Новости из США. 9-10 сентября 2022 года

Решение G7 об ограничении цен на российскую нефть • Визит Блинкена в Брюссель • Украинское наступление в американських СМИ

Читати далі

Досить принижень!

Багатовіковий образ України доброї, України дружньої, України слабкої мусить зникнути саме зараз. Не шароварами та салом єдиними. Здоровий егоїзм, національні інтереси, своя позиція, а не “дайтє Путіну сохраніть ліцо”, – ось це тепер МИ. І нехай з цим всі рахуються.

Читати далі

Заборонити проросійські партії довічно!

Коли найкрутіша в світі армія відновить територіальну цілісність України, коли над над всією країною замайорять українські прапори, то Україна отримає частку деокупованого і нелояльного до себе населення, враженого рашистською пропагандою, кожна одиниця з якого має право на голос на виборах. Нам потрібний закон з навічною забороною проросійських партій. І закон цей потрібний ДО перемоги, а не після. А то відомо, які ви всі, українці, добродушні і легковажні – розслабитесь після Перемоги і махнете рукою “та ладно, бог з ними” і виростите собі на голову і смерть нових баліцьких зі стрємоусовими. 

Читати далі

Рамштайн-5: Курс на довгострокову підтримку України (відео)

Під час Рамштайну партнери чітко заявили: ми з вами до кінця війни, а саме – до перемоги України. Якщо на Рамштайні-1 розглядалися питання екстреної допомоги для продовження самовідданої, але безнадійної боротьби, то на Рамштайні-5 закріплено основу під довгострокову підтримку та трансформацію української армії з метою забезпечення ПЕРЕМОГИ над Росією.

Читати далі

Роковой цугцванг «спецоперации»

На фоне падения фронтов кое-где уже сквозят отчётливые мысли о “Харьковской катастрофе” и прочая. На лицо не только явное российское военное поражение, но и невероятно мощный удар по имиджу Путина. Серое, никчемное существо с камарильей зажравшихся силовиков – явно не Сталин со своей ставкой. Последние иллюзии на сей счёт отпали.

Читати далі

Вісті з фронтів. 10.09.2022

Внаслідок українського наступу південно-західніше, а відтепер і західніше, Харкова у нашого командування з’являється дуже непоганий шанс вийти на державний кордон України на достатньо вагомому щодо протяжності відтинку.

Читати далі

10 хороших новин 10.09.2022

Бєлгород сьогодні випав в осадок після того, як лапті анонсували перенесення штабу з Вовчанська на Харківщині безпосередньо до них (перед цим штаб переносили з Купʼянська до Вовчанська). У місцевих вже вий до неба, що все, тепер їм точно звізда.

Читати далі

Санкції на часі. 11.09.2022

Певно, колись це драматичне протиставлення неадекватного правителя і катастрофи його держави, що набирає обертів, надихне не одного автора на шедеври у різних жанрах. А поки належить завершити цю історію і відправити на дно і диктатора, і його державу-хижака.

Читати далі