КСУ визнав конституційним закон про скасування недоторканності народних депутатів

Розгляд подання 50 народних депутатів щодо конституційності закону, яким скасовано депутатську недоторканність, Велика палата Конституційного суду розпочала 29 квітня 2020 року. Текст цього рішення та його резюме буде оприлюднено на офіційному сайті Конституційного Суду 2 листопада 2022 року.

Читати далі

Пентагон обговорює зі SpaceX потреби України в послугах супутникових комунікацій

Міністерство оборони США підтвердило, що продовжує переговори, в тому числі з компанією SpaceX та іншими виробниками, щодо можливостей для забезпечення потреб України у послугах супутникових комунікацій.

Читати далі

Украина vs Черноморский флот – шах? (фото, видео)

29 октября в Севастопольской бухте произошло уникальнейшее событие. Событие, которое перевернуло обычный, знакомый нам мир морских баталий. Это событие навсегда изменило принципы использования флота в боевых задачах. И это сделала Украина.

Читати далі

Как выжить человечеству

По итогу всего происходящего непонятно, как человечество, которое научилось мыть руки и (п)опу, собирается противостоять миллиардам полудиких полуграмотных обезьян?

Читати далі

Війна нічому не навчила?

Чому Україна – держава, що збудувала найбільший у світі літак “Мрія” та системно будує ракети, не вміє в такі ж безпілотники, як у Ірану, в балістичні ракети великої дальності та системи ППО? Виявляється, що все ми могли. Просто завжди було не на часі.

Читати далі

Вітренко подав у відставку з посади голови Нафтогазу

Юрій Вітренко написав заяву про відставку з посади голови НАК “Нафтогаз України”. Його місце має посісти чинний міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов.

Читати далі

Перемога неодмінно буде!

«Ми ведемо війну не 8 місяців, а 8 років і 8 місяців. Усе це свідчить про нашу стійкість, мужність захищати своє і жагу перемогти. Перемога дається нам дуже важко. Але вона неодмінно буде», – Головнокомандувач ЗС України Валерій Залужний.

Читати далі

Вісті з фронтів. 31.10.2022

Командування військ противника продовжує здійснювати активні заходи щодо “стабілізації ситуації” на Сватівському напрямку. На Бахмутському напрямку та південніше противник вів безуспішні наступальні\штурмові дії.

Читати далі

10 хороших новин 31.10.2022

На аеродромі у Псковській області загадково вибухнули два Ка-52, а два суттєво пошкоджені і тепер не можуть літати. Ка-52 скоро не алігатором, а летючим гробом називатимуть.

Читати далі

Санкції на часі. 01.11.2022

За прогнозом Міжнародного енергетичного агентства (IEA), рф втратила статус провідної енергетичної держави назавжди. Також рф не зможе повністю переорієнтувати потоки на Азію. Видобуток та експорт нафти та газу на рф знижуватимуться.

Читати далі