«Сказано “не брал” – значит, не отдам» ©

После таких заявлений ГБР должно завести уголовное дело, как минимум, на Арахамию, за сокрытие коррупции и злоупотребление. А как максимум – на каждого из нардепов, имена которых должно озвучить, не прячась за обтекаемыми фразами.

Читати далі

Заказчики массовых убийств

У россии нет армии. У нее вместо армии два категории людей: пушечное мясо и наемные убийцы. Преступлений и жертв так много, что обвинение должно быть предъявлено не отдельным лицам, а всей российской армии. Массовые убийства, пытки делают преступниками всех, от солдата до генералов.

Читати далі

10 хороших новин 17.09.2022

У Коктебелі в Криму партизани перетворили машини пропагандона Кисельова на його дачі на не дуже ядерний, але попіл. Спалили його «Ленд Ровер Фрілендер» та гольф-кар.

Читати далі

Санкції на часі. 18.09.2022

Рашистські пропагандони вже завели пісню про те, що росія не може програти, інакше вона розвалиться. Принаймні, вони чесно відзначають рух на дно. Але висновки і вимоги роблять цілком неадекватні. Адже єдиний спосіб врятувати росію – це вивести війська з усієї України, поки ще є змога втримати цілісність самої росії. Бо після зими такої змоги може вже не бути.

Читати далі