Третє море України

В Україні не два моря, а три. Чорне, Азовське і море крові. Крові, яку століттями проливали за цю землю українці. Крові своєї і крові ворожої. Воно десь там, під землею. Величезне, безвітряне море, багряне, немов вишневий сік. І кожного дня це море стає більшим, бо через землю у нього стікає струмками, а іноді ріками, все нова і нова кров.

Читати далі

Нечіповані без майбутнього

Влада США забороняє постачання найновіших комп’ютерних чіпів до Китаю та ереф. Офіційна причина заборони звучить так: “росія та Китай можуть використати зазначені продукти у військових цілях». Поки що для нас нові американські обмеження – лише приємна дрібничка з великими перспективами.

Читати далі

Європа та її цінності (відео)

Вчорашній виступ Президентки Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн показав величезну еволюцію в розумінні екзистенційної загрози від РФ. Керівництво ЄС розуміє, що це війна не лише проти України, а проти всієї Європи. Шкода, що за це розуміння ми платимо таку страшну ціну.

Читати далі

Петро Порошенко зустрівся із послами G7 та ЄС (фото)

Порошенко зустрівся з послами країн G7 і Євроcоюзу та з новопризначеним послом Іспанії в Україні. «Кожна зустріч зі справжніми друзями України – це перш за все, просування інтересів України і координація позицій. Не втомлююсь підкреслювати, що чим більше буде зброї, передусім важкої, тим швидше закінчиться війна перемогою України та всього вільного світу», – зазначив Порошенко.

Читати далі

ОДКБ – це як масони, ніби вони є, а насправді ніт…

Цікаві розклади починають вимальовуватись у Середній Азії. Скоріш за все, ОДКБ має на цих теренах усі шанси перетворитися на “легенду гор и степей”.

Читати далі

Хто кому метрополія

Балаканину про “царскіє подаркі Украінє” і “Украіни нікагда нє била” з орків зараз вибиває українська Армія. Бо це як раз їм подарували їхню першу державність, і зробили це ми.

Читати далі

Начинайте думать головой, коллаборанты

Вас не заберут с собой, когда оставят Бердянск и Мариуполь. Вас, держащих российский флаг, сдающих своих соседей в “органы”, первыми бегущих выслужиться перед новой властью. Вас бросят. Вас не защитят. Для РФ нет неприемлемых потерь и никогда не было. Включай инстинкты, залазь под плинтус и сиди там тихо в надежде, что тебя не заметят ни оккупанты, ни мы. А еще лучше – езжай сразу в прекрасную Россию.

Читати далі

Ми робимо те, чого не могли зробити століттями

Зараз за кожним українським солдатом стоять тіні. Тіні бійців УПА. Тіні вояків УНР та ЗУНР. Тіні з козацькими рушницями у прозорих руках. Тисячі і тисячі тіней тих, хто воював за цю землю раніше. Тіні забутих і незабутих предків. Вони стоять поза спинами солдат у пікселі. Непомітні, немов вітер. І вони пишаються нами. Пишаються кожним із нас.

Читати далі

Покинуті узбіччя

Важке свинцеве небо Харківщини вперто зрошувало легендарний родючий чорнозем об’їзних шляхів чистою водою, наче намагаючись змити бруд окупантських чобіт. Що таке Балаклійщина та Ізюмщина нині? Поки що це суцільне дике поле. Зі щасливими, але голодними людьми.

Читати далі

10 хороших новин 14.09.2022

Мінкульт нарешті прокинувся з ідеєю позбавляти українських селебриті звання народного артиста, якщо вони підтримують агресора або просто мовчать і вичікують, чия візьме. Ну, і десяти років не пройшло 😊.

Читати далі

Санкції на часі. 15.09.2022

Виступаючи у Європарламенті з промовою про стан Євросоюзу, президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн сформулювала філософію ЄС щодо санкцій проти росії: «Санкції залишаться. Настав час для нас проявити рішучість, а не умиротворення». Вона зазначила, що путін програє, Україна та Європа виграють. І Європа буде робити подальші кроки до цього. Економіка росії вже «в реанімації», але тиск зростатиме. Аж до самого дна.

Читати далі