тамтешні любителі хороших росіян більше не можуть запрошувати їх на свої дискусії та фестивалі, бо навіть такі види віз не дають. А ідіть ви нах*й, от чому, бо Норвегія сумнівається, що вони повернуться додому на росію, повідомляють джерела

✔ Камбоджа, одна з найзамінованіших країн світу, візьме участь у тренуванні наших саперів.

✔ Лаптєзмі пишуть, що ми атакуємо у новорічну ніч москву якимись черговими модернізованими безпілотниками. Ідіоти, звісно, але які корисні ідіоти, пересрали своїй русні все олів’є.
Тепер їхні іксперди хорохоряться і запевняють, що їхня ППО вже точно все розпізнає і намилить собі сраку заздалегідь, як в Енгельсі і Дягілєво.

✔ Молдова, дивлячись на Україну, потроху очищується від російської корости. Призупинили мовлення шести проросійських телеканалів поки делікатно, «на період дії надзвичайного стану».

✔ А кримські лапті тим часом знову щодуху тікають з землі обєтоватної. Збадьорили їх нові бавовни під Сімферополем та у Бахчисараї. На виїзді з Криму, на Керченському мосту, знову кілометрові затори. Мамулічкі хоч і розуміють, що тут дуже по-домашньому, але розуміють, що пора свалівать.
Можливо, вони ще щось знають 😈.

Пам’ятайте, брак русофобії шкодить майбутньому. 😉

 

Фото: скриншот відео

Автори