Новости из США. 14-15 ноября 2022 года

Слава Україні! Слава захисникам України та усієї сучасної цивілізації! Поскольку новостей много, они все время сменяют друг друга, не удивляйтесь,

Читати далі

«У Європі втомились від України»

Цієї весни, влітку і восени я багато бував у Європі. Часом так ставалось, що я виходив у місто у формі. А на комбінезоні в мене два прапори – американський і український. І ви не уявляєте, скільки разів мене зупиняли на вулиці, говорили слова підтримки. Жоден не зупиняв мене для того, щоб сказати: «Та досить вже, попустіться з цією Україною, домовтесь вже з путіним, це не наша війна, ми втомились». Жоден. Навпаки, все, що я чув, це слова підтримки і роздратування від спроб загравання з російським диктаторським режимом.

Читати далі

Найбільший у світі тягач Oshkosh уже в Україні! (фото, відео)

За погодженням із командуванням ЗСУ його буде передано артилеристам для швидкого транспортування на передовій натівських гаубиць. «Цей велетень може заходити в будь-яку багнюку і витягати на позиції артилерійські системи набагато швидше, ніж це робилося раніше», – пояснює Порошенко.

Читати далі

Войну легко начать и тяжело закончить

Война – это крайняя мера, это когда ничего другое уже не работает. Потому что она вырыгивается годами и десятилетиями. У нас выбора не было. У них он остается до прямых ударов по оборонной инфраструктуре или линиям доставки помощи в Украину.

Читати далі

Київ повертається до відключень світла за графіками – Кличко

Мер Києва повідомив, що всі ключові приміщення, які забезпечують життєдіяльність міста, лікарні, школи дитсадки забезпечені електрогенераторами. Додатково Київ отримує генератори від європейських партнерів. Всі оселі киян зараз забезпечені теплопостачанням.

Читати далі

Нашевсе Маск

Поки ми раділи звільненню Херсону, у Світі відбувалися і менш визначні події. Наприклад, вкотре оскандалився авантюрист світового масштабу Ілон Нашевсе Маск. Україна буде вічно вдячна Ілону за Старлінки. Але…

Читати далі

Владу закликають повернути акредитацію, відібрану за репортажі з Херсона

Весь світ завдяки цим кадрам побачив, що Херсон – це Україна, як щиро вітають тут українську армію визволителів, і яку вагу має тут український прапор! Українські та іноземні журналісти й медійні організації вимагають від влади вжити негайних заходів, щоб розв’язати конфліктну ситуацію, спричинену неефективністю та непрофесіоналізмом комунікаційних структур Міноборони, зокрема Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня.

Читати далі

«Надоело вранье»

Медиа-ведьму Симоньян отправили фабриковать инфоприкрытие для поиска виновных в крахе планов “СВО”. Фабула нарратива, пробивающего очередное дно, сводиться к тому, что российскому руководству не повезло с подлым народишком.

Читати далі

Санкції на часі. 16.11.2022

Злочини росії тягнуть її на дно. І у цивілізованому світі міцнішає розуміння, що росія у нинішньому вигляді існувати не може, бо ніхто не може почуватись поруч із нею безпечно.

Читати далі

Як стають вбивцями

Фейсбучники, пам’ятаєте Алєксандра Ткача з Харкова? Упоротого ватника і фанатичного російського імперця? Сьогодні його взяла СБУ, бо він виявився російським коректувальником. Він наводив російську арту і ракети по Салтівці, де він сам же мешкав.

Читати далі