Хороші новини. 02 січня 2019 року

Алла Комарова
Алла Комарова

Ну-с, мої маленькі шанувальники добрих новин, починаємо наш марафон вечірнього позитиву #РадіоТисячіМазеп у новому, 2019 році. Гадаєте, у розпалі холодцево-олів’єшного угару нема новин, окрім аварій? Помиляєтеся, і починайте рахувати, наскільки саме.

В останній день минулого року завершилося голосування у фіналі конкурсу «EUROPA 2018», де брала участь українська поштова марка з зображенням Плебанівського віадуку. Українська марка зайняла друге місце на конкурсі, де змагалися зображення 56-ти європейських мостів. На першому Молдова. Марку вже запустили в обіг. Її тираж – 130 тис. екземплярів.

«Вже через 2-3 місяці ми побачимо, як США надають зброю Києву й оголосять про нові санкції проти Росії у зв’язку з цією агресією. Думаю, протягом найближчих восьми-десяти, максимум – дванадцяти тижнів з’явиться ця набагато сильніша відповідь США. І, окрім санкцій, це буде військова допомога Україні. Зараз достатньо аргументів і для надання протикорабельних ракет, і патрульних кораблів, можливо, що й іншого військового обладнання». Про це заявив американський дипломат, директор Євразійського центру «Атлантичної ради» (Atlantic Council) Джон Гербст.



Національний банк України у 2019 році запровадить міжнародний номер банківського рахунку IBAN, що дасть можливість гармонізувати український платіжний простір з європейським. Також застосування IBAN сприятиме подальшій запланованій модернізації системи електронних платежів Національного банку.

В Україні набула чинності постанова про те, що через банкомати і термінали можна обмінювати іноземну валюту готівкою. Це стає можливим у зв’язку з постановою Національного банку України №63, яким запроваджуються нові правила валютно-обмінних операцій.

Маріупольській загін морської охорони прикордонної служби посилили модернізованим катером-перехоплювачем проекту UMS-1000.

З 1 січня 2019 року набрав чинності новий Порядок здійснення державного моніторингу вод, схвалений Кабінетом міністрів України восени 2018 року. Порядок відповідає директивам ЄС і допоможе отримати більше інформації про стан вод в Україні. Європеїзація простору країни проходить на декількох шарах й вимірах одночасно.

Кінець минулого року показав приріст імпорту електрокарів в Україні утричі в порівнянні з минулим періодом. Взагалі це виглядає так, що щодня 20 українців пересідають на електрокар.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial