Скіфське золото: Верховний суд Нідерландів відмовив росії у продовженні термінів

Верховний суд Нідерландів відмовив так званим кримським музеям, яким не вдалося знайти адвокатів, котрі б представляли їхні інтереси в суді, у продовженні термінів подання письмових пояснень. Письмові пояснення до Верховного суду загалом на користь України подані тільки державою Україна та музеєм Алларда Пірсона, де зберігається колекція, доки триває судова тяганина.

Читати далі

Як газогін спустив у трубу «репутацію» московії

Російські газогони в глибині Балтійського моря в одночасся луснули, засмердівши пердячою парою ціле море. Звісно, що одразу постало питання – а хто ж це зробив і навіщо? І що це, власне, було?

Читати далі

Как мобилизация повлияет на положение дел в зоне боевых действий

Частично-мобилизованные 300 тысяч на россии… Весьма утрированно, без претензий на высокую аналитику, но оценим, что это и с чем это.

Читати далі

Танкове побоїще (фото)

Усі танки, зосереджені РФ, щоб одним ударом вивести Україну з війни, закінчилися на полях битв. Гігантські втрати для агресора в найбільшій війні 21 століття. Замість Києва за три дні – у пекло.

Читати далі

10 хороших новин 28.09.2022

Непереможна українська армія привітала новоприбулих частково мобілізованих красивим салютом прямо по їхньому ешелончику на Луганщині. Кажуть, багатьох прямо таки розірвало від захвату, так шо додому повертатимуться теж частково.

Читати далі

Санкції на часі. 29.09.2022

Глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн представила пропозиції щодо нового пакету санкцій проти росії. Вони будуть запроваджені у відповідь на проведення фейкових «референдумів» на тимчасово окупованих українських територіях.

Читати далі

Петро Порошенко візьме участь у міжнародній безпековій конференції у шведському Вісбі

Петро Порошенко, запрошений як ключовий спікер, виступить з програмною промовою. Заплановані зустрічі з представниками нового уряду Швеції та політичних кіл США, НАТО, країн Скандинавії, Балтії, інших європейських країн.

Читати далі