Два Путіна, дві України

Джон Сміт

Перше фото:
Путін нахабний. Путін пре вперед в своїй звичній манері нахабного бабуїна, що хоче вперти в тебе фотоапарат. Він на коні. Його армія в країні його візаві, та він загрожує.
Але в той же час пальчик, який щойно тикав у Порошенка, склонився до століка. Путін ніби борзий, але якось наче присів і, як кажуть росіяни, трохи пріх*єл.

Зустрічний натиск Порошенка виявився ще сильнішим. Зустрічний натиск виявився настільки сильним, що у помічника Путіна перекосило ї*ало. Порошенко виявився ще потужніший. Він виставив вперед підборіддя і брови. На натиск він тисне втричі. Його палець направлений не вниз, а прямо КДБшнику у лоба.

Всі за столом дивляться то на Путіна, то на Порошенка в шоці від такого накалу вже на самому початку переговорів.
Олланд намагається злитися з пейзажем.

Друге фото:
Путін вдоволений собою. Ї*ало Путіна розплилося в різні боки. Він переміг Порошенка руками українців. Тепер проти нього якийсь дурачок, який не розуміє, куди потрапив.

Дурачок Володя теж всміхається. Але всміхається посмішкою наївного дурачка, раденького, що потрапив на зустріч з Вєлікім ВладімВладімічем. Він ще не розуміє, що попереду попаде в політичну пастку обіцянок, які візьме перед Путіним на цих переговорах.

Макрон. Йому пох*й на всіх українців світу. Він красується перед власним бидлом, що він організовує масштабні переговори і керує світом.

І лише втомлена Меркель вповні розуміє ситуацію: за столом залишилася лише одна серйозна людина – вона. Навіть українцям власна країна виявилася непотрібною.

 

Фото на заставці © 24 канал

Автори