GLSDB – бомба или ракета?

Этот боеприпас может пролететь над целью, выпить бокальчик двенадцатилетнего и вернуться назад, чтобы раздолбать то, что расслабилось и выдохнуло. Оккупантам должно понравиться.

Читати далі

Незламність не на карті, а в головах. Не у всіх

Урядовці молитися мають на міських і селищних голів, які в такий час змогли запустити за свої кошти «Пункти незламності», а не довбати їх! Хоче ОПУ «пункти»? Так допоможіть! Дайте кошти «вниз», забезпечте через гуманітарну допомогу пункти хоча б генераторами! Працюйте, а не піартесь!

Читати далі

Блокування податкових накладних – крок до фатальних наслідків

Ціна для України – $1,4 мільярда на місяць. Заблоковано ~2 мільйони податкових накладних, ускладнено або заблоковано роботу ~100 тисяч підприємств. Все це схоже на пряме знищення українського підприємництва – від малого до великого платника податку!

Читати далі

Рада ЄС додала порушення санкцій до списку кримінальних злочинів

Переможенька? Поки що ні, але крок у дуже вірному напрямі. В ЄС не було єдиних правил. Тепер вони будуть створені, і національні координатори отримають чітку нормативку, яка буде мати у собі кримінальне покарання.

Читати далі

Санкції на часі. 28.11.2022

Генсек НАТО Йенс Столтенберг заявив у інтерв’ю Welt, що найкращий спосіб підтримати мир – це підтримати Україну. Найближчі дні продемонструють, яке саме збільшення допомоги віддзеркалюють його слова.

Читати далі

Эмпатия – это не дар, это проклятие

Перекапываю десятки писем о марте-апреле в Мариуполе и физически чувствую описываемое… Я не знаю, сколько ещё мы способны выдержать, не сломавшись. Я уверена в победе, но отмечать ее мы будем без кожи. Главное – не забыть. Не простить.

Читати далі