«Блеяння маніяка-диктатора» – Порошенко жорстко відповів на заяви путіна (відео)

Петро Порошенко під час виступу з трибуни Верховної Ради закликав виключити росію з Радбезу ООН і негайно надати Україні План дій щодо членства в НАТО. Він закликав західних союзників дати Україні ще більше зброї та фінансової допомоги, а також посилити санкції проти росії.

Читати далі

Як Путін відшмагав сам себе

Звернення Путіна могло бути про все, що завгодно, але не про зізнання у поразках Росії. Хай і поміж строк. Своїм одним виступом Путін зміг зруйнувати все, або майже все, що будувала російська цинічна пропаганда роками. А обраний для виступу момент – Міжнародний день миру 21 вересня – став взірцем безглуздості. Якщо, звісно, в Кремлі свідомо не хотіли ще більше зміцнити міжнародну коаліцію проти себе. Тоді все бездоганно.

Читати далі

Вісті з фронтів. 20.09.2022

Сьогодні поговоримо за перспективи так званого “сухопутного коридору” між п-ом Крим та рф вздовж північного узбережжя Азовського моря.

Читати далі

Роспропаганда ищет пути дискредитировать Украину для приостановки поставок оружия

Россияне в ряде международных организаций активизировали своих агентов влияния для проведения мероприятий, посвящённых теме неконтролируемого оборота огнестрельного оружия в Украине и угрозах от этого процесса европейскому сообществу. Будем внимательны и наблюдаем, где рванёт в ближайшее время. 

Читати далі

Русский мир на Харьковщине (фото)

Мы не в кино про суперзлодеев и спасение Галактики. Но если проиграем, получим напильники по зубам, пытки током и стоки для крови посреди клеток, как в самом клюквенном голливудском фильме про совок. Такова реальность на сегодня.

Читати далі

Экс-Россия будущего

Учитывая внутренний упадок в самой РФ, Москва способна лишь разрушать, крушить и уничтожать. Злодеяния агонизирующих монстров в Украине – модель будущего российских территорий после коллапса метрополии. Буча и Изюм повторятся в Татарстане, Якутии, Тыве и так далее.

Читати далі

10 хороших новин 20.09.2022

Російський акторішка Сергій Пускепаліс купив стару інкасаторську машину і переганяв цей броньовик для абізян на Донбасі, але врізався у вантажівку, ще не доїхавши навіть до Москви, і задвохсотився. Фактично вбився об стіну.

Читати далі

Санкції на часі. 21.09.2022

Рішення про часткову мобілізацію, незаконну анексію територій і погрози ядерною зброєю означають, що досягти цілей кремля в Україні виявилось неможливо. Тепер на чужу землю погонять «глибинний російський народ». А коли не допоможе і це, рашизму прийде кінець. Ми мусимо вистояти.

Читати далі