Сюрприз для «Рембо» (фото, відео)

Порошенко передав у військовий Навчальний Центр Української добровольчої армії сучасний тренажер для підготовки операторів ПЗРК. «Щоб не дати росіянам відчувати себе безпечно в українському небі. Бо не тільки українська земля, а й небо є українським! Лупаште, хлопці. Все буде Україна!» – наголошує Петро Порошенко.

Читати далі

Бюджет-2023 буде найважчим бюджетом

Коли країна настільки об’єднана навколо ключової мети – нашої перемоги, депутати також мають об’єднатися, що це повинен бути бюджет перемоги і допомоги Збройним Силам, бюджет виживання регіонів. Не судилося! Корупційні фонди на сотні мільярдів гривень, дороги, соцеконом і багато корупційних годівничок. Війна не змінює підходи, лише гасла…

Читати далі

Зерно як зброя

Перешкоджання РФ “зерновому коридору” – це зовсім не про зерно, це про новий етап війни. Відновлення участі РФ в «зерновій ініціативі» свідчить про послаблення позицій РФ. Але розслаблятися не варто. Перекриття «зернового коридору» залишається в переліку можливих інструментів Кремля.

Читати далі

Помогая армии, вы спасаете ещё и свою жизнь (фото)

Сейчас по всей ленте ФБ мелькают посты про сбор денег на резину. Но одно дело – пикап, резину найти можно. А если броневик? Груз в Турции, доставка за 10 дней до Украины. Pirelli PS 22 оригинал и свежее производство. Миллион гривень, и 11 броневиков продолжат утилизировать российский мусор.

Читати далі

Порошенко привіз тепло та вантажівку на фронт (фото)

Петро Порошенко привіз буржуйки та генератори у підрозділ протиповітряної оборони на Дніпропетровщині. Волонтери спільно з Фондом Порошенка вже замовили виробництво 1500 буржуйок. Волонтери наголошують – на фронт потрібні десятки тисяч пічок, тому цей проект буде розширюватись.

Читати далі

Стекломойная дипломатия Димона

Медведев снова пригрозил нам ядерным оружием. И что? Хіба ж то вперше? Мол, иначе Украина восстановит свою территориальную целостность, то есть нарушит территориальную целостность т.н. РФ. Что? Их целостность сломается от нашей?

Читати далі

10 хороших новин 02.11.2022

Підвали багатоквартирних будинків у Москві почали очищувати і облаштовувати як бомбосховища. І ще у столиці країни-200 відкрилася виставка трун і поховальних аксесуарів «Некрополь россия-2022».

Читати далі

Санкції на часі. 03.11.2022

Вашингтон розглядає різні варіанти протидії постачанню кндр зброї росії, зокрема й додаткові санкції. росія, проголошуючи амбіцію стати новим «полюсом» у «багатополярному світі», опинилася в компанії диктатур-терористів. І разом з ними сконає на дні.

Читати далі