Ціна миру
«Іскандери» від санкцій все ще сміються, але виключно на кутні (тобто так, що не збагнути – сміються вони чи плачуть). І як врятуватися Кремлю у цій ситуації? Відповідь – поманити «дурних хохлів» ідеєю миру на будь-яких умовах.
Поділитися:
«Іскандери» від санкцій все ще сміються, але виключно на кутні (тобто так, що не збагнути – сміються вони чи плачуть). І як врятуватися Кремлю у цій ситуації? Відповідь – поманити «дурних хохлів» ідеєю миру на будь-яких умовах.
Скільки б не мінялися власники – «NewsOne» висновків робити не збирається. Канал й надалі поширює брехню, обливає брудом українських солдат і веде антидержавну пропаганду в кращих традиціях більшовицької «Окопної правди» зразка 1917 р. Особисто я не хочу, аби ефект від «NewsOne» був той самий, що від більшовицьких газет у 1917 р.