Найкращий кандидат в президенти Малоросії

Валерій Прозапас
Валерій Прозапас

Черговий бенефіс нардепа Тимошенко неможливо адекватно проаналізувати, бо це було звернення навіть не з минулого дня, а з позаминулої ночі.

Головний її посил полягає в демонтажі української держави в обмін на сакральне “зниження ціни на газ вдвічі”тм за допомогою витягнутого з нафталіну старого медведчуківського гасла про “референдум та народовладдя”тм.

Бо яким ще способом, крім знищення існуючих офіційних установ, можна зупинити інтеграційні процеси нашої економіки з європейською та світовою і відмовитись від міжнародних зобов’язань, Юлія Володимирівна не каже.



Хіба що натякає про необхідність “знищення Нафтогазу” (який як бульдог вчепився в російських монополістів і рве їх в міжнародних судах).

Як і не каже, звідки буде братися газ “не для населення”, якщо вона виведе Україну з ринкових цін на нього, а іноземні постачальники, звісно, одразу припинять свої поставки палива, разом з макроекономічною допомогою.

Тут варіантів небагато – Кремль. Газпром. Гроші. Газ.
Як при двох її попередніх прем’єрствах.

Для цього їй і потрібна таємнича “нова Конституція”, яку пишуть “109 відомих конституціоналістів, науковців, філософів”, яких ніхто не знає. Хоча судячі з переляканої фізіономії знаменитого філософа Власенка, це робить в основному він з Немирею за сприяння видатного науковця Карасьова, нашої людини в Москві. Жодного пункту з цього опусу не називається, але нам пропонують вірити на слово в “абсалютна прекрасний дакумент”, який буде впроваджено не через парламент, а прямо через “народовладдя”, якщо вірити якомусь молодому дарованію зі скошеними від брехні очима та симпатичному Костю Бондаренко.

А для відволікання уваги від майбутньої спроби змінити конституційний устрій було запропоновано згадати “Новий курс”. Знову аналізувати його немає сенсу, це просто набір плагіату та хаотичних прикладів економічного укладу інших країн, представлений під акомпанемент традиційних тимошизмів типу “зубажіння”, “на афшори”, “ґривня по 9.40”.

Причому патетично називаючи в якості орієнтирів такі країни як США, Японія, Канада, Тимошенко не пояснює, чому, наприклад, в цих країнах ринок землі давно та успішно існує, а в її “Новому курсі” для України він “не на часі”. Про які “прориви в блокчейні” може йтися в країні без ринку землі, але з тіньовими феодалами від партії “Батьківщина”?

Дипломатія і армія Юлію Володимирівну не цікавлять, вона з погано прихованим роздратуванням просто маже їх чорною фарбою, принижуючи всі досягнення останніх років.

Ці базові складові життя незалежної держави за її перебування у владі свідомо трималися в чорному тілі – згадайте, як роззброювалася армія під час її партнерства з Гриценко, або як через позицію “Батьківщини” у ВР залишалося без керівника Міністерство зовнішніх справ під час нападу РФ на Грузію.

Для галочки зліплений так званий “військовий кабінет з 84 професіоналів та офіцерів” існує лише як інформаційний привід зайвий раз принизити наші Збройні Сили.

Ну і звичайно зараз “Мінський процес” треба замінити на щось типу “Будапешт+”, а поки про цю історичну подію високі сторони домовлятимуться, під шумок можна знищити юридичне підґрунтя санкцій проти РФ.

Треба віддати належне журналісту, він прямо запитав Тимошенко, як вона збирається посадити за стіл переговорів Путіна – і звичайно прямої відповіді не дочекався, крім прекрасного “абсалютна прафесійна”.

Це не дивно, за весь вечір Тимошенко не спромоглася навіть вимовити слово “Путін”, мабуть, через специфіку щелепи.

Булі ще бліді спроби примазатися до Томосу і принизити значення автокефальної митрополії та в стилі незабутньої Вітрэнко переконати присутніх, що “Порошенко збільшив доходи в 83 рази”.

Сукупно Юлія Володимирівна вчергове довела, що вона найкращій кандидат в президенти Малоросії.
Не України.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial