Вести с фронтов. 26.11.2022

Авдеевка, Бахмут, Сватово… Довольно много уже было сказано о том, насколько важны для оккупантов эти города.

Читати далі

Отрава от российских «братьев»

“Страшные процессы происходят вокруг”, – одна из цитат Лукашенко, произнесенная летом 2022 года. На деле страшные процессы происходят и внутри Беларуси. Спокойной жизни беларускому руководству не видать, как своих ушей, из-за хищнических планов путинского режима. Согласно утечкам, попавшим в сеть, ГРУ запустило в работу план смещения Лукашенко. На то есть свои соображения.

Читати далі

Сезон багнюки (фото)

Так, ЗСУ воюють саме так. Прийшла зима. В багнюці зараз тонуть всі. Тоне техніка. Тонуть люди. У ворога проблеми всі ті самі. Він так само мерзне і тоне в багнюці. А що в попередні роки ніхто не помітив, що війна зимою – це в першу чергу багнюка? А ЗСУ роблять свою роботу. Навіть в таких нелюдських умовах. Ви без світла, тепла і води? Розкажіть солдатам ЗСУ, що у вас проблеми.

Читати далі

10 хороших новин 26.11.2022

Добре пройшли випробування наші нові вітчизняні безпілотники. Називаються «Аз відплати». Складно, але гарно. Ну, правда, не може ж державне підприємство назвати дрони «Рсн PEACE Да». Принаймні поки що 😊.

Читати далі

Санкції на часі. 26.11.2022

Переможену росію не можна буде лишити напризволяще. Варто буде забезпечити перехідний період, протягом якого вона має втратити змогу і бажання бути небезпекою для регіону і світу. І мову про відповідні сценарії варто вести вже сьогодні, спрямовуючи росію на дно і тим домагаючись реалізації цих сценаріїв.

Читати далі