Запорізька обласна інфекційна лікарня отримала кисневі концентратори від Фонду Порошенка (фото)

Кисневі концентратори є важливою частиною лікування Covid-19 у складних випадках, однак вони встановлені далеко не у всіх лікарнях.

Сьогодні життєво-необхідне обладнання отримала Обласна інфекційна клінічна лікарня. Директор закладу Володимир Шинкаренко відзначив, що наразі в медзакладі гостро стоїть питання забезпечення медичним киснем, і допомога від Фонду Порошенка суттєво полегшить лікування тяжких хворих.

«Лікарня вирішує питання з киснем методом встановлення п’ятитонною кріоємністю, де буде зберігатись медичний кисень і далі подаватись в два наші лікувальних корпуси. Поки у нас немає такої можливості. Оксімати, які нам передають небайдужі люди, і сьогодні ми їм дякуємо за це, ми будемо використовувати для тих хворих, яким на сьогоднішній день поки недоступний медичний кисень, який буде подаватись централізовано. На сьогоднішній день це дійсно вирішить питання надання допомоги цим хворим», – зазначив Володимир Шинкаренко.

Кисневі концентратори в лікарню передали керівник Секретаріату Запорізької ТОП «Європейська Солідарність», депутат Запорізької обласної ради Олег Чернов, представник ГО «Справа громад», депутат Запорізької міської ради Валерій Прозапас та депутат Запорізької обласної ради, заступник керівника Секретаріату Запорізької ТОП «Європейська Солідарність» Дмитро Траілін.

З початку пандемії партійці «Європейської Солідарності» стали частими гостями в лікарні, адже Фонд Порошенка регулярно допомагає українським лікарям рятувати життя. Олег Чернов розповів про колосальну роботу, яку Фонд, партія та волонтери провели в боротьбі з ковідом.

«Цей рік Фонд Порошенка розпочав з передачі українським лікарням кисневих концентраторів, що є продовженням регулярної допомоги українцям в боротьбі з Covid-19. Загалом з самого початку пандемії тільки в Запорізькій області Фонд Порошенка та партія «Європейська Солідарність» відремонтували і оновили три апарати штучної вентиляції легенів експертного класу для опорної лікарні Бердянського району, передали 400 високоточних ІФА-тестів для виявлення коронавірусу, забезпечили медиків Запорізького регіону понад 1000 сертифікованих захисних костюмів та комплектів окулярів, придбали для медзакладів пульсоксиметри, закупили і доставили мешканцям Запорізької області більше тисячі наборів першої необхідності з ліками та продуктами», – зазначив Олег Чернов.

Це вже друга партія кисневих концентраторів, які Фонд Порошенка то ГО «Справа Громад» передали Запорізькій області за останній місяць. Раніше обладнання отримали медзаклади Бердянська та Мелітополя.

Від початку пандемії коронавірусу Фонд Порошенка, компанія Рошен і волонтери передали медзакладам понад 157 тисяч захисних костюмів, 10 тисяч антивірусних окулярів, понад 50 тисяч високоякісних швейцарських ІФА-тестів Roche, профінансували закупівлю та ремонт понад 50 апаратів ШВЛ. Допомогу отримали близько 200 лікарень.

Понад 50 тисяч продуктових наборів отримали люди із вразливих категорій. Загальна сума благодійної допомоги сягнула 150 млн грн.

Зараз Фонд Порошенка та ГО «Справа Громад» опікуються закупівлею кисневого обладнання для хворих на COVID-19. Апарати вже надійшли в лікарні та військові шпиталі на Донеччині, Буковині, Прикарпатті, Тернопіллі, у Запорізькій, Рівненській, Львівській, Київській та інших областях України.

Джерело


Валерій Прозапас

Чергову партію кисневих концентраторів від “Фонду Порошенка” передано для потреб лікарів, цього разу до Обласної інфекційної лікарні.

А Європейська Солідарність Запоріжжя та ГО Справа Громад продовжують допомагати боротися з епідемією.

Долучайтесь!

ПриватБанк (картка ГО «Справа Громад»)
5169 3305 2043 6350
У призначенні платежу, будь ласка, – «благодійна безповоротна допомога на користь ГО від П.І.Б»

Найменування отримувача: ГО СОЛIДАРНА СПРАВА ГРОМАД
IBAN рахунок: UA183052990000026003046205728
Код ЄДРПОУ/ІПН: 42992954
Назва банку: АТ КБ “ПРИВАТБАНК”
Призначення платежу: благодійна безповоротна допомога на користь ГО від (П.І.Б, або організація)

Поділитися:

Тарифні протести

Дмитро “Калинчук” Вовнянко

Україною котиться хвиля протестів через чергове збільшення тарифів. Очевидно, процес не зупиниться сам собою. Після локдауну, коли платіжки нашаруються на відсутність доходів через простій і безробіття, запалає ще дужче.

Ні, я не буду тут розводитися в співчутті до гноблених і злиденних, яким тарифи підвищили. Про те, що тарифи піднімуть до рівня європейських, говорили ще в часи прем’єра Юлії Тимошенко. Ще тоді було очевидно, що європейські тарифи – це платня за незалежність, бо як молода людина не стане самостійною, допоки сама не оплачує всі свої витрати, так і Україна залежатиме від Москви, допоки її можна буде шантажувати ціною на газ.

Ще тоді треба було думати про те, як жити в умовах високих тарифів, а не голосувати за популістів, які обіцяли тарифи не підвищувати. Особливо за таких як Юлія Тимошенко, яка сама підвищувала, сама заприсяглася перед МВФ підвищити і сама ж обіцяла тарифи знизити. Ким треба бути, аби вірити таким політикам, я не знаю.

Ні, тарифи не зменшать. Ніяк. Бо уряду подітися нема куди. Грошей в уряду нема, борги ростуть, запас міцності, залишений від часів Порошенка, вже благополучно прожерли. І так, це підвищення не останнє. Повторюю, ми будемо платити європейські тарифи, подобається це комусь чи ні.

Але й протести так само триватимуть. І з ними щось треба буде робити. Не те, що я переконаний, я вже бачу масштабні поліцейські операції з розблокування трас, розгони мітингів та сутички з масовими непокорами аж надто схожі на дії беркутла на Майдані. Подітися владі нема куди.

І от коли все це станеться, я щиро раджу чинній владі пригадати фрази “тарифи не мусять бути вироком”, “кожен бізнесмен за 5% зможе задекларувати та легалізувати свої доходи – отримані кошти підуть на зменшення тарифного навантаження для малозабезпечених” тощо. Це все президент Зеленський казав, якщо хтось призабув.
Бо нинішні протести проти тарифів – провина як раз політиків, які спекулювали на темі тарифів за президента Порошенка, аби прийти до влади самим. Ці політики гарно знали – зменшити тарифи нереально. Вони не могли не розуміти – шара завершилася, грошей на дотації населенню ніхто Україні не дасть. Або – або.

Що мав робити в таких умовах відповідальний політик? Він мусив думати бодай про своє майбутнє. Він мусив розуміти, що, коли він стане владою, йому прийдеться мати справу з цими людьми. Він мав не ворогувати тоді з командою Порошенка, а допомагати їй. Проводити роз’яснювальну роботу серед населення. Дбати про створення курсів перенавчання людей на актуальні професії. Допомагати залучати інвесторів до депресивних районів. Допомагати бізнесу на місцях створювати робочі місця.

Коротше. Відповідальний політик мусив дбати, аби продуктивність праці пересічного українця зросла від 2,9 доларів на годину, як зараз, до хоча б 10. Про 30, як у Латвії або Польщі, я взагалі мовчу. Треба було боротися, аби українці не менше витрачали, а аби вони більше заробляли. І тепер таких проблем не було б.

За Порошенка намагалися це робити. Рекордно заходили інвестори. В Україні запрацювали більше 200 нових виробництв. А нині?

А нині влада, яка прийшла на популістських гаслах, має протести. І вона не знає, що їй з тими протестами робити. І хороших виходів для влади нема.
Успіхів тобі, владо. Спілкуйся з людьми, які тебе обрали. Ти сама створила те, що маєш.

Фото з акції протесту на автомобільній дорозі «Київ – Харків», поблизу с. Засулля. © Поліція Полтавської області

 

Фото © Реальні Лубни

Поділитися:

США: Хроніка однієї агонії (фото)

Helgi Sharp

Штурм здания Конгресса США стал первым вторжением в Капитолий с момента нападения на него британцев в 1814 году. В результате того события были сожжены многие правительственные здания, в том числе Белый дом.

На эту минуту произошла жёсткая зачистка. В ходе протестов погибли четыре человека, арестовано более 55.

Представители правоохранительных органов заявили, что обнаружили две самодельные бомбы: одну в Национальном республиканском комитете, а другую – в Национальном комитете Демократической партии. Недалеко от Капитолия также был найден коктейль Молотова.

Члены правительства США обсуждают возможность досрочного отстранение Трампа и передачу полномочий вице-президенту Пенсу. Отстранение Трампа от власти может произойти на основании 25-й поправки к конституции США. Она предусматривает возможность этого в случае недееспособности главы государства.

Барак Обама, Билл Клинтон, Джордж Буш-младший и Джимми Картер в письменных заявлениях осудили беспорядки. Обама и Клинтон, которые являются демократами, возложили ответственность за произошедшее на Трампа.

Facebook, Twitter и YouTube удалили видеообращение Трампа.

Конгресс возобновил заседание по итогам выборов.

Возражения по выборам в штатах Мичиган и Джорджия отозваны.

Я разочарован. Не думал, что такое возможно в США. Сравните, как передавал власть Порошенко, и как пытается цепляться за неё Трамп. Впрочем, так всегда бывает, когда к власти приходят авантюристы, популисты и диктаторы – вне зависимости от страны. А псевдопатриоты семенченки и парасюки имеют международную прописку.

Что дальше? Пик напряжения пройден, многоступенчатая система дала несистемный сбой, Байден вступит в должность, всё пойдёт по накатанной. Время Трампа, как и время Зе, должно стать уроком как для американцев, так и для украинцев. Мало в это верю, но всё же…

UPD. Конгресс утвердил победу Джо Байдена на выборах президента США. Всё, 20 января инаугурация.

UPD-2. Трамп сегодня, 7 января, пообещал мирно передать власть Джо Байдену после того, как Конгресс утвердил итоги выборов.


Igor Aizenberg

Новости из США. Среда, 6 февраля.
UPD 22:10 EST

Сенат отклонил возражения по утверждению результатов голосования выборщиков в Аризоне. 6 республиканских сенаторов голосовали за принятие возражений. 93 сенатора проголосовали против их принятия. Палата Представителей закончит обсуждение возражений по Аризоне в 23:00. Для принятия возражений их должны одобрить обе палаты. Таким образом, возражения по Аризоне уже в любом случае отклонены.

Палаты возобновят совместное заседание после голосования в Палате Представителей по возражениям в Аризоне.
Ходят слухи, что, возможно, Митч Макконнелл убедил все 13 республиканских сенаторов, выдвигавших возражения против утверждения результатов выборов, не выдвигать больше возражения ни по одному штату. Трое и них уже отказались от возражений публично, выступая в Сенате. Сенатор Хаули продолжал настаивать на своих абсурдных возражениях по Пенсильвании во время дебатов в Сенате по Аризоне. 6 из 13 «оспаривателей» голосовали в Сенате за принятие возражений по Аризоне.

Если, однако, слухи верны, то весь процесс утверждения закончится сегодня ночью. Для того, чтобы возражения обсуждались, необходимо, чтобы их выдвигали представители обеих палат.

UPD 23:15 EST Палата Представителей вслед за Сенатом отклонила возражения по утверждению голосования выборщиков в Аризоне. 121 республиканец, большинство республиканских членов Палаты, проголосовали за принятие возражений, то есть, будем прямо говорить, за осуществление государственного переворота. 303 члена Палаты Представителей проголосовали против принятия возражений.

UPD 0:15 EST Сенат и Палата Представителей снова прервали совместное заседание, поскольку сенатор Хаули не отказался от своей поддержки возражений по результатам выборов в Пенсильвании и выступил с возражением вместе с группой членов Палаты Представителей. Обе палаты теперь снова будут проводить раздельные заседания, которые могут продлиться до двух часов. Поскольку республиканские сенаторы отказались от поддержки возражений по результатам выборов в Джорджии, Мичигане и Неваде, результаты в этих штатах, как и во всех следующих по алфавиту до Пенсильвании были утверждены. Палаты соберутся снова на совместное заседание после обсуждения возражения по Пенсильвании и гооосования по нему.

UPD 01:10 EST Сенат отклонил возражения по утверждению результатов голосования выборщиков в Пенсильвании. 7 республиканских сенаторов (Хаули (Миссури), Круз (Техас), Ламмис (Вайоминг), Скотт (Флорида), Тубервилл (Алабама), Хайд-Смит (Миссиссипи), Маршалл (Канзас) голосовали за принятие возражений. 92 сенатора проголосовали против. В Палате Представителей продолжаются дебаты, но возражения уже отклонены, поскольку для их принятия обе палаты должны их одобрить.

UPD 03:16 EST Вслед за Сенатом Палата Представителей отвергла возражения против итогов выборов в Пенсильвании. За принятие возражений голосовали 138 из 210 республиканских членов Палаты. Против – 282 члена Палаты. Сейчас Конгресс возобновит совместное заседание и продолжит утверждение итогово выборов.


Валерій Прозапас

Свобода слова, вільне волевиявлення, права особистості тощо навіть в такому бастіоні демократії як США були використані як інструмент для влаштування ганебного цирку на користь політиків-популістів.

Це криве дзеркало, яке знецінює демократичні принципи, підмінюючи їх технологією “прямого народовладдя”.

Американські інституції впораються, але уявіть наскільки гірша ситуація у нас. Як глибоко проникла ця бацила деградації в слабкі державні органи України, і як важко її буде викорінити, бо у нас традиція саморуйнації закладена ще з часів “чорних рад”, а тепер зацементована офіційною клоунократією.

Тільки заради бога, не називайте той вашингтонський бунт “майданом”, бо тоді у нас і Боцман з Зіміним та Грішиним “майданівці”.


Володимир Омелян

Колись один відомий американець зверхньо сказав: «Високопоставлені росіяни погрожують США? Але вся російська еліта тримає власні кошти на Заході, їх діти вчаться в наших університетах, вони відпочивають і живуть в наших містах. Це давно вже не російська, а наша еліта».

Він помилявся.
І помилився двічі.
Вперше, коли вирішив, що достатньо дозволити корумпованим російським посадовцям і олігархам легалізувати вкрадені гроші на Заході, щоб тримати їх під контролем спецслужб.
Вдруге, коли вирішив, що дії Москви завжди лінійно-раціональні та щонайменше матимуть інстинкт самозбереження.

Росія набагато слабша за країни Заходу, особливо, якщо вони разом. Росія слабша вже за країни Азії. Їй нікуди відступати в ХХІ сторіччі. Єдиний шанс вижити і нав’язати власні правила гри – це хаос, після якого спробувати сформувати новий порядок денний.

Старі підходи радянських спецслужб незмінні: спершу ми інкорпоруємо своїх агентів в тіло Заходу. В кожного з них власна функція, вони можуть не виявляти себе десятиліттями (в Лондоні можна перебувати як під легендою мільярдера, так і безхатьком під мостом, – обидва в час Х однаково пустять вибухом поїзд з рейок). Далі ми змінюємо реальність і сіємо хаос. Після цього ми стабілізуємо ситуацію і допомагаємо встановити порядок, але вже на наших правилах і з врахуванням наших інтересів.

В Росії декілька людей вирішують все. Ці люди заради власних інтересів і цілей не вагаючись спалять Москву, здадуть своїх одноплемінників, приречуть їх на муки. На відміну від країн Заходу, де для будь-якого політика першочерговою є цінність кожної людини, бо в підсумку це його виборець.

Те, що відбувається сьогодні в Вашингтоні, – це не просто прихильники Трампа не згодні з результатами виборів. І причина безладу та захоплення Сенату – не провал ключового найвисокопоставленішого російського агента. Це чергова російська спроба поглибити хаос в надії на те, що результат буде відповідати очікуванням Москви.

Росіяни вже давно в Вашингтоні. Останні масові депортації коммі додому відбувалися півстоліття тому. Після цього вони повернулися знову.

Я переконаний, що американська демократія вистоїть. Але висновки мають бути жорсткі: з Росією та її союзниками може бути єдина мова – мова сили. Демократично обраний на 1-2 терміни президент не має про що домовлятися з Кощієм-Безсмертним. Бо тоді наступному президенту доведеться капітулювати перед тиранією.

Ніколи не забувайте, що після блискучого Риму, з розвинутими акведуками, Аппієвими дорогами, фаст-фудами, прогресом і демократією прийшли «темні віки» тік-токерів вконтактє, які вмить відкинули розвиток цивілізації на декілька століть назад.


Тарас Чорновіл

Минулої доби російські окупаційні війська скоїли п’ять атак на позиції українських захисників на Донбасі та одну на Конгрес США в Вашинґтоні (округ Колумбія). Десь так психологічно сприймається все те, що відбулося.

Я розумію, що один-два рашистські прапори в учасників штурму центру американської демократії та якась групка присутніх серед терористів московських агентів не мала суттєвого впливу на драматичний перебіг подій. Я все це розумію й не збираюся тут розкручувати якусь конспірологічну теорію. Там, де є Трамп, пряма участь путлєра не обов’язкова. Дональд сам є безпрецедентним викликом будь-яким принципам демократії та усталеного світового порядку. Такий собі Мадуро в значно більших масштабах. Ця істота, якби не інституційна стійкість США, самостійно була готова вкинути свою країну в нову громадянську війну. Для таких стоп-кранів не існує.

Але це США 21 століття. І там нині чогось подібного повторити вже не вдасться. Я дуже сподіваюся, що вже 21 січня Трамп буде негайно заарештований, і щодо нього не спрацює в черговий раз класичний принцип демократії, коли переможених не судять. Зверніть увагу, в нас автоматично виникає заперечення, бо приповідка ж: “Переможців не судять”. На жаль, це поки в нас – ми в своїй більшості досі неймовірно далекі за менталітетом від цивілізованого світу й критично близькі до менталітету русскага міра. Тому в нас досі якась нікчемна зелена тля може безкарно верещати, що “всі очікують на засудження Порошенка”, й навіть отримувати якісь ріденькі аплодисментики, бо саме так має відбуватися в світі рашистських “демократизаторів”.

Але Трамп перейшов межу, за якою деякі психологічні стопори демократичного світу треба відключати, – він піддав загрозі внутрішній мир у своїй країні й уже призвів до загибелі людей. Щоб не було прецедентів, має заговорити закон, а не гуманізм.

А тепер про РФію, Путіна, імовірні рашистські впливи… З одного боку, я думаю, що прямого втручання там не було, хоча… Зрештою, нехай прозвучать висновки слідства. Але, з другого боку, праві й ті, хто впевнено заявляють, що в світі не відбувається жодної значної деструктивної, загрозливої чи кривавої події, до якої хоча б опосередковано не був причетний кремлівський режим. Ще раз повторюся, тут навряд чи йдеться про якісь прямі впливи кремлівської агентури, згадайте дуже широкий зміст слова “опосередковано”. От тільки цих опосередкованих фактів при Трампі стало критично багато. Почалося все значно давніше, коли, за твердженнями ряду журналістів-розслідувачів, Трамп став дуже бажаним гостем у Москві та, засвітившись там у ряді скандалів, імовірно був завербований. Про вплив Рашистану та його агентури й ботоферм на вибори 2016 року навіть говорити зайве. Сперечатися можна лише з приводу того, чи саме ці впливи стали вирішальними в дуже хиткій і непереконливій перемозі Трампа над Хілларі Клінтон.

Не слід забувати й про те, що історія з імпічментом Трампу від самого початку йшла лише за московським слідом. Чи ж ми забули? Аж до появи іншого, розкрученого доморощеними олігархами та за активної участі Москви фігуранта скандалу Зеленського, Трампа добивали й виводили на невідворотність відповідальності саме за незаконну співпрацю з РФ. До середини 2019 року там узагалі не було жодної української карти. Я досі знімаю капелюха перед вправністю московських спецслужб, які зуміли вкинути в той вир пристрастей якусь дрібну шестірку й розвернути увесь правовий процес імпічменту в українське русло. Насправді, тоді вони не лише вивели себе із епіцентру скандалу, але й Трампу реально підсобили. Бо український корупційний пакет, на відміну від кремлівського, юридично на імпічмент не тягнув. Ну, реально, там не було підстав для імпічменту Трампа, були підстави для імпічменту Зеленського. Але той фактаж був дуже образливим для Байдена, чиї впливи в Демпартії тоді вже домінували. За рашистським пакетом навіть частина республіканців проголосували б за імпічмент, а за дріб’язковим українським це стало вже тільки внутрішньою справою честі для демократів, якими так уміло зманіпулювали.

Ще багато разів випливали різні російські вуха й хвости в оточенні Трампа. Той же Манафорт має не українські, а саме російські корені. Це в нас він залетів, бо на Революцію Гідності, яка зробить явним усе таємне, ніхто не сподівався. А розгорталася його кар’єра в Московії. Та й у Києві він працював не стільки на Януковича (йому, насправді, більше зашкодив), а на потреби путінського режиму. Але головне – це такий собі виховний, психологічний ефект.

Трамп – особа абсолютно аморальна. Це не секрет навіть для його прихильників. Але його найбільша аморальність полягає якраз у засвоєнні ісконно-скрєпоносной системи політичного мислення. Якщо дуже простою мовою, то це принцип: “Если нельзя, но очень хочется, то можно”. Це якраз той принцип, за яким живе й діє ще один московський виплодок – Зеленський. От тільки в РФ ця норма діє завжди й у всьому. В Україні, на жаль, також поки спрацьовує безвідмовно, але лише до чергового Майдану. А в США не діє в принципі. Я не знаю, якими методами росіяни формували цю віру Трампа, що ісконно-русская метода спрацює в США, але тут на бізнес-історію Трампа чи його психологію це все списати не вдасться. Його нестійку психіку вміло й цілеспрямовано вели до саме такого результату. І більшість персонажів, які до цього спричинялися в його ближньому оточенні, чомусь (ах, яка несподіванка!) мали чимало російських штампиків у паспортах…

Окрема історія з різними радикальними рухами в США, на які покладається Трамп. Я взагалі противник будь-яких крайнощів. І для мене стала викликом здоровому глузду вся ота кампанія суспільного приниження перед загиблим злочинцем лише через те, що він афро-американець, а його вбивця – білий поліцейський. За цим апофеозом абсурдного самоприниження білих американців ми якось забули про іншу крайність “одноповерхової” Америки – всіляких близьких до неонацизму чи крайнього расизму груп та крайніх релігійних фанатичних течій на базі маргінальних методистських відламів і тоталітарних сект (дуже близьких до Трампа). У загалом стабільній Америці їхні “подвиги” зазвичай тонули в загальному масиві новин. Але вони десь і далі існували на суспільному маргінесі. Те, що ми після ку-клукс-клану не спроможні згадати назву бодай одної такої організації, не означає, що їх не існує. А тепер згадаймо, чи на ближчих просторах Європи та Азії є хоч одна радикальна чи й терористична організація, сліди від якої не тягнулися б до ФСБ або ГРУ РФ? Запевняю, що нема. Навіть якщо вони виникли без участі московських спецслужб, то незабаром там уже кишіло рашистською агентурою та працювали гроші з Кремляндії. На відміну від усіляких Червоних Бригад чи Ісламської Держави, я сам ніколи не вивчав американські фундаменталістські рухи, але чомусь мені здається, що впливи рашен-спецслужб там не менші, а й значно більші, ніж у якійсь радикальній німецькій Альтернативі чи французькій Лепенщині…

І ще велике питання, чи РФ цю гру проти США програла? Так, вони програли американські вибори, але не війну за ослаблення Америки та сповнення свого головного ворога внутрішніми протиріччями й громадянськими протистояннями. На 20 січня готується ще один старт з амбіціями на заколот національного масштабу в Флориді. Не сумніваюся, що в ряду агресивних досі маргінальних організацій раптом появляться гроші й уміла організаційна підтримка. Не здивуюся, якщо раптом у США з дружнім візитом зберуться путінські байкери “ночные волки”, чи як там цих виродків звати.

Але Америка переможе. Рашистан – занадто маргінальна й примітивна держава, щоб прищепити свої принципи й методи найбільшій світовій демократії. Та й не слід применшувати роль Байдена і дуже сильно змінених демократів, яких усе це рашистське бидло американського розливу реально вкурвило.

Проблема не в Америці. Проблема в нас. От ми зараз спостерігаємо, затамувавши подих, за драматичними подіями в США й не задумуємося, що все те, що в Америці московітам або вже не вдалося, або провалиться з часом, уже реалізовано в нас. Не назавжди, не до глибини кісткового мозку, як у них самих у скрєпоносній, але ж зроблено… І ми зараз живемо в цьому напів реалізованому (принаймні у владі та частині суспільства) осколку жахливих експериментів над живими людьми…

Отакі несвяткові роздуми під цьогорічне Різдво промайнули після перегляду американських новин…


Володимир Ховхун

Про Америку, яку створив Господь

Поміж іншого, Господь створив Америку.
Спочатку він населив її бізонами, потім туди прийшли Перші Нації, згодом з’явились WASP’и, BLM, індекси Доу Джонса і NASDAQ.
Між 1792 р. і 1828 р. в Америці постає Демократична партія (Томас Джефферсон, Ендрю Джексон, Томас Вільсон, Франклін Рузвельт, Джон Кеннеді, Ліндон Джонсон, Джиммі Картер, Білл Клінтон, Барак Обама, Джо Байден).
У 1854 р. було засновано Республіканську партію (Авраам Лінкольн, Вільям Мак-Кінлі, Теодор Рузвельт, Дуайт Ейзенхауер, Річард Ніксон, Рональд Рейган, клан Бушів).
Були ще: віги, федералісти, комуністи, різні прогресивні партії.
Сьогодні існують також: лібертаріанська партія, «зелені», конституційна партія, піратська партія і навіть партія незалежності Аляски…

Назва партії та певний ідеологічний вектор не дуже пов’язані між собою, особливо якщо розглядати цей зв’язок в історичній перспективі.
Республіканці починали як виразні противники рабства і класичні ліберали – сьогодні багато хто з «республіканців» таврує своїх противників образливим словом «ліберал».
За наших часів афроамериканець, який голосує не за демократів, трохи «не такий», хоча ще півстоліття тому діксікрати (консервативна фракція в демпартії з базою в південних штатах) підтримували расову сегрегацію. До слова, значна частина їх згодом перейшла до табору республіканців. Сьогодні Демократична партія є універсальною, з переважанням лівоцентристської, ліберальної ідеології.

Ідеологія республіканців – неоконсерватизм, головний політичний орієнтир – правий центр.

Для носія пострадянського менталітету, можливо, важко зрозуміти, як американці сприймають свою належність (чи неналежність) до якоїсь партії. Для багатьох з нас партія – це «орден меченосців», з однаковим непорушним кодексом честі та колективною відповідальністю.

Боюсь, що американці ставляться до своїх партій не так пафосно, можливо, десь так, як українські футбольні фани ставляться до своїх улюблених клубів. За потреби республіканці голосують за демократичного кандидата (саме Republican Voters Against Trump забезпечили сьогодні перемогу Байдена в критичних «червоних» штатах), а демократи – за кандидата від республіканців, якщо той більш гідний посади POTUS’а. У 1980 р. за Рейгана проголосувало 44 штатів, у 1984 р. – 49 з 50!

Американський виборець – насамперед американець, а не симпатик якоїсь політичної організації.

Якби мене запитали, яким одним словом я означив би дві головні сили США, то моя відповідь була б такою: деми – «прогрес», репи – «традиція». Так, сьогодні за демів (переважно) великі міста, університетська молодь, наука, освіта та сучасний бізнес (останнє є визначальним), насамперед бізнес високих технологій. За репів (переважно) містечка та сільські райони, традиційний бізнес, схильний до монополізму, бізнес, пов’язаний з сировиною (включно з добуванням вуглеводнів).

У діалектичному поєднанні «прогрес – традиція» провідною ланкою є прогрес, рух уперед, адаптація до нового. «Змінись, або помри!». Корисною функцією традиції є забезпечення стабілізації, забезпечення меншого розриву між крайніми елементами системи: з одного боку, схильними до статики, з іншого, такими, що вже розвинули другу космічну швидкість. Якщо систему не стабілізувати, вона може загинути.

Сьогодні (останні тридцять років) демократи – кращі «економісти», за їхнього керівництва економіка і бізнес у цілому почуваються краще. Звинувачення їх у соціалізмі виглядають трохи смішними. У загальноприйнятому значенні соціалізм – це державна власність на засоби виробництва. Інтуїтивно відчуваю, що для американців соціалізм – це лише посилення соціального захисту нужденних.

Соціальний захист – цікава штука. Його надмірність може стати деструктивним чинником десь у Франції, але розумний (і водночас напрочуд високий) рівень його у скандинавських країнах може стати ефективним стабілізатором економіки (в період піднесення економіка не перегрівається надто швидко, а в період спаду значні бюджетні трансферти забезпечують достатньо високий платоспроможний попит, і економіка легше проходить через кризу).

Утім, моя позитивна оцінка демів не є позитивною оцінкою їхньої власне партійної діяльності. Я не знаю, якою мірою курс демів є результатом стратегічного аналізу та планування уповноважених партійних структур, а якою – результатом руху за течією. Для мене визначальним є те, що якась суспільна сила забезпечує функцію прогресу. Якщо завтра нею стануть лібертаріанці, то чому б ні.

Особливістю діалектичного поєднання «прогрес – традиція» є також те, що сьогоднішній «прогрес» завтра стає «традицією», і традиціоналісти з часом змушені переходити на більш ліберальні позиції. Тому, наприклад, республіканці сьогодні неоконсерватори погоджуються на те, щоб жінки мали право на окремі від своїх чоловіків банківські рахунки (чи ще ні?), але досі заперечують проти того, щоб вони на власний розсуд розпоряджались своїм тілом. Позиція репів щодо вазектомії у чоловіків мені не відома.

Хай там як, Америка видається мені певним прообразом майбутнього людства, коли в одному місці зустрічаються всі раси, етноси, релігійні та світські світогляди, відмінні політичні ідеології, і починає плестись мереживо з великих можливостей – і великих випробувань.

Боже / Всесвітній Розуме / Летючий Локшинний Монстре, бережи Америку!


Петро Порошенко

Глибоко шокований подіями у Капітолії. Справжній виклик для американської демократії! Чітке підтвердження жахливих наслідків політичної безвідповідальності, насильницької і егоїстичної риторики.

Вірю, що американський народ стане на захист демократії, свободи та правопорядку. Україна солідарна з Вами!

___________

Deeply shocked by the events in the Capitol Hill. A real challenge to the American democracy! It is a clear evidence of the grave consequences of political irresponsibility, violent and egoistic rhetoric.

I believe that the American people will stand for democracy, freedom and order. Ukraine is in solidarity with You!

* * *

Вітаю обраного Президента США Joe Biden з утвердженням перемоги на рівні Конгресу!

Здається, ні в кого серед справжніх друзів США не було сумнівів саме у такому результаті. Завжди згадую його слова, ще на посаді віце-президента США, про те, що у разі необхідності він завжди відкритий для України.

Бажаю успіхів демократичній адміністрації Білого Дому на непростому шляху протидії численним викликам сьогодення, яких лише побільшало.

Слова своєї глибокої вдячності адресую і республіканській адміністрації США, у співпраці з якою ми продовжували нарощувати нашу стійкість. В Україні щиро цінують стратегічне партнерство і союзництво Сполучених Штатів Америки на засадах твердої двопартійної підтримки України. Виборчі змагання позаду, попереду зміцнення трансатлантичної єдності та солідарності!

___________

My congratulations to the US President-elect Joe Biden on the certification of his win by the Congress!

It is apparent that among true friends of the United States no one had any doubts about this outcome. I always recall the words he said as Vice President of the United States that, if necessary, he is always open to Ukraine.

I wish every success to the Democrats administration of the White House on the difficult path of countering numerous challenges of today that went more in number.

My words of deep gratitude also go to the Republicans administration, in cooperation with which we kept increasing our resilience. Ukraine greatly values the strategic partnership and alliance with the United States of America on the basis of strong bipartisan support of Ukraine. Electoral competing is now behind, ahead is the strengthening of transatlantic unity and solidarity!

 

Карикатура © Morten Morland / The Times

 

Новости из США. 6 января 2021 года

Поділитися:

Томос – жирний цвях у домовину руского міра

Петро Порошенко

Вітаю усю велику православну українську родину в Україні та за її межами з другою річницею підписання Томосу для Православної Церкви України!

Великою честю і радістю для мене було разом із Предстоятелем Православної церкви України Митрополитом Епіфанієм брати участь у церемонії підписання і вручення Томосу у Стамбулі. З великим благоговінням, затамувавши подих, ми спостерігали тоді, як Його Всесвятість скріпив підписом цей історичний документ.

Дякую усім, хто доклав зусиль і всіляко сприяв досягненню нашої великої спільної мети. Нехай Бог береже і направляє Україну, нашу Православну церкву і усіх нас.

Слава Господу!
І слава Україні!


Митрополит Епіфаній

У цей зимовий період, напередодні очікування радісного святкування народження у світ Богонемовляти, ми згадуємо ще одну вагому для всіх нас подію: надання Патріаршого та Синодального Томосу про автокефалію Православної Церкви України. Саме цими днями два роки тому за Промислом Божим Вселенський Патріарх Варфоломій підписав Томос, і я як Предстоятель отримав цей історичний документ з рук Його Всесвятості у Константинополі (Стамбулі). А 6 січня, у Навечір‘я Різдва Христового, Томос прибув до України.

Великим та символічним залишиться цей день як в історії нашої Церкви, так і держави!

За ці два роки ми самим життям довели, що помісна Православна Церква України по праву перебуває у Диптиху Вселенського Православ’я, в сім‘ї Церков-Сестер. Ми зміцнилися і впевнено рухаємося вперед. Попри світову пандемію, інші виклики сучасності та, зокрема, шалену протидію з боку Росії, ми маємо вагомі здобутки, за що найперше дякуємо Богові.

Згадаймо, що кожен факт щодо становлення єдиної помісної Української Православної Церкви ставився під глум і сумнів нашими опонентами. Казали, що не буде Томосу, не буде визнання, а потім ще одного, і ще… а потім, що вони нібито «неповноцінні». Зазнали краху і спроби юридичних атак із їхніми псевдоаргументами. Тож вся брехня і наклепи розбивалися перед правдивою реальністю: незалежна помісна Православна Церква України відбулася. Це доконаний і незворотній факт. І якщо хтось стверджує, що нібито цей процес можна зупинити чи якимось чином скасувати, то він або навмисно говорить неправду, або лукавить, або просто помиляється.

Дорогі співбрати-архієреї, отці, брати і сестри у Христі! Відзначаючи другу річницю отримання Томосу, маємо, найперше, піднести подяку Главі Церкви, Господу нашому Ісусу Христу, за всі благодіяння та допомогу, які ми мали за цей час.

Закликаю усіх і далі жити за настановою Писання: «Нікому не відплачуйте злом за зло, але дбайте про добро перед усіма людьми» (Рим. 12: 17). Маємо робити те, що залежить від нас, а в усьому іншому будемо покладатися на благу волю і промислительну дію Божу. Нехай Всемилостивий Господь і надалі благословляє нашу Помісну Церкву зростанням і утвердженням!


Ростислав Павленко

Передріздвяне диво. Саме так сприймалось два роки тому підписання Вселенським Патріархом Варфоломієм Томосу про автокефалію (незалежність) Православної церкви України.

Вперше у своїй тисячолітній історії Українське Православ‘я отримало вселенськи визнану незалежність.

Завдяки послідовній роботі Президента Порошенка і команди, мудрості та любові до України Вселенського Патріарха Варфоломія, далекоглядності українських ієрархів, молитвам мільйонів вірних диво стало реальністю.

Якщо віриш у перемогу і працюєш без упину, використовуючи (а подекуди створюючи) можливості, а не скаржишся на тяжку долю, – буде результат, успіх і перемога.

На віки.


Олександр Дедюхін

Ми відзначаємо другу річницю мегаісторичної перемоги України. Підписання Томосу про незалежність Православної Церкви України.

Кожна нова перемога — це новий рівень відповідальності, бо безвідповідальні до Царства Небесного не входять.

Російська імперія намагалася нас скувати залізними кайданами та псевдодуховними скрепами, але ми завдяки зусиллям Президента Порошенко та Патріарха Варфоломія відірвалися від духовно мертвої РПЦ ФСБ та продовжуємо будувати свою Церкву, свою державу.

Бути патріотом — це бути вірним. Ми, українськи віруючи, в першу чергу, є патріотами Царства Небесного. Але Царство Небесне починається в наших серцях і на нашій, Богом даній землі, тому ми маємо бути і патріотами України, щоби вписати Україну в перспективу Царства Божого.

Ми — бандерівці Небесного Царства, і хай Бог допомагає нам у нашій боротьбі.

Слава Ісусу Христу!
Слава Україні!


Сергій Марченко

2 роки Томосу про автокефалію, або Інструкція, як, будучи атеїстом, не бути довбограєм.

1. Томос – це не про релігію, а про незалежність. В Російській православній церкві в Україні (УПЦ МП) сотнями років вчили українців молитися за російських царів та російських попів. Під час війни російські найманці гатили із російських церков артою по нашим. Томос – один з НАЙВАЖЛИВІШИХ кроків до вигнання московських попів з України та зменшення залежності від балалайні.

2. Релігія грала, грає і буде відігравати значну роль у державотворенні. Незважаючи на розвиток технологій і відсутність вагомих доказів існування богів, величезна частина суспільства вірила, вірить і буде вірити у божественну силу. І довбограї не ті, хто вірить у бога, а ті, хто ігнорує вплив релігії на сучасне суспільство.

3. Україна – молода держава із слабкими інституціями. Тому вона ОСОБЛИВО потребує будь-яких державотворчих інституцій. В тому числі й канонічної національної церкви, яку зробив можливою Томос.

4. Якщо ви – патріот, але тупий і не зрозуміли пункти 1-3, то просто гляньте, як палають пердаки за поребриком і в українських агентів впливу Москви від Томоса. Складіть 2+2 і зробіть висновки.

5. Якщо ви – не патріот, у мене для вас погані новини. З кожним роком кількість українців, що орієнтується на Москву, неухильно зменшується. Так, серед пенсіонерів, таксистів і проституток проросійські позиції досі міцні, але молодь ви вже програли. І Томос забив жирний цвях у домовину руского міра.

6. Томос не впав нам в руки просто так. Це була велетенська робота, значимість якої оцінять нащадки. Вітаю всіх громадян України, православних, а особливо, причетних до отримання автокефалії, що системно поглиблює відрив від Москви! Україна більше 300 років чекала на відновлення справедливості. Незалежно від політичних та релігійних симпатій майте мудрість оцінити історичну подію, сучасниками якої ми були.

 

Президент взяв участь в урочистому врученні Томосу про автокефалію Православної Церкви України (фото, відео)

Поділитися:

Рік, що минув. Фото та цитати 2020 р. від Петра Порошенка (фото, відео)

 

Цей рік був важким для моєї сім’ї. Він був не менш важким і для країни через пандемію Covid-19, яка забрала бiльше 16 тисяч життів українців.

Через повну бездіяльність та некомпетентність влади ми з вами вимушені були діяти. Тому наша команда відкрила волонтерський штаб в офісі Європейської Солідарності, де кожен українець міг долучитися до допомоги тим, хто цього потребує. У такі важкі моменти розумієш: це і є справжній дух українців – допомагати один одному і долати будь-які негаразди разом.

Тож ділюся з вами фоторозповіддю про події, які стали знаковими для мене та країни у 2020 році – році перемог та потрясінь.

Більше світлин за посиланням.

За #ФотоРоку дякую, Михайло Палінчак.

Поділитися:

Ексклюзивне інтерв’ю Президента України Петра Порошенка Світлані Орловській на Прямому 31.12.2020 р. (фото, відео)

 

Bellingcat готує розслідування, а Netflix зніме фільм про справу «вагнерівців» – Порошенко

 

Спецоперація по затриманню російських бойовиків з ПВК «Вагнер» проводилася в рамках міжнародного військового співробітництва. Про це в ексклюзивному інтерв‘ю телеканалу «Прямий» заявив п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко. Як відомо, він також зазначив, що у 2018 році як Верховний Головнокомандувач ЗСУ санкціонував цю операцію спецслужб.

«Я можу підтвердити, що це було питання нашого міжнародного військового співробітництва. І мало це на меті зібрати, витягнути і тих, хто брав участь у терористичній атаці на літак МH-17, і тих, хто брав участь в збитті ІЛ-76 з українськими десантниками в Луганському аеропорту. І тих, хто робив терористичні атаки проти цивільного населення», – повідомив Порошенко.

Він також підтвердив наміри міжнародної мережі Bellingcat, яка свого часу зібрала свідчення проти російських терористів у справі MH-17, провести власне розслідування щодо спецоперації по «вагнерівцям».

«Можу сказати, що я дуже добре знаю методи роботи Bellingcat і я дуже дякую їм за ту велику дослідницьку роботу, яку вони зробили і яку ми використали як Україна в справі у Гаазі проти де-факто терористів, які збили літак MH-17. Матеріали Bellingcat були дуже корисні», – нагадав п’ятий Президент.

Порошенко також зазначив, що, за його даними, необхідні матеріали щодо справи «вагнерівців» вже є у розпорядженні Bellingcat.

«Я раджу тим, хто брав участь в тій нараді, коли була «злита» операція українських розвідників і наших партнерів, хто зашкодив тому, щоб витягнути і отримати найцінніших свідків у злочинах Росії, які допоможуть притягнути військове керівництво РФ до відповідальності, в тому числі в міжнародних судах, – ви зробили велику помилку», – переконаний Порошенко.

«Краще починати співпрацювати зі слідством. Не треба перешкоджати створенню ТСК у Верховній Раді. Єдине, чого ви добилися – ця тема стала цікавою. Ще одну новину я хочу вам сказати: я маю точну інформацію, що всесвітньо відома компанія Netflix буде знімати художній фільм по операції з «вагнерівцями», – повідомив Петро Порошенко.

«Володимире Олександровичу, ви дуже помилилися, коли намагалися стверджувати, що нічого цього не було», – звернувся він до Зеленського.

«Від вас зараз залежить, в якому вигляді там буде представлена Україна, бо паскудити Україну по всьому світу я точно буду намагатися вам не дати», – застеріг п’ятий Президент.

«Це і є державна зрада. І зараз треба встановити коло осіб, які не просто давали вказівки і зливали цю інформацію росіянам, а ще й намагалися заплутати сліди, знищуючи журнали відвідин, знищуючи докази проведення цієї операції», – говорить лідер «Європейської Солідарності».

«Я хочу наголосити, що велика кількість співробітників правоохоронних органів, СБУ, співробітників розвідки готові давати свідчення по цій справі. Тому замовчати це питання не вдасться», – переконаний Порошенко.

Джерело

 

Порошенко повідомив, що ще 20 кисневих концентраторів виробництва США доставлені в Україну

20 кисневих концентраторів виробництва США, придбані Фондом Порошенка спільно з волонтерами, прибули в Україну і найближчим часом будуть передані у медичні заклади. Про це п’ятий Президент, лідер «Європейської Солідарності» повідомив в інтерв‘ю на телеканалі «Прямий». Порошенко також зазначив, що загалом від початку епідемії коронавірусу на допомогу лікарням та людям із вразливих груп було витрачено понад 150 мільйонів гривень.

«Я приїхав до вас з приємної події. Надійшло ще 20 американських високотехнологічних кисневих концентраторів. Представники фонду поїхали їх розмитнювати», – зазначив Порошенко.

Як відомо, загалом Фонд Порошенка зміг привезти з-за кордону сотню кисневих концентраторів, які дозволяють підключити одночасно по два пацієнта.

«І це надзвичайно важливо. Уявіть собі, що 200 людей одночасно будуть мати доступ до кисню в лікарнях», – говорить Порошенко.

Він також зазначив, що Фонд та активісти ГО «Справа громад» протягом року підключалися на тих ділянках, де найбільше була потрібна допомога.

«Мій благодійний Фонд витратив разом з компаніями більше 150 мільйонів гривень», – повідомив Порошенко.

Він також зауважив, що благодійники не всюди можуть підставляти плече, зокрема, у питанні постачання вакцин такої можливості немає. Оскільки світові виробники працюють тільки з органами офіційної влади, то саме уряду Зеленського необхідно негайно подбати про вакцинацію людей. «У вас є час зараз. Час є півтора-два місяці – і ви маєте це підготувати», – наголосив Порошенко.

Від початку пандемії коронавірусу Фонд Порошенка, компанія Рошен і волонтери передали медзакладам понад 157 тисяч захисних костюмів, 10 тисяч антивірусних окулярів, понад 50 тисяч високоякісних швейцарських ІФА-тестів Roche, профінансували закупівлю та ремонт понад 50 апаратів ШВЛ. Допомогу отримали близько 200 лікарень.

Понад 50 тисяч продуктових наборів отримали люди із вразливих категорій.

Зараз Фонд Порошенка та ГО «Справа Громад» опікуються закупівлею кисневого обладнання для хворих на COVID-19. Апарати вже надійшли в лікарні та військові шпиталі на Донеччині, Буковині, Прикарпатті, Тернопіллі, у Запорізькій, Рівненській, Львівській, Київській та інших областях України.

Джерело

 

Порошенко: Якщо робити тисячу тестів на день, то можна записати відосик про перемогу над коронавірусом

 

Офіційна статистика щодо коронавірусу не відповідає реальній ситуації. Про це в інтерв‘ю телеканалу «Прямий» сказав п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко. Він зауважив, що в Україні в останні дні різко впала кількість тестувань.

«От подивіться на статистику, останню доступну статистику, яка у нас була, вони мають там декілька тисяч захворілих. Але подивіться, скільки тестів зроблено в цей день. 12 тисяч тестів. То я вам пораджу: ви наступного разу робіть 1000 тестів. Ви отримаєте 500 захворілих – і виходьте з відосиками про те, що у вас уже подоланий коронавірус», – іронізує Петро Порошенко.

«Ти береш цю статистику, а потім береш свій телефон. Кожен день як мінімум 20-30 людей звертаються по негайну допомогу, бо вони не можуть госпіталізуватися. В них немає ліжка з киснем, доступу до лікаря, є проблеми з проведенням тестування, вони не мають врешті-решт грошей, щоб забезпечити собі лікування», – зауважує Петро Порошенко.

Володимиру Зеленському слід вийти «з теплої ванни», вважає лідер «Європейської Солідарності».

«Я думаю, може ми в якихось різних країнах живемо? Ми, навколо оточені людським горем, – і вони, які святкують перемогу то над Росією, то над коронавірусом, то над Порошенком», – резюмує п’ятий Президент.

Джерело


Петро Порошенко

У нещодавньому інтерв’ю для Телеканал “Прямий” мене запитали, чи змінилося наше з Мариною родинне життя після того, як вона пішла у політику. Раніше, хоч я і не велику кількість часу проводив вдома, але Марині вдалося створювати атмосферу, де я міг переключитися. Зараз я маю менше часу спілкуватися з дружиною, натомість ми маємо фантастичну київську команду.

У Марини є така приємна особливість: вона — перфекціоніст, і якщо за щось береться, то обов’язково доводить до найкращого стану. І зараз я задоволений тим, що ця енергія спрямовується на захист охорони здоров’я Києва, на захист київських медиків, на захист киян — вона є дуже ефективною.

Я задоволений кожним із 31 депутата нашої фракції в КМДА, найбільшої фракції. Ми хочемо зробити і процедуру закупівель, і процедуру аукціонів, і процедуру прозорого розподілу бюджетних коштів — кількість таких речей велика. Ми рішуче налаштовані, і Марина це точно підтверджує.

Зараз час всім об’єднатися, у тому числі й міському голові, й нашій фракції для вирішення цих проблем. Сподіваюся, що у нас це вийде.

Поділитися:

Новорічне привітання п’ятого Президента України, лідера партії «Європейська Солідарність» Петра Порошенка (фото, відео)

Петро Порошенко

Кажуть, в темні часи краще видно світлих людей. Так сталося і у цей непростий двадцятий рік.
Ми шануємо подвижництво медиків, які самовіддано рятують життя українців.
Ми цінуємо подвиг наших воїнів, які боронять країну.
Ми бачимо відповідальність благодійників.
Ми в захваті від волонтерів, які роблять те, що повинна зробити влада.

Двадцятий рік добряче нас потріпав, але зробив кращими, сильнішими, мудрішими. Стільки мужності й добра… Стільки терпіння і безкорисливості… Стільки людяності і любові ми, українці, проявили цього року.

Тепер ми ще краще знаємо ціну простим радощам життя. Навіть у складних обставинах слід радіти кожному дню. Недаремно ж «Ода до радості» стала гімном об’єднаної Європи, куди й лежить наш магістральний шлях.

Буквально днями десь вичитав слушну думку: у наших українських колядках слово «радуйся» — одне з головних.
Бажаю колективного імунітету. Людям — від коронавірусу, що прийшов у двадцятому році. Країні — від вірусу популізму і непрофесійності, безтолковості та безвідповідальності, штами якого вразили державний організм роком раніше. Слава Богу, запас міцності ми заклали непоганий. Подужаємо всі випробування.

Все буде добре.
З Новим роком!

* * *

Подивіться на це прекрасне виконання юних фігуристів Мирослави Ткаченко, Андрія Капрана. Їх танець зачаровує. Саме вони стали героями нашого новорічного ролика, продемонструвавши високу майстерність.

А хто хоче так само впевнено триматися на ковзанах, як переможці міжнародних конкурсів Мирослава і Андрій, запрошую тренуватися на ковзанку Roshen Winter Village.

Гарного вам катання і веселих свят!

 

Поділитися:

Петро Порошенко в ефірі ток-шоу «Велика політика» на 5 каналі 30.12.2020 (фото, відео)

Антикорупційна структура має бути незалежною, а не обслуговувати корупціонерів у владі – Порошенко

 

Головна умова ефективної роботи антикорупційної інфраструктури, яка була створена за каденції п’ятого Президента, – її незалежність. Про це Петро Порошенко заявив під час інтерв’ю на «5 каналі». Лідер «Європейської Солідарності» зазначив, що намагання нинішньої влади підім’яти під себе правоохоронні органи руйнує довіру міжнародних партнерів України.

«Я пишаюся тим, що моя команда за часів моєї каденції створила нову антикорупційну інфраструктуру. Хочу подякувати тодішньому віце-президенту США Байдену і всій команді за те, що ми робили разом. І команда з МВФ, і команда з Європейського Союзу, і команда США. І моя команда, яка власне кажучи розробила, прийняла зазначені законопроекти», – нагадав Порошенко.

«В чому цінність цих законопроектів і цієї антикорупційної інфраструктури? Вона має бути незалежною. НАБУ має бути незалежним від усіх. САП має бути незалежною. Вищий антикорупційний суд мав бути незалежним. І для цього ми його створили через Раду доброчесності, через раду міжнародних експертів. І саме тому я як автор законопроекту вимагаю, щоб парламент проголосував мій закон про принципи формування складу суддів Конституційного суду. Через ту саму Раду доброчесності, Раду міжнародних експертів», – наголошує лідер «Європейської Солідарності».

Він подякував послам Великої сімки та Європейського Союзу за підтримку цього законопроекту.

 

«На сьогоднішній день ми маємо прибрати марево Зеленського про те, що він хоче сформувати нову судову гілку влади, Конституційний суд і інші зі «стовідсотково своїх людей». І в такий спосіб позбавити судову гілку влади – принаймні щодо Верховного суду і Антикорупційного суду -незалежності», – вважає Порошенко.

П’ятий Президент переконаний, що треба припинити атаку, яку чинить Офіс Зеленського на НАБУ та САП: «зокрема, події останніх днів, по справі Микитася, де проходить ціла низка високопосадовців включно із заступником голови Офісу Президента Татарова. Замість того, щоб негайно звільнити Татарова і забезпечити відсутність впливу на розслідування, він навпаки бере його під свій захист», – говорить Порошенко.

«Що це означає на практиці? Як це оцінює світ, як це оцінює український народ? Замість того, щоб їх примусити скласти мандат, забезпечити чесне і прозоре розслідування, Зеленський їх прикриває. Дії Татарова, дії всіх високопосадовців, які проходять по цій справі, депутатів – їх уже багато від фракції «Слуга народу». Хабарі, які вимірюються мільйонами», – наголошує Петро Порошенко.

«Коли ти демонструєш таку дивну поведінку всередині нашої держави. Коли ти ще до цього додаєш і оборудки Центренерго, і непрозорі аукціони Енергоатому, і жахливу ситуацію по залізниці, і ситуацію з будівництвом доріг в Укравтодорі. Скажіть, а де ще залишається неінфікована вірусом корупції галузь, за яку відповідає Зеленський і його Офіс?», – зазначає лідер опозиції.

«Дуже важко завойовувати довіру з боку наших партнерів. А це для нас є абсолютно необхідний фактор. Бо ми можемо співпрацювати лише тоді, коли є довіра», – резюмує п’ятий Президент.

Джерело

 

Проведення спецоперації по затриманню «вагнерівців» санкціонував п’ятий Президент України – Порошенко

 

Спецоперація українських спецслужб із затримання найманців ПВК «Вагнер» була санкціонована наприкінці 2018 року п’ятим Президентом України. Про це Петро Порошенко розповів під час інтерв’ю на «5 каналі».

«Ще наприкінці 2018 року тодішній Верховний Головнокомандувач ЗСУ Петро Порошенко санкціонував проведення цієї операції», – повідомив п’ятий Президент.

Він наголосив, що не дозволить «заговорити, оббрехати або вислизнути від відповідальності за скоєння державної зради» причетним до зриву спецоперації.

«Десятки українських героїв мали на меті притягнути в Україну і судити тих, хто причетний до збиття літака МН-17, і тих, хто причетний до збиття ІЛ-76 з десантниками у Луганському аеропорту. В тому числі вище керівництво Росії для міжнародних судів. Ми маємо посадити на лаву підсудних тих, хто причетний не лише до вбивств українців безпосередньо на полі бою, під час окупації, а й тих, хто був залучений до видачі злочинних наказів», – наголошує Петро Порошенко.

«На жаль, операція була зірвана. Зірвана конкретними особами. І я дуже наполегливо раджу створити ТСК, допитати всіх учасників процесу і відсторонити негайно тих, хто може впливати на об’єктивність, незалежність і чесність розслідування, яке точно буде проведено», – переконаний Порошенко.

Джерело

 

Масове вакцинування треба провести не пізніше березня-квітня – Порошенко

 

Масову вакцинацію українців необхідно забезпечити у березні-квітні – переконаний п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко. В інтерв’ю «5 каналу» він зауважив, що перш за все треба провести одномоментне тестування, щоб виявити шляхи розповсюдження коронавірусу і зупинити хворобу.

«Щоб одразу перевірити всі контакти, інакше тестування не має сенсу, для того, щоб сконцентрувати тих, хто мав контакти з позитивними тестами на коронавірус», – говорить Порошенко.

«Ми маємо зробити тотальне тестування зараз, до березня. Ми маємо розробити програми, які б забезпечили ізоляцію тих, в кого тест буде позитивним. І починаючи з кінця березня на початку квітня, ми маємо можливість, я на цьому наголошую, протестувати левову частину українців, принаймні групи ризику, щоб забезпечити розрив ланцюга і зупинити розповсюдження хвороби. І терміново вакцинувати решту», – вважає п’ятий Президент.

«Будь-які позиції по локдауну, ізоляції мають бачити світло в кінці тунелю. Світло в кінці тунелю – це вакцинування. Хочу сказати, що станом на сьогоднішній день у Великій Британії вже вакциновано більше 600 тисяч осіб. Станом на зараз в багатьох країнах, починаючи від Ізраїлю і закінчуючи Сполученими Штатами Америки, десятки і сотні тисяч вакцинованих. Скажіть, будь ласка, а скільки в Україні людей пройшли вакцинацію? Нуль!», – констатує Петро Порошенко.

«Якщо зараз не будуть кинуті всі зусилля для того, щоб забезпечити не пізніше березня-квітня вакцинування, Україна опиниться в катастрофі», – наголошує він.

Порошенко навів дані з розслідування журналістів ВВС про те, що Україна на відміну від інших держав світу передбачила отримання лише 8 мільйонів доз на весь 2021 рік. «Це означає, що провакциновано може бути максимум 4 мільйона людей аж до 2022 року», – зауважує Порошенко.

«Ми маємо забезпечити, як пишуть журналісти ВВС, аж ніяк не менше 20-22 мільйонів доз вакцини. Бо це і є покриття всіх груп ризику: медичних працівників, осіб похилого віку, в першу чергу, будинки для людей похилого віку, вчителів, вихователів, співробітників правоохоронних органів, представники соціальних служб, і загалом їх кількість складає 20 мільйонів. Абсолютно безглуздо зупинитися на 2 чи 4 мільйонах доз вакцини», – вважає Петро Порошенко.

«Але йдеться не лише про те, щоб ми закупили цю вакцину. Йдеться про те, щоб починаючи з грудня був створений механізм логістики, бо вакцини передбачають таку логістику, якої у нас просто не існує. Так само, як і не існує ніде в світі. Бо при температурі -18 ці вакцини не збережеш. І навпаки, якщо вона потрапляє в цю температуру 15-18 градусів, вакцина тут же втрачає свої властивості, які допомагають лікувати», – говорить Порошенко. Він наголошує, що влада має два місяці для того, щоб створити логістику для вакцинації.

Джерело

 

Необхідно жорстко регулювати ціни на тести і вакцини від коронавірусу – Порошенко

Влада повинна запровадити жорстке регулювання цін на тести, вакцини та медичні послуги, пов’язані з епідемією коронавірусу. Про це заявив п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко в інтерв’ю «5 каналу».

«Коли наша команда запроваджувала «доступні ліки», було запроваджене й регулювання цін на ті чи інші види медичних препаратів, зокрема лікування хвороб серцево-судинної системи, діабету, обмеження цін в аптеках незалежно від форми власності», – нагадав Порошенко.

«Я вимагаю: негайно зараз обмежте ціни на тести, послуги і ціни на вакцини. Бо знову на цьому нечисті на руку ділки від влади почнуть заробляти свої мільярди, як вони зараз це роблять на базі «великого крадівництва». Зробіть негайно обмеження цін, зупиніть грабування українського народу», – закликав лідер «Європейської Солідарності».

Порошенко також наголосив, що вкрай важка ситуація з коронавірусом спонукала його зайнятися постачанням засобів захисту для медиків та кисневого обладнання у лікарні. Однак питанням забезпечення вакциною має опікуватися влада. «Це завдання влади – у цьому випадку з волонтерами ніхто переговори не веде. Це заборонено. І я думаю, що це правильний принцип, щоб виробники вакцин не намагалися, скажімо так, ціновим фактором визначити, кому буде поставлятися в першу чергу, кому в другу», – пояснює Петро Порошенко.

Джерело

 

Російська вакцина тягне за собою великі ризики – Петро Порошенко

Застосування російської вакцини від коронавірусу в Україні неприпустиме і створює значні ризики. Про це заявив п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко в інтерв’ю «5 каналу». Він наголосив, що влада має у найближчі місяці забезпечити масове щеплення для українців вакцинами перевірених світових виробників.

«У кожного представника влади не має бути ні днів, ні ночей, ні перерви. Він має їздити по всьому світу, до всіх якісних виробників вакцини – крім російських. Оскільки застосування російської вакцини навпаки буде тягнути за собою ризики», – переконаний Порошенко.

Він наголосив, що протягом 2021 року має бути щеплене від коронавірусу все населення України.

«Навесні закінчується період, коли полегшується розповсюдження ковіду. Природній спад цієї інфекції починається з травня. Тому до квітня ми зобов’язані забезпечити мінімум 22 мільйони доз вакцини. Протягом всього року до 1 січня ми маємо провакцинувати всіх», – наголосив Петро Порошенко.

Джерело

 

Після виборів у вересні 2021 року в Росії можуть початися процеси, подібні до білоруських, і Україна має бути до цього готова – Петро Порошенко

 

 

Вибори до Держдуми Російської Федерації, які призначені на вересень 2021 року, можуть спричинити суспільні процеси, подібні до білоруських. Україна має бути готовою до будь-якого розвитку подій – про це п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко заявив в інтерв’ю на «5 каналі».

«У вересні будуть проходити вибори у Державну Думу Російської Федерації. Я не кажу, що Путін і його «Єдина Росія» програють ці вибори. Я думаю, що він набере 50+. Але результат цей буде такий самий, як результат виборів Лукашенка в Білорусі. Ви малюйте собі будь-які цифри, але народ в ці цифри не вірить і ніколи не підтримає цю позицію», – прогнозує Порошенко.

«Що в Росії відбудеться після вересня, я не берусь сьогодні сказати, особливо після цих жахливих розслідувань Навального, який на весь світ оприлюднив доказову причетність до вбивства вищого керівництва ФСБ Росії і, можливо, вищого керівництва держави. Я не виключаю, що у вересні в Росії почнуться після виборів певні процеси», – наголошує Порошенко.

«Дуже важливо, щоб Україна зустріла вересень об’єднаною, сильною, із сильними Збройними Силами. Щоб у нас була абсолютно чітка стратегія, що нам робити на Донбасі. Я впевнений, що питання миротворців дасть нам можливість повернути Донбас 2021-го року. Дуже важливо, щоб ми ефективно діяли по Криму – це наш шанс», – переконаний лідер «Європейської Солідарності».

Джерело

Поділитися:

Борщові міністри (фото)

Михайло Забродський

Новина минулого тижня. Кулінарний конкурс серед міністрів. Борщ-батл під егідою міністерства культури і інформаційної політики. Перемогли віцепремʼєр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та міністр культури і інформполітики.

Борщ – беззаперечно сакральна страва для кожного українця.
Борщ – беззаперечно частина культурної спадщини.
Борщ – предмет гордості та маленька кулінарна таємниця кожної господині.
Словом, борщ – це борщ.

Курс на європейську інтеграцію закріплений в Конституції. Складний набір вимог від партнерів, непростий шлях до омріяного членства. Віцепремʼєр-міністр в робочий день демонструє навички приготування національної страви.

Культура все більше нагадує бюджетного донора для великого крадівництва. Мова, як носій культури, в черговий раз під нападками любителів русифікації. Значна частина засобів масової інформації працює на пониження морального рівня і примітив запитів та смаків людності. Міністр в парі з віцепремʼєром в минулу середу використовували вишні в своєму кулінарному шедеврі.

В команду лузерів увійшли міністр захисту довкілля та природних ресурсів та міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. Не варто витрачати час на вирішення проблем забруднення річок, лісових пожеж, застосування хімікатів і промислові викиди. Економіка на стабільному підйомі, сільське господарство і торгівля, не зважаючи на пандемію і решту проблем, розвиваються планово і поступово. Команда, яка програла, необачливо застосувала в рецепті смажену капусту.

Офіційно лише зарплата міністра становить близько 50 тис гривень на місяць. Середня зарплата кухаря в ресторані – 35 тис гривень.

Смачного.

Поділитися:

Лікарні Запорізької області отримали кисневі концентратори від Фонду Порошенка (фото)

Кисневі концентратори від Фонду Порошенка та ГО «Справа Громад» отримали лікарні у Бердянську та Мелітополі.

Кисневе обладнання передали голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність», голова фракції в Запорізькій обласній раді Ігор Артюшенко, депутат ЗОР, керівник Секретаріату Запорізької ТОП «Європейська Солідарність» Олег Чернов та депутат облради, представник ГО «Справа Громад» Андрій Хімічев.

Директор Бердянського територіального медичного об’єднання Дмитро Єгоров наголосив, що наразі кисневе обладнання вкрай необхідне для медзакладів. «Киснетерапія – це унікальний метод лікування кисневого голодування у пацієнтів з порушенням дихання. Всі пацієнти нашого шпиталю потребують його. Дякую Фонду Порошенка за надану допомогу», – сказав Дмитро Єгоров.

Дефіцит кисневого обладнання відзначили і лікарі мелітопольського медзакладу. «Кисневі концентратори – це такий момент, коли терміново виникає необхідність кудись перевезти пацієнта. Це вкрай необхідна і потрібна річ. Якщо виникають якісь форс-мажорні обставини, то кисневий концентратор завжди замінить кисень, який є у нас централізований», – зазначила начальник Мелітопольського відділу охорони здоров’я Лариса Саприкіна.

«В умовах пандемії концентратори – це дуже важливо, це допомога, якої дуже не вистачає», – додав лікар-хірург Андрій Радченко.

«Це тільки перша партія. Скоро життєво необхідна апаратура буде доставлена і в інші медичні заклади області, які надають допомогу хворим на COVID-19», – зазначив Ігор Артюшенко.

«Тільки для Запорізької області у квітні Фонд Порошенка передав сто сертифікованих захисних костюмів та окулярів в обласну клінічну інфекційну лікарню. У травні понад 500 костюмів було розподілено закладами з надання медичної допомоги в Запорізькій області. Крім того, Фонд оновив апарати ШВЛ для Бердянського територіального медичного об’єднання. І допомога не припиняється. У вересні разом з однопартійцями передав 400 ІФА-тестів до Бердянського територіального медичного об’єднання. Дякую медичним працівникам за жертовну працю. І дякую Петру Порошенку за благодійну допомогу», – додав Артюшенко.

Від початку пандемії коронавірусу Фонд Порошенка, компанія Рошен і волонтери передали медзакладам понад 157 тисяч захисних костюмів, 10 тисяч антивірусних окулярів, понад 50 тисяч високоякісних швейцарських ІФА-тестів Roche, профінансували закупівлю та ремонт понад 50 апаратів ШВЛ. Допомогу отримали близько 200 лікарень. Понад 50 тисяч продуктових наборів отримали люди із вразливих категорій.

Зараз Фонд Порошенка та ГО «Справа Громад» опікуються закупівлею кисневого обладнання для хворих на COVID-19. Партія з 50 апаратів, кожен з яких розрахований на одночасну терапію для двох хворих, вже надійшла у лікарні в різних регіонах України.

Джерело

 

Фонд Порошенка з волонтерами передають у лікарні 50 кисневих концентраторів (фото, відео)

Поділитися:

У лікарні прифронтової зони та Західної України привезли кисневе обладнання від Фонду Порошенка (фото, відео)

Волонтери передали кисневі концентратори від Порошенка у лікарні та військовий шпиталь прифронтової зони

 

Кисневі концентратори від Фонду Порошенка отримали три медзаклади на сході України. Відомий серед військових стоматолог, засновник волонтерської радіостанції «Тризуб ФМ» Ігор Ященко та учасник війни проти російської агресії, блогер Гліб Бабіч доставили концентратори українцям, які живуть поблизу лінії розмежування і воїнам, які захищають державу.

Першим пунктом призначення став центр первинної медико-санітарної допомоги у місті Селидове на Донеччині. Тут опікуються здоров’ям 38 тисяч мешканців. Нині у громаді 68 пацієнтів із діагнозом «коронавірус». Усі лікуються амбулаторно, тож концентратори вкрай необхідні – розповідає директорка Селидівського центру первинної медико-санітарної допомоги Олена Марченко.

«Для нас дуже важливо, що нам благодійний Фонд Петра Порошенка надав ці апарати. Їх зручно використовувати. До того ж, вони дороговартісні, а населення, на жаль, не має змоги придбати такі медичні апарати», – говорить лікарка.

У Селидівській центральній міській лікарні для хворих на коронавірус облаштовані 50 ліжок. Але їх не вистачає, як і кисню для важких хворих.

Лікарка інфекційного відділення Ірина Перепелиця розповідає: «враховуючи велике перевантаження у відділені, концентраторів нам не вистачає. І сьогодні нам подарували від Фонду Петра Порошенка два концентратори та пульоксиметри для надання допомоги лікарні і хворим на ковід пацієнтам. Ми дуже вдячні за цю допомогу».

«Чому це так важливо саме тут, на Сході? Ці люди, можливо, ніколи не згадають Порошенка чи «Справу громад». Але для них це допомога, яку дала Україна. Це питання місцевого менталітету, і це дуже важливо. Це наші люди, і ми робимо ті кроки, які все більше переконують їх – тут про них турбуються», – говорить лікар-волонтер Ігор Ященко.

Ще два концентратори привезли до Покровська у військовий шпиталь. Зараз тут від ковіду лікуються більше 20 захисників.

Забезпечення медзакладів кисневим обладнанням – наразі у пріоритетах Фонду Порошенка та волонтерів з ГО «Справа громад». «Це перша маленька крапля. 52 концентратори. До Нового року їх буде 100. І все менше людей під час епідемії буде ризикувати на загибель від відсутності кисню», – говорить Гліб Бабіч.

«СьогоднІ вранці нам доповіли, що до апаратів, що ми привезли, вже підключено перших пацієнтів. Нічого важливішого за це не може бути», – повідомив волонтер у Facebook.

Фонд Порошенка спільно з компанією Рошен і волонтерами з перших днів пандемії передали в лікарні понад 157 тисяч захисних костюмів для медиків, 10 тисяч антивірусних окулярів, понад 50 тисяч високоякісних швейцарських ІФА-тестів Roche, профінансували закупівлю, ремонт і розхідники понад 50 апаратів ШВЛ. Допомогу отримали близько 200 медичних закладів. У регіони України відправили понад 50 тисяч продуктових наборів для людей із вразливих категорій.

Наразі у пріоритеті Фонду Порошенка – кисневе обладнання для хворих на коронавірус.

Джерело


Петро Порошенко

Військовий шпиталь та медичні заклади на Сході – саме туди кисневі концентратори наша команда доставила в першу чергу. Уже зараз вони рятують українців, які живуть поблизу лінії розмежування, і воїнів, які захищають державу.

Мій добрий друг лікар-волонтер, співзасновник Тризуб ФМ / Tryzub FM Igor Yaschenko та військовий і волонтер Гліб Бабіч днями завезли життєво необхідний кисень у центр первинної медико-санітарної допомоги, Селидівську центральну міську лікарню та у військовий шпиталь Покровська на Донеччині. Так само кисень отримали лікарні на Запоріжжі, Рівненщині, Львівщині, Прикарпатті та Буковині.

50 концентраторів – це лише перша партія. До кінця року ще будуть 20 американських кисневих концентраторів. Загальна кількість перевищить сотню. Дякую Фонд Порошенка, ГО Справа Громад, які зробили це можливим, добровольцям і волонтерам — кожному, хто також долучився для закупівлі концентраторів.

Допомагати людям — це надзвичайно важлива справа!


Гліб Бабіч

Відчуття добре зробленої справи – кращий подарунок на Різдво і Новий рік. Тому, завтра ми зберемо гарний і цікавий звіт про те, що ми з вами разом зробили. І як привезли кисневі концентратори в зону ООС. Але це завтра.
А зараз – вишенька на тортик. Точніше – верхівка на ялинку.

Завдання було складним і стосувалося зовсім іншого. Але не могли ми зовсім не заїхати до військових. Тому я, як трошки Санта, вирішив скористатися “службовим становищем” і заїхати до своїх друзів (хоча, звичайно, друзів у мене багато всюди, і хотілося заїхати до всіх, хто знаходиться в зоні ООС).

Тим більше, що ми тут центральним активом ГО Справа Громад приготували ялинку і все, що для неї потрібно. А одна (не скажу яка) дуже шанована мною людина дуже просила передати військовим смачних цукерок (не скажу якої марки). І сказала нам заїхати до магазину (тої марки, не скажу якої). Мовляв, там дадуть.
Що ми і зробили.

І передали ми все це одному дуже бойовому і крутому підрозділу (не скажу якому).
Тобто ви нізащо не здогадаєтеся, що, кому, і від кого, правда? 🙂
Тому що ми строго дотримуємося всіх обмежень на інформацю в зоні ООС, ось!


У лікарні Львівщини, Прикарпаття та Буковини привезли кисневе обладнання від Порошенка

 

Волонтери доставили кисневі концентратори від Фонду Порошенка в лікарні Львівської області, Прикарпаття та Буковини. Зокрема, кисневий апарат передали в Івано-Франківську обласну клінічну інфекційну лікарню, ще сім таких концентраторів поїдуть у лікарні області.

«Апарати штучної вентиляції – це вже апарати, які потрібні для вкрай важких хворих та реанімаційним відділенням. Але ми бачимо на практиці і на досвіді, що в основному в лікарню попадають пацієнти з середньої формою важкості. Звичайно, якщо є в наявності концентратори у відділенні, то у кожного конкретного пацієнта у разі потреби є можливість подихати, тобто отримати кисневу терапію», – пояснює заступниця генерального директора Івано-Франківської обласної клінічної лікарні Наталія Дьоміна.

«Якщо не покращиться і не зміниться вектор дії влади, то можемо сміливо називати це геноцидом. Особливо при тому, що виділені кошти спостерігаємо, а наслідки від виділених на ковід коштів – ні. Тому знову доводиться своїми машинами возити, їздити з допомогою», – зазначила громадська активістка, учасниця війни на Донбасі Маруся Звіробій.

До Чернівців і Чернівецької області волонтери «Європейської Солідарності» доставлять чотири кисневих концентратори, їх отримають опорні лікарні, які борються з ковід – 19 і найбільше потребують такої медичної апаратури.

«Коли дивишся на цей невеличкий прилад – розумієш, що він дуже схожий на бронежилет, тому що в 2014 році всім світом збирали гроші не бронежилети і шоломи для наших бійців, і цей бронежилет давав шанс жити. Так і зараз кисневий концентратор дає людині, яка не дай боже, попала на ковідне ліжко шанс дихати і відповідно шанс жити», – сказав волонтер, ветеран війни на Донбасі Олексій Петров.

До Львова Благодійний Фонд Порошенка та активісти «Європейської Солідарності» доставили вісім кисневих концентраторів, звідси їх доправлять до лікарень Перемишля, Жидачева та Старого Самбора.

«Ще навесні ми мали локдаун, ми мали карантин, але чомусь держава не підготувалася до цієї ситуації. Оскільки процес закупівлі і забезпечення лікарень триває дуже довго, незважаючи на надзвичайну ситуацію, то мусимо підключатися», – зауважила керівник Львівського осередку «Справи громад» Уляна Дідич.

«Дякую, що Фонд Петра Порошенка і «Справа громад» відгукуються на нашу ініціативу. Сьогодні потрібна також така допомога і лікарням районного напрямку, тому що є сьогодні багато лікарень ковідних, які обслуговують мешканців районних територій і шість таких концентраторів поїдуть у райони, віддалені від міста Львів», – наголосила Голова Львівської обласної ради Ірина Гримак.

Загалом у лікарні Фонд Порошенка з волонтерами днями відправили 50 кисневих концентраторів. Зокрема, одну партію передали у лікарні та військовий шпиталь у прифронтовій зоні на Донеччині. Ще 20 концентраторів кисню очікують отримати і передати в медзаклади у найближчий час.

Від початку пандемії коронавірусу Фонд Порошенка, компанія Рошен і волонтери передали медзакладам понад 157 тисяч захисних костюмів, 10 тисяч антивірусних окулярів, понад 50 тисяч високоякісних швейцарських ІФА-тестів Roche, профінансували закупівлю та ремонт понад 50 апаратів ШВЛ. Допомогу отримали близько 200 лікарень. Понад 50 тисяч продуктових наборів отримали люди із вразливих категорій.

Зараз Фонд Порошенка та ГО «Справа Громад» опікуються закупівлею кисневого обладнання для хворих на ковід-19.

Джерело

 

Кисневі концентратори від Фонду Порошенка відправили в лікарні Рівненської та Тернопільської областей (фото, відео)

Фонд Порошенка з волонтерами передають у лікарні 50 кисневих концентраторів (фото, відео)

Поділитися:

Петро та Марина Порошенки запросили на ковзанку вихованців дитбудинків (фото, відео)

Петро Порошенко

Яким би довгим не був цей важкий для всієї України і для нашої родини 2020 рік, він нарешті закінчується. А на новорічні свята нам потрібен гарний настрій і святкова атмосфера. Кращого місця, ніж Roshen Winter Village, для цього не знайти.

Це не «каток», як його називають наші опоненти, це навіть не ковзанка. Це — справжня зимова казка для дітей та дорослих.

Ми бачимо, як усе, що робить ROSHEN і Фонд Порошенка, приносить людям радість: починаючи від Театру на Подолі, будівництва відділення у дитячій лікарні «Охматдит», відділення транспортації кісткового мозку у Інституті раку, будівництва лікарні у Кременчуці, завершуючи модернізацією Черкаського зооопарку та іншими благодійними проектами.

Від щирого серця хочу побажати усім українцям, щоб у новому році ми мали змогу реалізувати величезні можливості нашого народу. Бо українці — сміливі, інтелігентні, розумні. У 2021 році бажаю нашій країні і нашому народу перемоги! Ми її заслужили.

З Новим роком! І веселих свят!

Вітаю усіх зі святами та запрошую до Roshen Winter Village. Там на вас чекає справжня зимова казка, я перевірив! 😉


Петро та Марина Порошенки влаштували справжнє новорічне свято для вихованців дитбудинків. У зимовому містечку ROSHEN Winter Village 23 дітей, які виховуються у дитбудинку сімейного типу родини Дейкун, у дитбудинку «Надія» з села Мокрець на Київщині та броварському Центрі реабілітації дітей з інвалідністю розважались, катались на ковзанах і, звісно, отримували новорічні подарунки.

«Нам потрібне свято, потрібен позитив, потрібен гарний настрій. Я думаю, що найкращим місцем для гарного настрою є Roshen Winter Village. Це навіть не ковзанка – це зимова казка. Причому зимова казка не лише для дітей, не лише для підлітків, зимова казка для всіх. Тут ми бачимо палаючі очі, посмішки людей», – поділився емоціями Петро Порошенко.

«І тут ми вчергове бачимо, що все, що робить Рошен, все, що робить Фонд нашої родини, Фонд Порошенка, починаючи від цукерок і закінчуючи театром на Подолі, починаючи від ремонту і створення відділення Охматдит і закінчуючи Кременчуцькою лікарнею, – це все найвищої якості, це несе людям радість», – зазначав п’ятий Президент.

«Дуже важливо, щоб ми не забували постійно дбати про тих, хто поруч з на и і потребує нашої допомоги. Від того, яке ми з вами наступне покоління виховаємо – буде залежати, яка Україна буде в майбутньому», – говорить депутат Київради, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марина Порошенко.

«Я дуже щиро бажаю у 2021 році нашій державі і нашому українському народу перемоги, ми її заслужили. З Новим роком! Веселих свят!», – побажав лідер «Європейської Солідарності».

Як відомо, компанія Рошен багато років поспіль реалізує масштабні соціальні проекти. Зокрема, за кошти компанії збудований Театр на Подолі (інвестиції склали 177 млн грн). У 2020 році був завершений капітальний ремонт відділення онкогематології та створене відділення аутологічної трансплантації кісткового мозку в Національному інституті раку. Загальний бюджет проекту, який тривав майже 2 роки, склав 50 мільйонів гривень.

Майже 90 млн грн компанія Рошен витратила на благодійну допомогу лікарні «Охматдит». Рошен надає фінансову підтримку Київському дитячому кардіоцентру та Кременчуцькій міській дитячій лікарні. 50 млн грн компанія передала на реконструкцію зоопарку у Черкасах. З початку російської агресії родина Порошенків витратила 700 млн грн на потреби армії та інфраструктурні проекти для військових.

Від початку пандемії коронавірусу Фонд Порошенка, компанія Рошен і волонтери передали медзакладам понад 157 тисяч захисних костюмів, 10 тисяч антивірусних окулярів, понад 50 тисяч високоякісних швейцарських ІФА-тестів Roche, профінансували закупівлю та ремонт понад 50 апаратів ШВЛ. Допомогу отримали близько 200 лікарень. Понад 50 тисяч продуктових наборів отримали люди із вразливих категорій.

Зараз Фонд Порошенка та ГО «Справа Громад» опікуються закупівлею кисневого обладнання для хворих на ковід-19.

Джерело

 

7 грудня відкрилась Головна новорічна ялинка Roshen Winter Village (фото, відео)

 

Поділитися:

Марина Порошенко привезла різдвяні подарунки дітям з інвалідністю (фото, відео)

 

Депутат Київради від «Європейської Солідарності», голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марина Порошенко передала різдвяні «Свято-бокси» вихованцям столичних інклюзивно-ресурсних центрів.

Марина Порошенко наголосила, що вона продовжує опікуватися темою інклюзивної освіти, яка стала для неї пріоритетною під час каденції п’ятого Президента України. Вона зазначила, що завдяки впровадженню інклюзії кількість дітей з особливими потребами, які отримали можливість повноцінного навчатися, зросла практично вдесятеро – з двох з половиною тисяч до 24 тисяч учнів.

«Це той рівень, який надихає нас. Бо не тільки діти, а й сім‘ї, в яких ці діти виховуються, мають перспективу на майбутнє», – пояснює Порошенко.

«Я продовжую опікуватися темою інклюзивної освіти, і сьогодні я відвідала цей чудовий інклюзивно-ресурсний центр, який є одним з 700 інклюзивно-ресурсних центрів, які ми відкрили за три роки по всій Україні», – розповіла вона.

На її думку, столиця має суттєво збільшити кількість таких центрів. «На сьогоднішній день у Києві відкрито 10 інклюзивно-ресурсних центрів. Якщо рахувати потреби Києва, їх має бути 44. Ми обов’язково будемо продовжувати програму з відкриття інклюзивно-ресурсних центрів, щоб охопити якісними послугами всіх дітей, які потребують корекційно-розвиткових послуг», – наголошує Порошенко.

«Це абсолютно новий підхід до дітей з особливими освітніми потребами. Вони не тільки отримують супровід, тут вони можуть отримувати індивідуальні заняття за напрямками, які прописані в їхніх навчальних планах. Умови перебування дітей під час цього навчання зовсім інші. Сьогодні ми бачили щасливі обличчя дітей, які відвідують цей інклюзивно-ресурсний центр», – зазначила Марина Порошенко.

«Це європейський підхід, який орієнтується на соціалізацію дітей в суспільстві», – наголошує депутат Киівради.

Вона зазначила, що різдвяні «Свято-бокси» вже стали традиційними для Фонду Порошенка та ВГО «Солідарна молодь». Марина Порошенко також розповіла, що цьогорічні подарунки індивідуальні – враховувався вік дітей, стать, уподобання та інші фактори.

«Щоб діти відчували, що вони важливі для нас, ми приділяємо увагу кожній дитині. Зважаємо на її здібності, таланти, можливості. Думаю, що коли сьогодні вони прийдуть додому і відкриють подарунки, для них це буде продовження свята, яке сьогодні розпочалось тут у інклюзивно-ресурсному центрі», – переконана Порошенко.

«Мені дуже приємно, що цей проект розростається. Цього року він охопив Дніпро, Рівне, Одесу, Харків. Я думаю, що багато інших міст надалі також приєднаються до цієї акції. Тому що ми маємо постійно думати про наше майбутнє. А наше майбутнє – це наші діти», – переконана Марина Порошенко.

В рамках цієї благодійної акції були підготовлені 1000 різдвяних «Свято-боксів» для дітей з інвалідністю в різних містах України.

Джерело


Петро Порошенко

Найприємніше, що несуть нам свята – можливість робити подарунки друзям, рідним і тим, кого ми особливо любимо.

Марина разом з Солідарною Молоддю створили різдвяне диво для дітей із особливими освітніми потребами.

1000 яскравих «Свято-Боксів» вони передадуть дітям в різних містах України, 300 з яких отримають інклюзивно-ресурсні центри Києва. Кожен отримає унікальний пакунок із речами, підібраними індивідуально завдяки допомозі Фонду Порошенка, видавництва А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, Благодійного фонду “Місто мрій” та інших благодійників.

Нехай магія новорічно-різдвяних свят прийде до кожної дитини та кожної родини.

Щасливого Різдва Христового та веселих свят!


 

До зимових свят Фонд Порошенка та «Солідарна молодь» передадуть дітям 1000 Свято-боксів (фото, відео)

Поділитися:

Кисневі концентратори від Фонду Порошенка відправили в лікарні Рівненської та Тернопільської областей (фото, відео)

 

Два кисневих концентратори, придбані коштом Фонду Порошенка та ГО «Справа Громад», доправили до Здолбунівської центральної районної лікарні. Ще два такі прилади найближчими днями передадуть Костопільській центральній районній лікарні. Обидва медзаклади нині перебувають на передовій у лікуванні хворих на COVID-19.

«Для нашого закладу це дуже актуально, адже Здолбунівська ЦРЛ є лікарнею першої хвилі, яка надає медичну допомогу хворим на COVID-19. Станом на сьогодні тут лікують близько сімдесяти пацієнтів з цією хворобою. Ці концентратори поставляють десять літрів кисню за хвилину, і це дасть змогу допомагати одночасно двом пацієнтам, які потребують кисневої підтримки. Низький уклін від всієї територіальної громади і медичних працівників за таку вагому підтримку, – зазначив директор Здолбунівської центральної районної лікарні Володимир Лепеха.

За словами Володимира Лепехи, зараз ситуація із забезпеченням обладнанням у лікарні дещо покращилася. Однак на початку боротьби з коронавірусом у закладі був лише один кисневий концентратор, отриманий за сприяння нинішнього міського голови Здолбунівської територіальної громади Владислава Сухляка.

«Я протягом шести років очолював цей медзаклад, тож дуже добре знаю про його можливості і потреби. Щиро вдячний благодійному фонду Петра Порошенка та ГО «Справа Громад», які забезпечили нашу лікарню таким потрібним обладнанням. Адже ми чудово знаємо: у ситуації з коронавірусом кисень – це найважливіше», – зазначив Владислав Сухляк.

Ще два кисневих концентратора передадуть до лікарні міста Костопіль.

«Такі концентратори дозволяють мобільно надавати допомогу. Не точково прив’язані до ліжка, а їх можна поставити у приймальному відділенні, коли особа надходить на лікування і потребує цього кисню невідкладно», – пояснює депутат Рівненської облради Катерина Самардак.

8 кисневих концентраторів благодійний Фонд Порошенка та волонтери «Європейської Солідарності» також доставили на Тернопільщину для опорних районних лікарень у містах Збараж, Почаїв, Бучач та Ланівці.

«На сьогоднішній день у нас дихають 7 пацієнтів з концентраторами. 14 чоловік на кисневій масці. Для забезпечення хворих киснем необхідні концентратори і кисневі точки. Звісно, що додаткові потужності полегшать нам ситуацію», – говорить Директор Збаразької центральної районної лікарні Григорій Чепіль.

«Критичною була недостача концентраторів, і це приводило до втрати людських життів. Сьогодні ця допомога є дуже важливою, і ми не знаємо, якою буде друга хвиля пандемії. Ми знаємо, що є різні штами коронавірусу, і ми маємо бути готовими. На жаль, центральна влада нічого не зробила, аби підготуватися до наступної хвилі», – зазначає голова Тернопільської територіальної організації «Європейська Солідарність» Степан Барна.

Фонд Порошенка та ГО «Справа Громад» днями передали в українські лікарні 50 кисневих концентраторів. «Допомагати людям – це надзвичайно важлива справа. Я дякую нашим добровольцям, нашим волонтерам, які разом з нами вийшли і зробили це можливим. До кінця року ще до нас надійдуть 20 американських кисневих концентраторів. Загальна кількість перевищить сотню. І ми будемо продовжувати роботу для того, щоби рятувати життя», – говорить Петро Порошенко.

Як відомо, Фонд Порошенка спільно з компанією Рошен і волонтерами з перших днів пандемії забезпечують медиків захисними костюмами – в лікарні передали понад 157 тисяч штук. А також 10 тисяч антивірусних окулярів, понад 50 тисяч високоякісних швейцарських ІФА-тестів Roche, профінансували закупівлю, ремонт і розхідники понад 50 апаратів ШВЛ, оплатили та відправили у регіони України понад 50 тисяч продуктових наборів для людей із вразливих категорій. Допомогу отримали близько 200 медичних закладів.

У жовтні завдяки пільговому кредиту від Міжнародного інвестиційного банку розпочалося вітчизняне виробництво високоякісних захисних костюмів для медпрацівників. Компанія Рошен та Фонд Порошенка профінансували виготовлення першої партії медичного одягу.

Наразі Фонд Порошенка та волонтери зосередилися на закупівлі кисневого обладнання для хворих на коронавірус. Першу партію концентраторів у лікарні передали в кінці листопада.

Джерело


Олексій Петров

Умовне бойове завдання виконане. Нарешті повертаємось до Києва. Два дні галопом по областях на заході країни. Рівне, Здолбунів, Збараж, Тернопіль, Івано-Франківськ, Львів.

Тридцять два кисневих концетратори поставлені на бойове чергування. Шістдесят чотири можливості дихати. Шістдесят чотири шанси на життя. Багато це, чи мало? Ну з якого боку подивитись. В масштабах країни напевне й мало. А якщо подивитись на окрему родину, то шанс на життя для близької людини – це більше чим все!..

Встиг трохи поспілкуватись з лікарями. До речі, вони дякують за кожен апарат точно так же, як бійці дякували у 2014-му за кожний бронежилет чи кевларовий шолом. Врятує бронік життя чи ні, невідомо. Але це ШАНС… Шанс вижити!..

Так ось. Не можна сказати, що кисню взагалі немає, але забезпеченість ліжок цим надважливим ресурсом десь (плюс-мінус) на 50 відсотків. Безумовно, це краще, чим взагалі нічого, але… Що робити іншим?

Це як на війні. Уявіть, що половина підрозділу озброєні, а інші ні. Чи, наприклад, тільки половина батальйона забезпечена бронежилетами? Що робити іншим?.. І коли бачиш те, скільки часу просрано, скільки людей вже померли без кисню, і в той же час скільки грошей пішло на Велике крадівництво, не вистачає матюків. Але, як то кажуть, нам своє робити.

Лікарі радіють кисневим концентраторам ще й тому, що вони, умовно кажучи, розвантажують реанімаційні відділення, де кисень у балонах. А це окрема історія з окремими матюками.

П’ятдесят кисневих концетраторів від Фонду Петра Порошенка та ГО Справа Громад доставлені.
Тридцять два апарати розвіз я, іншу частину на схід країни доставив Гліб Бабіч.
Сто шансів дихати. Сто шансів жити! А треба набагато більше… В рази. В десяткі разів.

Допомогти проєкту «Ковток повітря»:

Картка ГО «Справа Громад» – 5169 3305 2043 6350
Призначення платежу: благодійна безповоротна допомога на користь ГО від ПІБ

 

 

 

Фонд Порошенка з волонтерами передають у лікарні 50 кисневих концентраторів (фото, відео)

Поділитися:

Фонд Порошенка з волонтерами передають у лікарні 50 кисневих концентраторів (фото, відео)

50 кисневих концентраторів найближчими днями отримають українські лікарні, їх купили коштом Фонду Порошенка та волонтерських пожертв

 

П’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко зазначив, що це чергова партія кисневого обладнання і до кінця року очікують ще 20 концентраторів.

«Як я і обіцяв – тільки-но завершились вибори, наша потужна команда продовжила пошук та доставку в Україну найбільш затребуваного на даний момент медичного обладнання. Це кисневі концентратори, яких критично не вистачає в українських лікарнях. Попри те, що у влади було 10 місяців для того, щоби забезпечити киснем, повітрям, правом дихати тих, хто захворів на цю страшну хворобу», – наголосив Порошенко.

Він подякував усім, хто долучився до благодійної діяльності Фонду Порошенка та ГО «Справа громад». «Дякую кожному, хто надіслав свої власні гроші для того, щоби це стало можливим. Мені як людині, яка сама перехворіла коронавірусом, нестерпно боляче чути історії про те, що важким хворим бракує кисню, і люди збиваються з ніг у пошуках кисневих концентраторів для своїх рідних, близьких, друзів», – говорить п’ятий Президент.

«Сьогодні ми бачимо 50 кисневих концентраторів, кожен з яких дає можливість одночасно працювати мінімум з двома пацієнтами. Одразу ж після того, як вони були розвантажені, вони поїдуть і на фронт, і на Схід, і в медичні шпиталі, і в лікарні. 100 пацієнтів будуть мати можливість дихати», – зазначає лідер «Європейської Солідарності».

«Ми продовжуємо добиватися повернення грошей з доріг «великого крадівництва» на медицину і виплати лікарям обіцяних 300% надбавки. Скрізь, всюди по Україні тим, хто бореться з ковідом. Бо те, що відбувається зараз, інакше як знущанням не назвеш – медикам посекундно тарифікують роботу з ковідними хворими, і в реальності ця надбавка становить 25 – аж ніяк не 300% від і без того невисокої зарплати лікаря», – наголошує Петро Порошенко.

Він вкотре зауважив, що влада має передбачити безоплатну вакцинацію українців від коронавірусу. «В бюджеті наступного року обсяг фінансів, передбачений на закупівлю вакцин – це крапля в морі від реальних потреб. Навіть станом на сьогоднішній день влада відверто маніпулює статистикою, оскільки не вміє бути чесною із суспільством. Ми не знаємо реальної картини поширення коронавірусу в Україні. Але, на жаль, Україна займає високі місця в антирейтингу і щодо активних хворих, і щодо смертності, і щодо темпів поширення хвороби», – констатує Порошенко.

«Допомагати людям – це надзвичайно важлива справа. Я дякую нашим добровольцям, нашим волонтерам, які разом з нами вийшли і зробили це можливим. Але це лише подія сьогоднішнього дня. До кінця року ще до нас надійдуть 20 американських кисневих концентраторів. Загальна кількість перевищить сотню. І ми будемо продовжувати роботу для того, щоби рятувати життя», – говорить Петро Порошенко.

Як відомо, Фонд Порошенка спільно з компанією Рошен і волонтерами з перших днів пандемії забезпечують медиків захисними костюмами – в лікарні передали понад 157 тисяч штук. А також 10 тисяч антивірусних окулярів, понад 50 тисяч високоякісних швейцарських ІФА-тестів Roche, профінансували закупівлю, ремонт і розхідники понад 50 апаратів ШВЛ, оплатили та відправили у регіони України понад 50 тисяч продуктових наборів для людей із вразливих категорій. Допомогу отримали близько 200 медичних закладів.

У жовтні завдяки пільговому кредиту від Міжнародного інвестиційного банку розпочалося вітчизняне виробництво високоякісних захисних костюмів для медпрацівників. Компанія Рошен та Фонд Порошенка профінансували виготовлення першої партії медичного одягу.

Наразі у пріоритеті Фонду Порошенка та волонтерів – закупівля кисневого обладнання для хворих на коронавірус.

Джерело


Петро Порошенко

Мені, як людині, яка сама перехворіла коронавірусом, нестерпно боляче чути історії про те, що важким хворим бракує кисню, про те, як люди збиваються з ніг у пошуках кисневих концентраторів для своїх рідних, близьких, друзів і не можуть їх знайти. Тому, як я і обіцяв, після завершення виборів, наша спільна і потужна команда «Європейської Солідарності» продовжила пошук та доставлення апаратів в Україну.

Сьогодні ми вже маємо 50 кисневих концентраторів, які розраховані кожен на цілу палату, що дає можливість одночасно працювати мінімум з двома пацієнтами. Вони поїдуть і на фронт, і на схід, і в медичні шпиталі, і в лікарні. 100 пацієнтів будуть мати можливість дихати в умовах, коли влада це не забезпечила. Дякую Фонду Порошенка, Справі Громад, які зробили це можливим, добровольцям і волонтерам – кожному, хто надіслав свої власні гроші.

Прикро констатувати, що після того, як Україна плелася у хвості у порівнянні з іншими державами щодо забезпечення засобами захисту, щодо тестування, після того, як влада проспала проблему нестачі кисню в лікарнях, вони ще й зараз провалюють проведення вакцинації. Перші вакцини, за їх твердженням, мають надійти лише в березні-квітні. І забезпечені будуть по тим угодам, які укладені зараз, лише 2 мільйони українців. А що робити решті? У бюджеті наступного року обсяг фінансів, передбачений на закупівлю вакцин, – це крапля в морі від реальних потреб.

До того ж станом на сьогодні влада відверто маніпулює статистикою, оскільки не вміє бути чесною з суспільством. Ми всі не знаємо реальної картини поширення коронавірусу в Україні. Україна, на жаль, займає дуже не почесні високі місця в антирейтингу і щодо активних хворих, в антирейтингу і щодо смертності, в антирейтингу і щодо темпів поширення хвороби.

Команда Європейської Солідарності продовжує добиватися повернення грошей з доріг «великого крадівництва» на медицину і виплати лікарям. Зараз над медиками просто знущаються: посекундно тарифікують роботу з ковідними хворими, і в реальності обіцяна надбавка становить 25, аж ніяк не 300% від і без того невисокої зарплати лікаря.

50 кисневих концентраторів — подія лише сьогоднішнього дня. До кінця року до нас ще надійдуть 20 американських кисневих концентраторів. Загальна кількість перевищить сотню. І ми будемо продовжувати роботу для того, щоби рятувати життя.

Допомагати людям — це надзвичайно важлива справа!


Гліб Бабіч

ДУЖЕ ВАЖЛИВИЙ ПОСТ доповіді, подяки та продовження доброї справи.

Я вам вдячний за те, що вчора, коли ми розвантажували півсотні з хвостиком кисневих концентраторів, я відчував щось середнє між ейфорією і крутим драйвом. Тому що у нас все виходить. Навіть швидше і потужніше, ніж передбачалося.

Це наша спільна, життєво потрібна і правильна справа. Це сума вашого добра і спільних зусиль.
Це ви, і те, чим ви пожертвували заради порятунку інших. Саме ви дали можливість нам, ГО Справа Громад,
здійснити задуманий план по спротиву COVID-19 і порятунку людей.
Плюс – Фонд Порошенка, який реалізує свою програму і встигає допомагати нам з вами.

Я вдячний вам за те, що сьогодні я знову відчуваю себе Святим Миколаєм з позивним Санта. Тому що зараз я буду вантажити частину концентраторів, які відразу повезу на Схід. У дві лікарні та один військовий госпіталь, які потребують допомоги і кисню.

Тому, що є ви. А в зоні ООС є наші друзі – Тризуб Дентал (і Тризуб ФМ), які беруть на себе всю турботу по обслуговуванню і доставці в лікарні обладнання. Безпосередньо до людей, які потребують допомоги.

А по іншим маршрутам поїде решта допомоги. По всій країні. І це буде тільки одним з етапів, бо ми не збираємось зупинятися.

І ще, я точно знаю, що до Нового Року концентраторів буде 100. Знаєте, що це означає?
Дуже просту річ. Те, що 250-350 чоловік щомісяця точно не помруть від відсутності кисню.
І ще я знаю, що це тільки початок. І кількість врятованих буде множитися з кількістю концентраторів.

Хтось робить ситуацію майже безвихідною. Своєю бездіяльністю або навпаки дурними діями. А комусь доводиться її виправляти. І це ми. Ми вміємо це робити. Ми вже допомогли своїй країні встояти в найскладніший період, і витягли на собі разом з нею війну. Впораємося і з тим, що накоїли сьогоднішні “керманичі”. Я вірю, що вони будуть відповідати. На жаль, пізніше. А людей треба рятувати зараз. Тому ми продовжуємо.

До Нового Року нам залишилося зібрати ще 180 000 гривень, щоб оплатити решту за 20 вже передплачених концентраторів. І ми це зробимо, тому що разом ми завжди робимо те, що плануємо (і навіть більше).

Тому знову прошу вас всіх – тих, хто тільки приєднується до нас, і тих, хто хоче і може допомогти нам знову. Будь ласка, просто пожертвуйте малим, відповідно до можливостей. І побудьте Святим Миколаєм (або Санта Клаусом). Подаруйте на новий рік людям те, дорожче чого не буває.
Дихання. Порятунок. Життя.

І, як завжди, потрібна ваша максимальна інформаційна підтримка. Від усіх. Будь ласка!
Просто зробіть репост. Просто залиште коментар (навіть звичайний +).
І це побачать десятки тисяч людей. А це означає, що нас стане більше на сотні або тисячі. Тобто ми зможемо ще більше. І збережемо значно більше життів.

Дякую вам всім! Люблю вас всіх, Добрі Люди. Разом і вперед!

ПриватБанк (картка ГО “Справа Громад”)
5169 3305 2043 6350
У призначенні платежу, будь ласка, – “благодійна безповоротна допомога на користь ГО від П.І.Б”

На рахунок:
Найменування отримувача: ГО СОЛIДАРНА СПРАВА ГРОМАД
IBAN рахунок: UA183052990000026003046205728
Код ЄДРПОУ/ІПН: 42992954
Назва банку: АТ КБ “ПРИВАТБАНК”
Призначення платежу: благодійна безповоротна допомога на користь ГО від П.І.Б (або організація)


Віталій Гайдукевич

Ви неймовірні!

Справа Громад перерахувала ще 100 тисяч гривень на закупівлю кисневих концентраторів. Крім того, ми вже оплатили перевезення апаратів по кількох містах.

Немає слів подяки, які відображали б наш стан. Уявіть, хтось жертвує кілька сотень гривень, а хтось – десятки тисяч.

Щоб повністю розрахуватися за 20 концентраторів, нам потрібно зібрати ще 180 тисяч.
Ковток повітря, який ми разом подаруємо комусь, – реальність.

Важливо!!!

Карта проектного рахунку в ПриватБанку – 5169 3305 2043 6350
Призначення платежу: благодійна безповоротна допомога на користь ГО від ПІБ


Олексій Петров

Есть железное правило информационного пространства «Любая новость живёт трое суток!». Плохая новость через это время сойдёт на нет и хорошая, кстати, тоже. Засыпет её по самую макушку другими событиями, важными и не очень.

Вчера к вечеру фейсбучная лента запестрила фотографиями из офиса «Європейської Солідарності». Активисты ГО Справа Громад вместе с Президентом Украины Петром Порошенко принимали очередную партию кислородных концентраторов. Десятки аппаратов. Сотни тысяч гривен. Количество шансов дышать, а значит выжить, я посчитать не в состоянии. Вы, друзья, люди образованные, сделайте это сами…

Кто-то говорит, что это пиар! Но ведь согласно железному правилу через три дня про это забудут. Да, такой себе пиар. Нерациональный. Ведь месяцами вваливаешь миллионы долларов в маски, халаты, пульсоксиметры, тесты, аппараты ИВЛ, кислородные концентраторы… А через три дня в информационном поле об этом никто уже и не помнит. Тут впору опустить руки. Сказать «Да ну его на фиг такой пиар! Хватит! Достаточно с меня! Готов другим уступить лыжню!» Но нет… Порох снова прёт вперёд. Как танк. Ставит новые цели (попробуй усомниться в реальности осуществления) и, как следствие, тянет всех к этим вершинам! Хотя ведь через три дня никто об этом не вспомнит. Да… Правило, оно ведь железное.

Часть кислородных концентраторов я сегодня увёз туда, ближе к Карпатам. Четыре города, четыре локации. Часть, Глеб Бабич везёт на восток, ближе к войне.

Отдельно хочу поблагодарить всех, кто присоединился к этому благородному делу – подарить ближнему шанс дышать, а значит… ЖИТЬ! Да, друзья, такие времена настали. И снова на первый план выходит фраза – если на мы, тогда кто?

Мы вместе собрали почти полмиллиона гривен. Нужно ещё… шесть раз по столько же! Много? Да! Сможем? Уверен…

Допомогти проекту «Ковток повітря»

Картка ГО «Справа Громад» – 5169 3305 2043 6350
Призначення платежу: благодійна безповоротна допомога на користь ГО від ПІБ

Поділитися:

Між українцями та війною опустилася інформаційна завіса фейків (фото, документ)

Юрій Бірюков

Тут такая история…

Вчера в новостях скользнуло сообщение о том, что эвакуационная группа забрала тело нашего погибшего военного. И в новостях на сайтах написали, тут я цитирую:

“Тело военнослужащего, который после самовольного перехода на сторону противника умер от алкогольной или наркотической интоксикации, сегодня было передано украинской стороне”.

Ну да, ага, конечно. Умер от алкогольной зависимости. Прямо вот напился так, что от этого умер. Премию журналисту, который писал эти строки. Желательно премию с нанесением тяжких телесных.

Фото судмедэкспертизы, части ее, прилагаю.

Его били. Долго били. Сильно били. Очень долго и сильно били. А потом задушили. И передали тело нам.
Еще раз. Долго. Сильно. Били. А потом задушили.

Было ли это вчера в новостях? Нет.
Высказали ли вчера наши новые зеленые власти об этом хоть слово? Нет.
Они вчера были заняты Кернесом, ага. Для них он важнее был.

Когда в следующий раз какая-то мразь вам хрюкнет про «мир любой ценой», про «не все так однозначно», про «надо просто перестать стрелять», вспомните о том, что наших бойцов иногда убивают и без стрельбы. Сначала долго и сильно бьют. А потом душат.

Зеленскому на это похрен.
А вам?


Валерій Прозапас

Події на війні влада Зеленського технічно затягнула пропагандистським туманом – суспільство не отримує точної інформації про те, що там відбувається.

Штаб звітує про “неприцільні обстріли” з мінометів та важкої артилерії, і більшість вірить в цю маячню, бо “неприцільний” вогонь з таких калібрів може бути банальною пристрілкою цілей по реперам, який в будь-який момент накриє наші позиції з необхідною ворогу точністю.

Тим більше в той же день видають інформацію про поранення бійця ЗСУ снайпером, тобто той чомусь бив “прицільно”, поки арта “неприцільно?

Справа з виданим тілом ще одного бійця, який невідомо як “потрапив на непідконтрольну територію” теж виглядає жахливо, бо висновок експертизи про його смерть свідчить про катування та удушення.

Його могла викрасти ворожа ДРГ, але наші “журналісти” сором’язливо обходять цю тему.

Суспільство вже забуло смерті азовців на Світлодарці, розстріл бійців на ВОПі внаслідок відсутності розвідки, забуло страшні обставини смерті морпіха Журавля та багато інших епізодів епохи “просто перестать стрелять”, бо між українцями та війною опустилася інформаційна завіса з фейкових “перемирій” та “успішних дій з досягнення миру”.

А за нею – армія деморалізується та втрачає боєздатність, її реформування зупинилося, оборонна сфера пограбована так само, як всі інші напрямки життєзабезпечення держави.

Україна може не пережити весь термін цього “головнокомандувача”.


Додатково:

Первісне повідомлення на сторінці Української делегації для участі у Тристоронній контактній групі

Пізніше в текст повідомлення внесені суттєві зміни

Пройшла майже доба…

Радник з інформаційної політики Української делегації для участі в ТКГ Олексій Арестович:

Поділитися: