«Мій чоловік перевершив всі мої найсміливіші очікування» – Марина Порошенко (фото)

«За роки життя зі своїм чоловіком я отримала багато цікавих та незабутніх подарунків. Цьогоріч, на річницю нашого весілля, це був лафет для перевезення військової техніки. Сьогодні мій лафет, навантажений надзвичайно потрібними нашим захисникам вантажівками, вирушив від польського кордону до України» – пишається Марина Анатоліївна.

Читати далі

Референдумний сказ

Референдумами щодо приєднання до росії Москва ще дужче заганяє себе в пастку. Москві нічого не лишається, крім як задирати градус ненависті до українців. Але цей меч має друге лезо, яке фатально ударить по самій же Москві.

Читати далі

Порошенко привіз на Південний фронт «Очі Арти» (фото, відео)

Петро Порошенко побував на південному напрямку і передав українським військовим комплекс БПЛА оперативного рівня «Очі Арти» на базі безпілотників «Poseidon».

Читати далі

Вісті з фронтів. 19.09.2022

Ситуація на Лисичанському напрямку набуває нових рис, а російське командування, судячи зі всього, у північній частині Луганської області знаходиться у ситуації “тришкиного кафтана”. Принаймні, як виявилось, питання “організації нового рубежу оборони” ще, м’яко кажучи, кінцевим чином не вирішено. Ги-ги, “по Осколу” вони хотіли, ну-ну…

Читати далі

10 хороших новин 19.09.2022

Українські хакери зламали сайт ПВК Вагнера і заволоділи персональними даними усіх бойовиків. А отже їхні шанси повернутися живими знизилися ще у кілька разів.

Читати далі

Санкції на часі. 20.09.2022

Руйнування ЗСУ військової інфраструктури окупантів і випадки знищення колаборантів, що почастішали, ставлять плани «референдумів» на тимчасово окупованих українських територіях, як і раніше, під питання. А чим далі, тим більше під питання ставиться і існування рашистського режиму.

Читати далі