Очередной пакет помощи США – not bad!

Номенклатура пакета радует. По крайней мере, его открытая часть. Что в закрытой – одному Залужному известно! Но в целом по этой технике уже можно сделать весьма однозначные выводы. Прилетать оккупантам будет в ближайшее время весьма и весьма интенсивно.

Читати далі

Волгограду засуха не грозит

Слыхали, Волгоград фекалиями затопило? Важная новость. Зато РФ тупо пофиг. У нее другие заботы – геополитические, там Волгограду места нет. После войны у Ваньки не будет геополитики. Сталагмит – да. И Волгоград, если не утонет.

Читати далі

День фальшивого единства

В унылую ноябрьскую пору россиян приучают праздновать, пожалуй, самый невнятный государственный праздник. Творцы агрессивной захватнической войны против Украины, а в широком смысле – против всей западной цивилизации, довели страну до состояния полного обессмысливания. Страна превращается в федерацию вдов, стариков и калек…

Читати далі

Про українські «Шахіди» (фото, відео)

Я не хочу, щоб Україна поставила собі за місію зробити аналог “Шахіда”. Я хочу, щоб, використавши знання цієї війни, ми зробили комплекси на рівні ізраїльських, які ще десятиріччя будуть актуальними. І якщо ми поставимо собі таку мету, ми її досягнемо, в нас є гарні інженери, народжені цією війною, та багато пілотів, які гарно розуміють, які саме функції повинні закривати новітні українські БПЛА.

Читати далі

Осколки братской любви в тротиловом эквиваленте (фото)

В Симферополь приехали несколько фур с экспонатами Херсонского художественного музея. Вдумайтесь. Они фурами грабят все, до чего сумели дотянуться, что не успели сжечь ракетами или загадить бурятами. Сколько еще нужно фактов животного, первобытного поведения оккупантов, чтобы наше абстрактное “Ніколи знову” таки стало общенациональным ” Тільки спробуй, с**а”.

Читати далі

Самодегуманізація

Нашим, аби боронити нашу землю, не потрібно вигадувати причини для дегуманізації ворога. Ось вам фоточки з посольства. Нащо щось вигадувати, коли вони самі прекрасно справляються із завданням показати власне обличчя.

Читати далі

Про загадку русской души

Секрет русской души в бегстве от реальности, во внутренней эмиграции в страну романтичных грез и в вечных попытках ее как-то натянуть на реальность. И тем хуже для реальности.

Читати далі

Від екології до більшовизму

Палка екоактивістка почала боротися з “деспотичною капіталістичною системою”. І до самої Грети Тунберг нуль питань. Є запитання до дорослої лівоти, яка вклала їй в голову єресь – переконання, що їй винні багатії.

Читати далі

Сандармох. 85 річниця розстрілів нашої інтелігенції

У цьому році вони намагалися повторити минуле знову. 45 тисяч пакетів для трупів, пам’ятаєте? Ті пакети були для нас. Знову. Для наших військових, для наших волонтерів, для наших митців і носіїв нашої культури. Про це треба пам’ятати. Не тільки сьогодні, у річницю. А завжди.

Читати далі

Девятый месяц денацификации и демилитаризации

24 февраля Путин отдал приказ на вторжение. Спустя скоро 9 месяцев хитрых планов, жестов доброй воли и перегруппировок можно подвести итоги. Что именно РФ получила за десятки тысяч убитых и триллионные потери?

Читати далі

Санкції на часі. 04.11.2022

Реальні доходи росіян зменшилися на 3,4% за підсумками третього кварталу — вчетверо більше, ніж у другому. І це при тому, що російська статистика дуже прикрашає картину, заретушовує кризові явища і мусить постійно переглядати звіти і прогнози.

Читати далі

Феєричний ждун століття

“Путін чекає зими”. Що дасть ця зима Путіну? Як цю зиму переживуть самі росіяни? Кожна зима – це зима не лише для України. Не лише для Європи. Це і зима для сміття, яке залишилось від російської армії.

Читати далі