Порошенки разом з волонтерами, військовими та депутатами вшанували пам’ять жертв Голодомору (фото, відео)

«Наша молитва сьогодні спільно з ієрархами українських церков, нашої Православної Церкви України була за невинно закатованих. Господь – з Україною, і Україна переможе», – переконаний Петро Порошенко.

Читати далі

Вічна пам’ять загиблим і вічна слава Україні!

Сьогодні – не тільки День пам’яті. Сьогодні – День Свободи. День нашої найбільшої і найзначимішої Свободи від страху і приреченості. З найчорнішої безодні нація здатна повернути своє світло і сотворити диво. Бо світ тут. У нашому серці.

Читати далі

Порошенко закупив велику партію зимової форми для воїнів (фото, відео)

Перші 5 тисяч комплектів вже готові до відправки. Разом з формою на передову передадуть каремати і генератори. Також для військових замовили партію спеціальних хімічних грілок для рук та зимового взуття.

Читати далі

Нас штормить

Справжня війна – це коли… І ми всі знаємо, коли. І знаємо, як. Ми в ній живемо. Ми до неї адаптуємося. Ми під неї підлаштовуємося. Ми її хочемо пережити і в ній вижити. Над нами явно хтось експериментує. Але не залишається нічого іншого, крім стоїцизму.

Читати далі

Служение ущербности

У него в какой-то момент оторвало что-то внутри, и теперь этот моральный ампутант кромсает все без разбора. Тайная цель “спецоперации”, к которой стремится Путин, – трансформировать мир вокруг в пространство ущербности.

Читати далі

Саме зараз формується нація

Зараз саме росіяни зробили максимальний внесок в формування нації і в національну ідею. Майже немає тих, хто ще не впевнений через кого і чому все так, як є сьогодні. Хто винен. Ніхто не хоче миритися. Ніхто не хоче домовлятися. Бо розуміють до чого це призведе. Що якщо ми не переможемо, то всі загинемо або згинемо в таборах.

Читати далі

Не ракетами едиными. О танках

Сейчас много говорят о ракетах у россии, их дефиците и возможностях ВПК рф восполнять их количество, но не упоминают ещё один очень важный инструментарий оккупантов – танки. А ведь именно за счёт танковых кулаков россия способна реализовывать как наступления, так и оборону.

Читати далі

Пам’ятайте тих, хто були першими

Він був першим президентом, який намагався повернути нам історичну пам’ять. Нічого не буває марним. Зерна, вкинуті тоді, в 2004-му, проросли в 2014. І дали свої плоди в 2022. Коли ми вже знаємо, як дорого коштує незалежність, і як ми готові за неї боротися.

Читати далі