У листопаді бізнес погіршив очікування

Українцям слід і надалі готуватися до зростання цін і труднощів із пошуком роботи (тим, хто її втратив, а за підрахунками Мінекономіки, кількість фактичних безробітних в Україні наразі становить 2,6 мільйона осіб).

Читати далі

Мир без России

В верхах воцарился всецело минорный лад. Негативный исход для страны от волюнтаристского курса кучки поджигателей войны уже воспринимается как неминуемая данность. Перед лицом неотвратимого международного трибунала путинцы хотят врасти в народ.

Читати далі

Таки Армія, Мова, Віра. Таки Томос, а не термос

Добре, що нарешті дійшло. Прикро, якою ціною… В когось вистачить сміливості і совісті вийти і сказати (чи написати): “вибачте, я помилявся в 2019 році, Армія, Мова, Віра – це дуже важливо… вибачте”? Риторично…

Читати далі

Порошенко відремонтує підбитий Shield, що врятував життя 11 десантників (фото, відео)

«Вчора вночі наша група повернулася зі Сходу, Маринин лафет, рошенівський тягач і ваше нестримне бажання допомагати армії привезли цього красеня на відновлення боєздатності. Ми з вами спільно його відновимо», – говорить Петро Порошенко.

Читати далі

10 хороших новин 01.12.2022

Наш херсонський Єнот покусав Сальда, який намагався його погладити, але тому сподобалося. Переживаю, щоби не заразився сказом чи ще чимось наш пухнастий лапулечка. Дякуємо за чин, ми тебе обов’язково визволимо.

Читати далі

Санкції на часі. 02.12.2022

Поки ЗСУ за підтримки всього народу готують рашистам нові приниження, сподіваємось, достатньої дошкульності для протверезіння, – санкції розхитують їхню основу, наближаючи контакт із дном.

Читати далі

Равлики

Якось прожили равлики з лютого 2014-го до лютого 2022-го, не зрозумівши, що йде війна. Що вже питати про інші події та інші факти, які мали місце в той час, коли ці равлики знімали кіно, ходили на концерти, святкували ювілеї та заробляли гроші?

Читати далі

Цели санкций

Санкции не являются и не должны быть наказанием. Наказание будет позже. Потому бессмысленно обсуждать, насколько наказание соразмерно, настигло основного виновника и т.д. Точно так же не является целью санкций в чем-то там убедить россиян.

Читати далі