Україна – хитрий, страшний та жорстокий супротивник

Якщо – а вже скоріше “коли” – ми переможемо, російські танки забудуть сюди дорогу. Навіть якщо Росія вистоїть як єдина держава, від самої думки сюди сунутися будуть сіпатися очі та інші частини тіла.

Читати далі

ЗСУ – наша точка опори

ЗСУ виглядають справжньою, чистою, щемливою правдою на відміну від політиків. Свій-чужий – ось і вся ідентифікація. Ніякої боротьби за рейтинги, ніяких “опитувань”, ніяких гойдалок в сторону, де більше вподобань та забаганок. Ніхто не женеться за лайками та грантами.

Читати далі

Это будет тяжелый месяц

И чрезвычайно важный для будущего всего мира. Но не тяжелее февраля-марта-2022, и не важнее. Выстояли тогда, выстоим и сейчас. Выстоим, если под шквалом пропаганды будем помнить: Путин всегда врет.

Читати далі

Росіяни демонструють абсолютну втрату залишків здорового глузду

Чим більше ВС РФ отримують копняків від ЗСУ, тим більше їхні пропагандисти розповідають про якісь секретні вундерваффе, які от прямо зараз змінять хід війни.

Читати далі

Команда Порошенка взяла участь у Конференції Консервативної партії Великої Британії у Бірмінгемі (фото, відео)

Петро Порошенко на Конференції правлячої Консервативної партії Великої Британії представив свою «Формулу Перемоги» над путіним і закликав дати Україні більше зброї та членство в НАТО.

Читати далі

10 хороших новин 04.10.2022

Чехи зібрали гроші на модернізований танк Т-72 «Авенджер» для ЗСУ. У подальших планах збір на боєприпаси для танку і для чеських самохідних гаубиць Dana та РСЗВ RM-70 Vampire».

Читати далі

Санкції на часі. 05.10.2022

За даними видання Politico, восьмий пакет санкцій ЄС, який буде презентовано найближчим часом, таки міститиме обмеження ціни на нафту.

Читати далі