Вісті з фронтів. 10.12.2022

Противника на напрямках Кремінна-Лиман та Сватове-Куп’янськ відчуває певний “дискомфорт” через те, що передові підрозділи ЗСУ прорвались до його “ерогенних зон” (північно-західніше Кремінної та південніше Сватового) і не бажають звідти відходити.

Читати далі

Санкції на часі. 11.12.2022

США більше не наполягають на тому, щоб ЗСУ не завдавали ударів по російській території, і тепер менше бояться ескалації з боку москви. Тож дно для росії наближається, і контакт буде жорстким. І, як слушно стогне гіркін, росія як цілісна держава його не переживе.

Читати далі

10 хороших новин 10.12.2022

ЗСУ отримали унікальний автобус-шпиталь за 150 тисяч євро, облаштований на базі 12-метрового автобуса Mersedes-Benz та забезпечений найсучаснішим медичним обладнанням. Донейтили на нього німці та українці, які живуть у Німеччині.

Читати далі

Круговое топтание

Много Путина не бывает – текущая установка, по которой работает коммуникационная команда диктатора. Он прямо таки в ударе, будто его жареный петух в одно место клюнул. Причина лихорадочного общения с массами состоит в провале плановой модели управления дискурсом. Кремль теряет нити контроля над моделированием настроений россиян.

Читати далі

«Цифровий концтабір». Як розводять конспірологію навколо е-гривні

Як конспірологи вкотре намагаються посіяти паніку серед українців, і до чого тут новий платіжний засіб.

Читати далі