Уважно дивіться, хто що зараз пише про курс гривні

Спецслужби рф вже давно качають тему про стабільність гривні. Завтра почнуть качати вдесятеро сильніше. Ну не про рубль же їм писати. Зрозуміло, навіщо це пише гру. Навіщо це роблять українці?

Читати далі

В економіці дуже мало позитивних факторів, і треба чесно це визнати (відео)

Відсоток тіньової економіки стрімко зріс. На єдиному марафоні про це не говорять, про це ми читаємо в інших виданнях, і якщо нашим партнерам це стає відомо з цих джерел, то ганьба, що цього не бачить влада.

Читати далі

Потрібне рішення

Треба зробити прорив, якісну зміну у владних рішеннях. Саме владних, бо у них всі важелі, і без їхнього рішення нічого не зміниться. Якщо ж нічого не змінювати – перспективи похмурі.

Читати далі

Санкції на часі. 02.10.2023

До заборони на в’їзд автомобілів із російськими номерами приєдналися Болгарія, Хорватія та Франція. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 02.10.2023.

Читати далі

Петро Порошенко візьме участь у Конференції Консервативної партії Великої Британії

На полях форуму заплановано багато контактів. Петро Порошенко також відвідає військові підприємства і склади з метою постачання техніки для Збройних сил України.

Читати далі

Петро Порошенко на безпековому форумі у Вісбі, Швеція (фото, відео)

Петро Порошенко, який у Швеції провів зустрічі з керівництвом Ріксдагу, представниками всіх парламентських партій та ключовими міністрами шведського уряду, розповів про підсумки візиту.

Читати далі