Вісті з фронтів. 09.06.2023

Командування УВ “Восток” починаючи з 4 червня намагалося хворобливо вирішити для себе одне, але вкрай важливе питання – “це вже воно, чи ні?”, але так наразі й не вирішило, не дивлячись на “демаскування власної арти власними ж руками” та штурханину з власними резервами.

Читати далі

10+ хороших новин 08.06.2023

Сидр з метиловим спиртом вбив вже 30 лаптів і ще близько сотні відправив у ніжні руки російської каральної медицини. Причому цей спирт зберігався у самарських ментів, які по ходу виробнику його потихеньку продавали.

Читати далі

Я вам сейчас расскажу, откуда наступление ведётся!

Слишком много шума в сети из-за неких активных событий в Запорожской области, поднявшегося не в связи с началом наступления, а на фоне того, что называется разведкой боем. Но у нынешних действий СОУ всё же есть отличие.

Читати далі

Попри обстріли команда Порошенка привезла у Херсон більше ста тон допомоги (фото, відео)

Фури з допомогою розвантажаться на волонтерських складах і повернуться до Києва за новою партією гуманітарки. «Я дуже дякую всім, хто сьогодні допомагає Херсону. Сьогодні Херсон потребує нашої допомоги», – зазначає Порошенко.

Читати далі

Армія і башибузуки (відео)

Пригадуєте російського підполковника Вінівітіна, якого біля Бахмуту взяли у полон «вагнерівці»? Цей Вінівітін щойно записав відео, де розповідає про «дивовижну» співпрацю його бригади з вагнерівцями.

Читати далі

Санкції на часі. 09.06.2023

Економіка росії, попри запас міцності, надто залежна від Заходу. 65% промислових підприємств рф залежать від використання імпортного обладнання. Це визначає обмежені можливості для «імпортозаміщення» і підказує наступну ціль для санкцій. Обмеження лазівок для обходу санкцій.

Читати далі