Підтримка Володимира Олександровича повна та всеосяжна, як бушлат Залужного

Але ніщо не забуте, ніхто не забутий, а якщо забудеться – то ми нагадаємо, після перемоги.

Читати далі

Бо так треба

Бойовий медик. Не перший раз, не перший рік воює: “Бачив вікінгів. Бачив воїнів… Воно все не справжнє і несправжнє. Війна не така. Зовсім. Про війну ніхто не писав правду. Я щодня бачу поранених. І вони зовсім не такі…”.

Читати далі

Мінські угоди – головна дипломатична перемога України за останні 32 роки

Слова Меркель про те, що Мінські угоди дали Україні необхідний час, викликали синхронне горіння в Кремлі і на Банковій. Причини горіння Кремля зрозумілі. А от чого б Банковій горіти? Чого горіти патріотам з балалайками? Ну дали Мінські угоди Україні час і шанс, то що є в тому поганого для вас, “патріоти”? Але, насправді, поганого для них є багато.

Читати далі

Свежий хлеб в свободном Херсоне уже скоро! (фото)

Мы ж когда что-то собираемся сделать – мы хоть чучелком, хоть тушкой, но до победного конца доводим. Но не сами, нет. А вместе с вами. Херсонская команда Справи громад готовит запуск хлебопекарни уже на следующей неделе.

Читати далі

Вісті з фронтів. 09.12.2022

Питання нейтралізації ворожої артилерії на Бахмутському напрямку стає принциповим для загального успіху українських військ в обороні Бахмуту. Ситуація зі снарядами та артилерійськими боєприпасами у противника, цілком можливо, може набути в подальшому драматичного характеру.

Читати далі

Санкції на часі. 10.12.2022

рф відмовилася продавати нафту по $60, тому продає по $44. Падіння на дно прискорюється. Певно, тому путін знову заговорив про ядерну зброю. Світовим лідерам знову доведеться пояснювати болєзним, чим персонально для них обернеться подібна витівка.

Читати далі

10 хороших новин 09.12.2022

Китай встановив колючий дріт на кордоні з росією. Паркани стоять біля річки Амур у зонах, де є спуск, а на ньому таблички, що попереджають про покарання для тих, хто полізе.

Читати далі

Аукціон майора С.В. Миколая та Байрактара (фото)

Розпочинаємо аукціон по збору коштів на подарунки дітям загиблих Героїв. Лоти люб’язно надані легендарним підприємством Baykar – виробником настільки ж легендарного БПЛА Bayraktar TB2. Два лоти підписані Генеральним директором Haluk Bayraktar.

Читати далі