Українська нація формується на наших очах

Я не зможу написати методичку «Як сформувати народний спротив з людей різних поглядів, професій, віросповідань за кілька місяців». Але ілюстрацій в мене до такої методички повно. Україна опирається. Україна наступає. Переможемо. 

Читати далі

Як українські хакери сайт ОДКБ зламали

Ось вам ще один приклад важливості витончених кібератак у сучасній війні та геополітиці. Приниження, сором, безсила лють – викликати такі емоції і є однією з цілей подібних кібератак. І викликати їх у людей, які приймають рішення. А рішення, прийняті під впливом сильних емоцій, навряд чи будуть виваженими та продуманими.

Читати далі

Война возвращается туда, откуда пришла

Бывает же так, чтобы сначала свет пропадал в Харькове, а потом в Валуйках. Еще со времен вертушек по нефтебазе в Белгороде удивляет вот этот эльфизм дорогих россиян – тут мы не воюем, тут воюем, тут рыбу заворачиваем. Вставай с тахты, иди копай лопатой цепочку опорников на границе, угроза НАТО. 

Читати далі

Агов, СБУ! (документи)

В хресній ході УПЦ МП на Тернопіллі загроз безпеці СБУ не знайшла. А от в переходах громад до ПЦУ знайшла. Що, переляк пройшов? Знову до москви по «свячену воду» і «канони»? Можна хоча б за протилежний бік не грати, га?

Читати далі

Чи зважиться кремль на мобілізацію

На росії зараз точиться багато розмов про мобілізацію. Якщо до розгрому на Харківщині про неї розводилися виключно упороті – такий собі колективний гіркін, то зараз пробні кулі запускають вже офіційні особи. Втім, поки з АП незмінно лунають окрики. Але все ж таки обговорення мобілізації – на порядку денному. Що це означає? Чи треба нам хвилюватися?

Читати далі

Рубрика «Навстречу юбилею»

7 октября бункерному существу исполнится 70 лет. Этот юбилей должен был стать триумфом государственного деятеля – вершителя судеб мира. После юбилея можно было начинать трансфер, два года его воплощать и по желанию удаляться править из аквадискотеки в Геленджике. Что имеем де-факто?

Читати далі

Що не так з ініціативою Київського безпекового договору?

Днями Президент Зеленський оголосив про завершення роботи експертної групи Єрмака-Расмуссена з підготовки так званих міжнародних гарантій безпеки України, який отримав кодову назву “Київський безпековий договір”. Банкова все ще намагається чіплятись за ідею, яка видається сумнівною з точки зору як перспективності реалізації, так і її дієвості.

Читати далі

«Привіт» кадирову: Порошенко передав пікап бійцям чеченського батальйону ім. Шейха Мансура (фото, відео)

Батальйон імені Шейха Мансура чинить спротив російським окупантам та захищає нашу землю з 2014 року. Для багатьох чеченців Україна стала другою Батьківщиною, заради якої вони готові віддати своє життя. «Чекайте в гості – ще з подарунками приїдемо. Ми підготували і генератори, і дрони, і буржуйки, так що зиму будемо зустрічати у всеозброєнні і будемо робити все для перемоги», – зазначає п’ятий Президент.

Читати далі

Вісті з фронтів. 15.09.2022

Український наступ десь і колись зупиниться. Фронт стабілізується, і українські війська почнуть на ньому закріплюватися. Це, по суті, незаперечний закон оперативного мистецтва. У природі не існує “нескінчених” наступів. Сенс усіх подій найближчого тижня і дасть конкретні відповіді на конкретні запитання – де, коли й у якій якості це відбудеться.

Читати далі

Санкції на часі. 16.09.2022

Євросоюз продовжив на півроку санкції проти 1 206 фізичних та 108 юридичних осіб росії. Для відправлення росії до дна цей зашморг має постійно затягуватись, а для цього, своєю чергою, цивілізований світ вчиться обходитись без рф.

Читати далі

Новости из США. 14-15 сентября 2022 года

Слава Україні! Слава захисникам України та усієї сучасної цивілізації! ▶ В четверг вечером президент Джо Байден утвердил новый пакет военной

Читати далі