Заходу слід готуватися до української перемоги і змін, які вона несе – The Atlantic

Програш Путіна в Україні означає неминучу нестабільність і зміну влади в Росії, що насправді мало осмислюють.

Читати далі

Підготували подарунки для новоствореної бригади – Порошенко (фото, відео)

«Командування ЗСУ каже, що нам для ефективної перемоги потрібно 20-30 нових бригад, тож ми передаємо техніку у новостворену бригаду. Це – ретранслятор, дрони «Autel», радіостанції, антени, навігатори, захищені планшети, пікап і сотня буржуйок», – Порошенко.

Читати далі

У що ви не вірите тепер?

До початку великої війни більшість українців не вірила, що ми вистоїмо проти повномасштабного вторгнення російської армії. Потім ми стали говорити, що не віримо у те, що зможемо атакувати… У що ще ви не вірите? Ми здатні на все. Вірте у себе. Вірте у ЗСУ. І все здійсниться.

Читати далі

Зима буде не легкою

За контрнаступом на сході стоять ті ж люди, які стоять за контрнаступом на півдні. Бо це одна операція. Ще не можна впевнено казати, чи ми бачимо фінальну частину операції, чи вона вже вийшла на пряму. Бо ми тут всі багаторозумні, але дядьки з ГШ та ГК все ж таки знаються трошки більше на цьому всьому.

Читати далі

Авторитаризм или эффективность

Плохо, когда враг ищет причину своих неудач. Что для нас хорошо? Россия смотрит не туда. Хотели вертикаль власти? Вот она. Со всеми своими минусами. С ней и будете по ушам получать от Украины, трижды обвинив в этом НАТО.

Читати далі

Планування перемог

Цікаво дуже буде після Перемоги, коли вже можна буде, почитати про планування наступу ЗСУ. Як його планували, прораховували, скільки це часу зайняло, в деталях та зі згадками причетних. І, звісно, дуже цікаво, як Генштаб відбивався від нашого загальноприйнятого “двіжняка”- “біжи в ліс, лісу немає, ти біжи, а ліс з’явиться”, на який так багате наше бізнес-середовище.

Читати далі

Українці світу. Світ українців (відео)

Пошук кращого місця для життя і роботи штовхав багатьох наших земляків до того, щоб залишити рідну землю в кінці ХІХ на початку ХХ століть. Війна змінила масштаби і характер еміграції. Мільйони українців включилися у захист держави. Це українці з цілого світу. Це цілий український світ, який зупиняє наступ «руского міра».

Читати далі

Два самых больших танковых тягача в мире – наши!

Полтора месяца ожиданий, тонна документов и писем, помощь Посольства США в Украине – и мы получили лицензию Госдепа на покупку двух самых больших танковых тягачей в мире – Oshkosh M1070. Петр Порошенко оплатил один, нам нужно крайне быстро собрать ресурсы на второй.

Читати далі

Вісті з фронтів. 13.09.2022

Здається, командування військ противника приступило до самого відповідального етапу українського наступу – боротьбі за час. Йому зараз конче потрібно виграти час для організації та облаштування нових рубежів та позицій, на яких буде можливо в реальності і практично зупинити український наступ.

Читати далі

10 хороших новин 13.09.2022

У Маріуполі партизани підірвали патруль, як результат – троє лаптів відправилися на больнічку. Символічно, що патруль підірвався, саме намагаючись стерти «Ї» (новий символ українського спротиву) і спіймати художників.

Читати далі

Санкції на часі. 14.09.2022

У російському бюджеті за три місяці утворилася “діра” на 1,5 трлн рублів. Це ще далеко не дно, але воно наближається. І допомоги чекати немає звідки.

Читати далі