В ПЦУ почали робити антисептики та роздавати їх людям (відео)

Cвященнослужителі відділу Соціального Служіння Київської Митрополії ПЦУ з благословіння Предстоятеля почали виготовлення антисептиків

Кожна людина потребує підтримки і надійної опори в складній ситуації. Особливо зараз, під час поширення небезпечного вірусу, найвразливішими до якого є літні люди та ті, хто через життєві обставини не має змоги вжити необхідних заходів для захисту від хвороби. Перший серед них – дезінфекція рук і поверхонь за допомогою антисептика. Тож священнослужителі відділу Соціальне Служіння Київської Митрополії ПЦУ з благословіння Предстоятеля почали виготовлення антисептиків.

18 березня у Києві віддали перші 150 антисептиків для найвразливіших категорій населення: людей літнього віку, тих, хто опинився у скрутній ситуації або не має наразі житла. Станом на сьогодні майже дві тисячі флаконів розповсюдили у столиці та розіслали до великих міст: Маріуполя, Харкова, Одеси. Антисептики виготовляються за рецептурою Всесвітньої організації охорони здоров’я з таких реагентів: етанолу або ізопропилового спирту, перекису водню та гліцерину. Сьогодні ми звертаємося до парафій Православної Церкви України у Києві та благодійних організацій, які можуть розповсюджувати антисептики. Подавайте заявки на їхнє виготовлення, які ми за можливістю опрацьовуватимемо. Тільки разом, з Божою допомогою ми зможемо подолати загрозу хвороби.

Просимо й вас долучитись до цієї справи. За деталями звертайтеся до керівника відділу соціального служіння Київської Митрополії ПЦУ Roman Kholodov.

Джерело

 

Дорогі друзі, пандемія коронавірусу набирає обертів. І ми, як Церква, не залишаємось осторонь!

З благословення Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, ми почали виготовлення антисептиків за рецептурою ВООЗ. Сьогодні віддаємо перші 150 антисептиків для найбільш вразливих людей, людей літнього віку в скруті та бездомних людей! Звертаємось до парафій ПЦУ Києва, а також до благодійних організацій, які можуть розповсюджувати такі антисептики — будь ласка, подавайте заявки і ми, по мірі можливостей, будемо їх опрацьовувати. Просимо й вас долучитись, можна фінансово, можна реагентами. Настали часи, коли як ніколи важливо триматись разом.

Номер картки: 5363 5420 1074 9456 – Холодов Роман Федорович (керівник відділу соціального служіння Київської Митрополії ПЦУ)

За детальною інформацією звертайтесь у приватні повідомлення Roman Kholodov.

Джерело

Усі відео