Час єднатись та депутінізувати росію і світ

Сподіваємось, що промова путіна закриє рота тим на Заході, хто ще вірить у його здоровий глузд та налаштованість на мир. Падіння путінського режиму – це гарантія безпеки світу у 21-му столітті.

Читати далі

Апогей обессмысливания

События последних дней привели мировую общественность в очередной ступор. В центре всеобщего внимания царящая в России атмосфера тотального помешательства. Если когда-либо и можно было на практике воссоздать булгаковский бал у сатаны, то он бы в точности напоминал текущую обстановку безумия от Москвы до самых до окраин.

Читати далі

Моє місто щодня стікає кров‘ю

Моє місто щодня стікає кров‘ю мирних громадян, кров‘ю найкращих воїнів. Я знаю, що сьогодні будуть робити тисячі пацанів і дівчат із Запоріжжя на всіх напрямках фронту. Те саме, що і вчора. Те саме, що і завтра.

Читати далі

Ми вже не здамось

Ви позбавили нас наших домівок, наших друзів і рідних. Ви позбавили нас наших ілюзій. Але ви не змогли позбавити нас нашої сили. І не змогли позбавити нас надії. Тепер ми заберемо у вас майбутнє. Ми залишимо вас у пеклі.

Читати далі

О контекстах и отношении к русским мигрантам

Вероятно, российские мигранты испытывают недоумение от, мягко говоря, негостеприимства қазақов. Это отношение обусловлено рядом причин, основу которым заложили сами россияне. Массовый побег русских из рф – это способ не только избежать мобилизации, но и уйти от ответственности.

Читати далі

Вісті з фронтів. 29.09.2022

Одночасно утримувати Лиман і контратакувати позиції ЗСУ у Куп’янська та Дворічної у росіян навряд чи вийде. Але одним Лиманом трабли у російського командування на Донбасі не обмежуються.

Читати далі

10 хороших новин 29.09.2022

У рамках обміну полоненими додому повернулися четверо наших морпіхів, які воювали за Маріуполь, і двоє цивільних дівчат, у яких лапті знайшли у телефоні фото російської техніки і загребли як шпигунок.

Читати далі

Санкції на часі. 30.09.2022

«Визнання» «суверенітету і незалежності» областей іншої країни, територію яких російські війська навіть цілком не контролюють, – це доведення до вивершеності абсурду знущання з цивілізованого світу. Відповідь має бути консолідованою і рішучою.

Читати далі