Про Словаччину, переможця виборів Фіцо та його партію

З відставки, пов’язаної з цинічним вбивством журналіста та схематозом із наркотрафіком, Фіцо повертається переможцем виборів. За допомогою типово орбанівської антиєвропейської та антиукраїнської риторики.

Читати далі

Поможет ли Северная Корея россии избежать снарядного кризиса

Возникший снарядный голод не позволяет армии страны-агрессора не только наступать, но и вести полноценную оборону. Поможет ли Северная Корея в этом вопросе России?

Читати далі

Велике інтерв’ю Борреля ВВС: про вступ України в ЄС під час війни, корупцію і Путіна

Про гарантії продовження підтримки України, про строки вступу в ЄС, про подолання зернового конфлікту. З цими питаннями кореспондент BBC звернувся до керівника європейської дипломатії Жозепа Борреля.

Читати далі

Перевели подих, працюємо далі (фото)

1 жовтня на ВДНГ була невелика виставка проєктів, техніки, вантажівок і БПЛА “Справи громад”. І що насправді тішить більш за все, то це навіть не пожертви, які робили дорослі, а діти, заради яких ми і працюємо, і воюємо.

Читати далі

Що треба для повноцінного членства в ЄС

Після вчорашнього євродесанту в Україну, зустрічей і обговорень важливо готуватися до «серйозної битви». Не раз сказане про реальну єдність, прозорість і реакцію на корупцію доведеться зробити. Бо час є у ЄС. Не в України. 

Читати далі

Порошенко на Конференції Консервативної партії Великої Британії в Манчестері (фото)

Петро Порошенко зустрівся з Міністром закордонних справ Великої Британії Джеймсом Клеверлі та Міністром оборони Великої Британії Грантом Шаппсом. Також він взяв участь у зустрічі групи друзів України у Консервативній партії.

Читати далі

Санкції на часі. 02.10.2023

В «Аерофлоту» за один день відбулися одразу три технічні поломки, які не дозволили пасажирам здійснити рейси. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 03.10.2023.

Читати далі

Вісті з фронтів. 03.10.2023 (відео)

Оперативна обстановка на Токмацькому, Донецькому та Бахмутському напрямках. Противник контратакує з метою гальмувати просування військ ЗСУ.

Читати далі