Санкції на часі. 04.10.2023

З росії зникне пиво Baltika та Tuborg. Данський пивоварний гігант Carlsberg Group зупинив дію всіх ліцензійних угод на продаж своїх пивних брендів у рф. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 04.10.2023.

Читати далі

Банкова на зовнішньополітичному мінному полі

Єдине, що просять Брюссель і Вашингтон у Києва: хлопці, щоб виграти у лотерею, бодай лотерейний квиток купіть. Робіть реформи! Банкова не чує. Місіонери азартних ігор далі грають у російську рулетку.

Читати далі

Порошенко про підсумки Конференції Консервативної партії Великої Британії (відео)

Петро Порошенко розповів про зустрічі та переговори з британськими урядовцями і політиками та про ключові фактори для перемоги України у війні проти російської агресії.

Читати далі

Не поширюйте неперевірену зраду зрадну

Вся стрічка в байках про “м’ясні бригади”. Поширити єрєсь буває прямо саме воно. Бо і з дивану не встав, і пивка купив замість задонатити, але й хороше діло типу зробив – правдоньку святу репостнув, за солдата “заступився”.

Читати далі

Мобільний госпіталь від Rheinmetall. Що це таке і чому важливо

Україна отримала перший мобільний госпіталь “Rheinmetall ZMS”. Розповідаємо, чому Силам оборони України потрібне високомобільне медичне обладнання.

Читати далі

Людоедские смотрины

Сегодня Беларусь попытается запустить процесс легализации совместного с рф военного преступления – похищения детей из временно оккупированных рф Северодонецка и Лисичанска, пригласив зарубежных дипломатов на это шоу.

Читати далі

Вісті з фронтів. 04.10.2023

Огляд оперативної обстановки на Токмацькому та Бердянському напрямках. Декілька коротких повідомлень з Донецького, Боровського та Сватівського напрямків.

Читати далі

Новости из США. 3 октября 2023 года

• Спикер Палаты Представителей Маккарти отстранен от должности • Байден обсуждал с лидерами стран-союзников помощь Украине • Ответ лидера демократического большинства в Сенате Чака Шумера на письмо автора

Читати далі